Мека мебел - 5

  • 180 452
  • 905
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 505
И ние наааай- накрая си избрахме и поръчахме диван. Голямо чудене падна за цвета на дамаската, но вече всичко свърши и сега ще чакаме.

# 721
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Купували ли сте дивани от фирма Арте-М? Немски са, но не намирам отзиви за тях. Интересува ме доколко са трайни, че българските ни дивани доста бързо се скапаха.
Lilibon къде могат да се видят тези мебели и в нета и на живо, моля те да споделиш  Hug

корекция правя- намерих ги.....и съм очарована...има ли някой представа от цени?

Последна редакция: пт, 10 сеп 2010, 12:46 от Госпожичка Клавèл

# 722
  • София
  • Мнения: 714
Геригер, честито, хубави са!
Благодаря  Hug

# 723
  • Мнения: 0
Аз горещо препоръчвам меката мебел на "Ергодизайн". Български са. Ще останете очаровани от дизайна и качеството предлагани от този български производител.

# 724
  • Мнения: 355
Момичета, има ли изложен диван "Перла" на Аксага някъде в София? Искам да си го поръчам, но понеже ще го ползвам за спане всеки ден ми се иска да го пипна.

# 725
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Момичета, има ли изложен диван "Перла" на Аксага някъде в София? Искам да си го поръчам, но понеже ще го ползвам за спане всеки ден ми се иска да го пипна.

Аз го видях на живо в Ямбол.
Поръчах го.
Разкошен е.

Но не с дунапрен, а с пенолатекс.

# 726
  • Мнения: 1 698
Момичета, има ли изложен диван "Перла" на Аксага някъде в София? Искам да си го поръчам, но понеже ще го ползвам за спане всеки ден ми се иска да го пипна.

Аз го видях на живо в Ямбол.
Поръчах го.
Разкошен е.

Но не с дунапрен, а с пенолатекс.
Покажи снимки, като го получиш, моля те. Много ми се иска да го видя на живо.

# 727
  • Мнения: X
Момичета, има ли изложен диван "Перла" на Аксага някъде в София? Искам да си го поръчам, но понеже ще го ползвам за спане всеки ден ми се иска да го пипна.

Аз си контактувах преди 2 месеца по мейла с тях.Питах ги същото нещо. Тогава ми казаха, че в София го няма. Най близкото място е в някакъв магазин в Пловдив.

Гледах и Флекс на Ергодизайн. Като идея и функционалност двата дивана много си приличат, но имат и някои визуални разлики. Флекс го има в Еником (Надежда). Честно казано Флекс повече ми харесва, защото има по-модерно излъчване. Много ми хареса и в момента обмисляме дали да го купим защото е доста голям диван.

# 728
  • Мнения: 66
Момичета, извинявам се ако сте ги обсъждали вече, но някой има ли наблюдения върху диваните на "Паралел" Севлиево.  Ще се радвам да споделите.

# 729
  • Мнения: 505
Мои приятели имат диван на Паралел от 2 години и са много доволни  Peace

# 730
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Госпожичке Клавел, имат магазин във Варна, сигурно имат и в София. Цената на ъглов диван 2.30 х 2.80 м неразтегателен е 2048 лв. Допълнително предлагат табуретка-гигант, която като се сложи до дивана ще го направи годен за спане от двама души един до друг. Иначе двама души могат да спят под ъгъл. Конструкция масив, седалките не са дунапрен, но забравих точно от какво са.

# 731
  • Мнения: X
През седмицата прескочих до Добрич.Посетих изложбената зала на "Тедива".
Видях "на живо" продукцията им.Определено ми допадна.
Харесах си диван за хола,но първо трябва да се справя с кухнята.
/едно помещение са/
"Изнамерих" и фирма за кухни,но ще пиша в темата за кухните.
Ето го диванчето:

# 732
  • Мнения: 0
Модел "Флекс" на Ергодизайн е най - оригиналната мека мебел, която някога съм виждала. Хем е функционален хем е със страхотен дизайн. Виждала съм го наживо изработката е перфектна като качество.

# 733
  • Мнения: 355
Ral, погледнах го Флекс - ефектен е, но гърба зад облегалните възглавници е доста дълбок и това прави дивана едър. Пък моето холче е малко  Thinking. Имам нужда и от засенчване на второто легло, че е точно до прозорците. Хубавото на Флекс е, че седалните възглавници са отделно от корпуса и биха могли да бъдат качествени матраци в калъфи.
Това е и недостатък на Перлата на Аксага - дори и пенолатекс, сложен върху плътна основа ще се запарва и след време ще мухляса, ако не се обръща. На вид Перлата го докарва, обаче дали 75 см са достатъчно за ширина на матрак, при положение, че стандарта е 80/90 см. Чудя се от какво е направен корпуса - най ми се ще да е от масив, ама май ставам капризна.  ooooh! Работя от години в мебелния бранш и сега имам професионално изкривяване - зная какво значи добър диван. Освен това имам претенции към дамаските и пълнежа на възглавниците - абе няма угодия  Laughing.

# 734
  • Мнения: X
Мишанка и мен малко ме притесняват габаритите на Флекс. За това все още се колебаем. Даже си позволих да ги питам дали не може да ми стеснят лежанката малко, но ударих на камък. Иначе на визия много го докарва (като изключим тези безумни подлакътници, които директно ще махна ако го купим и ще поръчам няколко по-малки възглавници). Почти не отстъпва на някои немски и италиански модели. Изработката също не е никак лоша.

Общи условия

Активация на акаунт