Мека мебел - 5

  • 180 505
  • 905
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 289
Tincheto 78, модела на дивана е Лидо, но вече не се произвежда и взех мострата, тъй като пазарувах директно от мебелния салон на фирмата.
Изобщо нямам представа с какъв пълнеж е дивана, нито дамаската каква е. Мек е, но не да потъваш като седнеш, не стоиш и като на скамейка като други модели дивани. А дамаската момчето от фирмата ми се обади по-късно да ми каже, че само с малко сапунена вода се почиства, без препарати и някакви специални грижи. Тази сутрин даже моят син успя да ме бутне и се полях с кафе, попадна и на дамаската, почистих само с гъбичка и малко вода не остана и следа.

# 601
  • Мнения: 308
   Много благодаря на всички включили се. Бяхте ми много полезни. Надявам се, че скоро ще открием нашата мека мебел. Проблема е, че за нашия хол перфектно ще ни пасва нещо с размер 3.00х2.30, но виждам, че цените са около 2000лв, което за момента ни идва скъпичко. А и дамаската на Муратев, която съм харесала разбрах, че е от скъпите. Все пак ще продължа да търся и да чета темата.

# 602
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Аз само да се включа да кажа за дамаските Елефант.И ние също си бяхме харесали дивана с такава,но колкото по-тъмна е дамаската толкова повече си личи(как да го обясня точно посоката на влакната) оффф дано ме разбра.Тоест постоянно трябва да го оправяш с ръка иначе си личи.Лично мен това ме разубеди.Предлагаха ми едни подобни които нямат посока,но цветовете не ми харесаха.А иначе и аз си чакам моя диван на Аксага,като дойде ще пускам снимки.Аз се спрях на една белгийска дамаска от микрофибър.В сайта на фирмата има дадено колко лесно се почиства,ама не разбрах точно за всички тяхни дамаски ли става въпрос или само за определени.

# 603
  • Мнения: 76
   Много благодаря на всички включили се. Бяхте ми много полезни. Надявам се, че скоро ще открием нашата мека мебел. Проблема е, че за нашия хол перфектно ще ни пасва нещо с размер 3.00х2.30, но виждам, че цените са около 2000лв, което за момента ни идва скъпичко. А и дамаската на Муратев, която съм харесала разбрах, че е от скъпите. Все пак ще продължа да търся и да чета темата.
Имай в предвид,че ако си поръчаш диван от Аксага,но в Ямбол от техния офис ще си спестиш около 400-500 лв. надценка от другите магазини.Нашия диван толкова надценка имаше по другите магазини(ние го купихме 1500 лв.,иначе гопредлагат по 2100),въпреки че е с максимално скъпата дамаска,която предлагаха.Ако не се лъжа имат доставки и по другите градове,където имат дистрибутори.Нищо не пречи да отидете до Ямбол,да си изберете дамаска и след 20 дена да ви донесат дивана.И от София да си,пак ще ти излезе далавера. Simple Smile

# 604
  • Мнения: 289
Определено излиза много по -изгодно, дори и пазарлък върви Wink Моята мостра я взех  за 600лв- ъглов,разтягащ, с лежанка и ракла отдолу, като имам муза и време ще го снимам и ще кача снимка. Една мама беше показала такъв по-горе, но с друг тип дамаска.

# 605
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Аз моя го бях гледала 1400 лв.и след като прочетох тук че в Ямбол са по-евтини реших да се обадя по телефона.През това време фирмата намали цената на диваните с около 300 лв надолу.Обадих се в Ямбол и след като разговаряхме и казах какъв клас дамаска искам разликата ми доиде 30 лв.по надолу ако си го поръчам от Ямбол.За мен това не е никаква разлика при положение че трябва да дам пари за бензин до Ямбол,а и ми казаха че техния камион няма да ми го достави в града а на един околовръстен път там аз да си намеря с какво да отида да си го взема.Така че предварително по телефона е добре да се пита всичко и тогава да се предприема пътуване за да си поръчаш от там диван.

# 606
  • Мнения: 308
   Мdr, ще чакам снимки. Ще ми е интересно да видя дамаската и да споделиш впечатленията си. Досега съм чела само хубави мнения за Аксага и съм сигурна, че сте направили добър избор.

   Вeep_one, аз звънях по телефона. След като ме попитаха от кой град съм ми казаха, че имат представители там. Но аз настоях да ми дадат цена за избраните модели, защото са нови и при дистрибуторите нямат мостри и цени. И все пак ние сме от Петрич и ако трябва да си плащаме превоза ще ни излезе доста скъпо. Като попитам и при дистрибуторите каква ще е цената ще видя дали има разлика.

   Харесах модели и от Дита и Пами2. Там цените са доста по ниски за исканите от нас размери (3.00/2.50), но не срещам никакви мнения за тези фирми от хора, които вече са ползвали техни мебели.

# 607
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
Някой има ли мнения и впечатления за тази фирма http://www.perfektmebel.com/index.php?m=320&lang=1&categ … 9&prodid=2553
Търсим мека мебел и спалня и останах очарована от разнообразието в сайта. Днес ще ходим на място, но ако някой знае нещо, да сподели, моля   bouquet

# 608
  • Мнения: 125
Здравейте  Hug
Някой има ли мнения и впечатления за тази фирма http://www.perfektmebel.com/index.php?m=320&lang=1&categ … 9&prodid=2553
Търсим мека мебел и спалня и останах очарована от разнообразието в сайта. Днес ще ходим на място, но ако някой знае нещо, да сподели, моля   bouquet
Илияна, и аз съм харесала секция за хола от тази фирма, но не сме ходили още на място, т.к. сме в началото на ремонта. Ще чакам да разкажеш как е минала срещата. Благодаря предварително  bouquet

# 609
  • Мнения: 243
Илияна, и аз съм харесала секция за хола от тази фирма, но не сме ходили още на място, т.к. сме в началото на ремонта. Ще чакам да разкажеш как е минала срещата. Благодаря предварително  bouquet
Ходихме днес до фирмата. В "изложбената зала" има 2 кухни и един гардороб- с една дума- нищо. Мъжа ми искаше наживо да види спалните, но те нямат никакви , дори и хартиени каталози нямат  Crossing Arms Само това, което виждаш в интернет. Ясно ми е, че при такова голямо разнообразие от артикули, което поддържат, няма как да ги изложат всичките, ама те нямат нищо  Tired Иначе единствено там си харесахме няколко модела за спалня и така като гледам ще се хвърлим на сляпо, поне ще ни направят каквото си искаме, а от там нататък ще се надяваме да изглежда добре  Praynig Иначе нещата, които бяха там ми изглеждаха много добре като изработка. И сега като си изберем остава да им се обадим да кажем кое как и с какви размери е и да ни направят проект.
За сега е това. Остава сега да се преборим с мъжО и да стигнем до едно мнение, че хич не ни се припокриват вкусовете с него  ooooh!
Иначе ходихме и до Зоната - много приятно изненадана останах Wink Харесахме си диван, точно какъвто искахме. Обслужването беше много добро  Peace Само да доуточним цветовете и ще поръчаме. Срока за изработка е само 10 дни  Shocked Гледахме тази слонската  Mr. Green дамаска - наистина много приятна на допир и има добър избор на цвят  Peace

# 610
  • София
  • Мнения: 1 488
Ние ходихме до Перфект мебел, когато събирахме оферти за спалня, вграден гардероб и антре. Доста висока цена ни дадоха и ги отписахме като вариант, така че и вие ще си прецените по офертата. Успех!

# 611
  • Мнения: 125
Благодаря за информацията - аз съм харесала секция, която на сайта им е на много приемлива цена с размерите, които ни трябват на нас. По-скоро ме притеснява дали изработката ще е добра
Диван и аз харесах в Зоната - големия Холивуд .Сестра ми има такъв и имам лични впечатления - много практичен и удобен

# 612
  • Мнения: 243
Благодаря за информацията - аз съм харесала секция, която на сайта им е на много приемлива цена с размерите, които ни трябват на нас. По-скоро ме притеснява дали изработката ще е добра
Диван и аз харесах в Зоната - големия Холивуд .Сестра ми има такъв и имам лични впечатления - много практичен и удобен
Гледахме го този диван, много е удобен  Peace Но на нас повече ни допадна Луна- най-големият размер и като стане време ще поръчаме от него  Sunglasses Хубавото е, че има и една голяма табуретка, която е същия модел и мислим да вземем и една такава и с нея ще има мноооого място за спане като идват гости  Peace

# 613
  • Бургас
  • Мнения: 64
Бях питала за фирмата Иввекс Ст.Загора,но не получих отзиви.Взехме си техен диван за сега съм много доволна разтяга се и е с лежанка а отдолу ракла.Пълнежът е дунапраен ,такъв и търсех.Предния ни диван беше само със силиконов пълнеж купен от Мартинели,няма такъв боклук,изкара точно година и половина.Новия ще го снимам и пусна да го видите,а според мен беше и на супер нормална цена.Купихме го от Поморие.А обикалях къде ли не.В магазин в Равда същия диван струваше с 1000лв.повече. Shocked

# 614
  • Мнения: 314
Момичета, моля за отзиви за клик-клак диваните на Тед, по специално този, който е с ракла:
http://ted.bg/?act=product_inside&product_id=89&category … =26&page_id=9
удобни ли са за спане...

И също за този модел на Велга: http://www.ikostil.welga.com/bg/sandra.htm
четох отзиви, че е много удобен за спане, но ако е долепен за стена отзад, трябва ли да се дръпне целия диван напред, за да се ползва функцията за сън.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт