Мека мебел - 5

  • 180 348
  • 905
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: X
Aко така нареченият "плюш" всъщност е микрофибра, то това е възможно най-лесната за поддържане дамаска. Не задържа никакви петна и се почиства с влажна кърпа.
Ето снимка на диван с типичната дамаска от плат микрофибра. Дейс … плюшен" вид.

И аз съм с така наречения плюш. Препоръчвам  Peace Освен това е с едни от най-добрата износоустойчивост.

# 766
  • Мнения: 82
Aко така нареченият "плюш" всъщност е микрофибра, то това е възможно най-лесната за поддържане дамаска. Не задържа никакви петна и се почиства с влажна кърпа.
Ето снимка на диван с типичната дамаска от плат микрофибра. Дейс … плюшен" вид.
Моите впечатления са от едно друго нЕщо.То наистина е като плюш,има мъхчета,които се проскубват с времето

# 767
  • Мнения: 1 059
Този диван, показан от Барбабо, е с дамаска, коята много прилича на дамаската на нашия диван (но може и да бъркам). Спомням си, че в магазина я нарекоха елефант.
Като цяло съм доволна, не се проскубва, но нашата е в тъмно кафяво и стои някак запрашена, ако не я смукна всеки ден с прахосмукачката.
 Оф, коя фирма имаше хубави клик-клак дивани, тези на Тед ги знам, не ми харесват. Преди време ги коментирахме, но в коя ли тема беше newsm78.

# 768
  • Мнения: 815
Дамаска елефант е много хубава и устойчива. Лични наблюдения Simple Smile със скачащи отгоре деца, поливащи и мажещи какво ли не отгоре  Mr. Green аз я "реша" с ръка Simple Smile

# 769
  • Мнения: 6
На мен пук дамаските като елефанта не ми харесват.
Верно е, че са много износоустойчиви, но са и много изкуствени.
Има дивани, които обаче мн хубаво изглеждат с такива платове.

# 770
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
Здравейте момичета, харесали сме си един диван от естествена кожа на фирма Сим импекс. Видяхме го и наживо на Стройко-изключително удобен и много здрав изглежда, механизмът също е много здрав, да не говорим, че включва и 12 см матрак, но .....  притестява ме цената. Те казват, че са италиански, но ми се струва съмнително италиански диван 3ка+лежанка + механизъм за ежедневно спане да е на цена 3000 лв. Имат и гаранция 2 години.
ето го и дивана http://www.mebelitebg.com/components/com_virtuemart/shop_image/p … 6dc1cd3fee171.jpg
но този на снимката е 2ка+лежанка
Та въпросът ми е някой чувал ли е нещо за тази фирма или да има техен диван ... да не се окажат някакви китайски, знам ли ...
Благодаря

# 771
  • Мнения: 183
Здравейте момичета, харесали сме си един диван от естествена кожа на фирма Сим импекс. Видяхме го и наживо на Стройко-изключително удобен и много здрав изглежда, механизмът също е много здрав, да не говорим, че включва и 12 см матрак, но .....  притестява ме цената. Те казват, че са италиански, но ми се струва съмнително италиански диван 3ка+лежанка + механизъм за ежедневно спане да е на цена 3000 лв. Имат и гаранция 2 години.
ето го и дивана http://www.mebelitebg.com/components/com_virtuemart/shop_image/p … 6dc1cd3fee171.jpg
но този на снимката е 2ка+лежанка
Та въпросът ми е някой чувал ли е нещо за тази фирма или да има техен диван ... да не се окажат някакви китайски, знам ли ...
Благодаря
Ето:   http://www.mebelitebg.com/component/page,shop.product_details/fl … tuemart/Itemid,8/


Това е техен сайт и има инфо  Hug

# 772
  • Мнения: 1 698
Това диванче и аз днес го гледах, много ми хареса.

А такова диванче виждали ли сте? Много ми хареса, става страхотна спалня.
http://www.hodry.eu/news.php?osCsid=gov10ae9bmr8bvlanor7ppm137  пуснете си клипчето

Последна редакция: пт, 15 окт 2010, 22:29 от mimes

# 773
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ket_G, назад в темите няколко момичета се похвалиха с дивани от тази фирма, дори се ядосвах че нямат магазин тук за да ги разгледам на живо. Този модел много ми харесва, аз си купих Луна на Паралел, който е подобен, но имам някои забележки по него. Дано се включи някой с инфо от първа ръка.

mimes, интересно. Познатия ни подматрак, но са два и е в обратен ред и е механизирано.
Бих препоръчала такъв диван да се пробва много внимателно в разтегнато положение, защото на моя се оказа че подматрака е доста по-твърд от седалната част, която пък е много мека и удобна иначе, но не е много удобно за спане. Седалката хлътва леко, като старите пружинени легла, подматрака седи горе и ако спят двама души единия е на 10см по-високо от другия Joy За инцидентно ползване става, но за всяка вечер не.

# 774
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Купували ли сте дивани от марката "Cotta", немски са?
Много си харесах един диван, но не знам нищо за тази марка и не ми се иска да се прецакам  Rolling Eyes

# 775
  • Мнения: 1 180
Привет! Да се включа за дамаските - преди 9-10 месеца си поръчахме нови дивани - комбинация еко кожа и дамаска. Дамаската беше най-висок клас, италианска....вече е станала на топчета на места. Да не говорим, че и от фирмата не съм във възторг Confused. Уж всичко беше супер, но в последствие видях доста недостатъци. Напр. уж е със свалящи се калъфи - имат си цип, но....по средата на всяка възглавница са плеснали по едно копче! Е, как, по дяв....е, да ги свалям?! Много се дразня от такива недомислици #Cussing out!!!

# 776
  • Мнения: 1 698
Привет! Да се включа за дамаските - преди 9-10 месеца си поръчахме нови дивани - комбинация еко кожа и дамаска. Дамаската беше най-висок клас, италианска....вече е станала на топчета на места. Да не говорим, че и от фирмата не съм във възторг Confused. Уж всичко беше супер, но в последствие видях доста недостатъци. Напр. уж е със свалящи се калъфи - имат си цип, но....по средата на всяка възглавница са плеснали по едно копче! Е, как, по дяв....е, да ги свалям?! Много се дразня от такива недомислици #Cussing out!!!
Сподели коя е фирмата.

# 777
  • Мнения: X
Здравейте момичета, харесали сме си един диван от естествена кожа на фирма Сим импекс. Видяхме го и наживо на Стройко-изключително удобен и много здрав изглежда, механизмът също е много здрав, да не говорим, че включва и 12 см матрак, но .....  притестява ме цената. Те казват, че са италиански, но ми се струва съмнително италиански диван 3ка+лежанка + механизъм за ежедневно спане да е на цена 3000 лв. Имат и гаранция 2 години.
ето го и дивана http://www.mebelitebg.com/components/com_virtuemart/shop_image/p … 6dc1cd3fee171.jpg
но този на снимката е 2ка+лежанка
Та въпросът ми е някой чувал ли е нещо за тази фирма или да има техен диван ... да не се окажат някакви китайски, знам ли ...
Благодаря
Ето:   http://www.mebelitebg.com/component/page,shop.product_details/fl … tuemart/Itemid,8/


Това е техен сайт и има инфо  Hug


Днес ходих и ги разгледах. На мен ми казаха, че се произвеждат тук, но сбственика и материалите са италиански. Произвежда ги тук и изнася за Италия.  Grinning Никак не са лоши. И даже обмислям дали да не поръчаме, защото 4-та седмица чакам Ергодизайн да се организират и да изпратят каталога на кожите с които работят. Скъсаха ми нервите, а искат 50%  при подписване на договор и 45 дни срок, докато тези искат 30% и срока им е 30 дни.

# 778
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
Благодаря на всички за отговорите.
Ral_p, на мен пък ми казаха, че имат една по-обикновена серия дивани, които се произвеждат тук и една по-луксозна Gi otto, които се поръчват само по каталог и ги правят в Италия. Казаха ми, че от тях мостри нямат тука в Пловдив и затова, ако искам да ги видя наживо, трябва да отида на Стройко.
Обадихме се вчера по телефона да питаме директно къде точно в Италия се правят, защото не намираме нито един сайт италиански с такава марка и ни казаха, че не могат да ни отговорят. Мъжа ми ги пита директно дали са китайски, не отрекоха ...
Влюбих се в този диван и супер ни устройва и като механизъм и всичко, но се чудим още ...

# 779
  • Sofia
  • Мнения: 9 714
То и аз отдавна търся сайт на немските дивани Cotta, но досега без успех. Някой ако е намерил да казва. Peace

Общи условия

Активация на акаунт