Мека мебел - 5

  • 180 413
  • 905
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 0
Демонстрирайте малко въображение момичета  Wink стига сме робували на норми и стандарти  Simple Smile

# 751
  • Мнения: 6 296
Разбира се. Аз например си го представям да стои добре в най-ранните сезони на "Стар трек".
Затова ми стана интересно твоят интериор какъв е? Simple Smile

# 752
  • Мнения: 1 209
Да го кажем така, диванът сам по себе си може да е чудесен, но нали стои в цялостна обстановка. Трябва да си отива с останалото обзавеждане. На мен също на чакалня ми навя...Формата - бива, но цветовете са студени и не предполагат много уют и домашно излъчване. Бих го съчетала с метал и стъкло, а аз не обичам да се прекалява с тях в домашна обстановка. Въпрос на вкус....

# 753
  • Мнения: 815
Демонстрирайте малко въображение момичета  Wink стига сме робували на норми и стандарти  Simple Smile

Е, доста е грозничък и си мога да се обзаложа, че е китайски трошеняк  Mr. Green

# 754
  • Мнения: X
Демонстрирайте малко въображение момичета  Wink стига сме робували на норми и стандарти  Simple Smile

Е, доста е грозничък и си мога да се обзаложа, че е китайски трошеняк  Mr. Green



Всъщност много грешиш. Диванът на мен също не ми харесва. Просто е ужасен. Но не е китайски, а на една русенска фирма Ергодизайн. Аз съм на път да си поръчам ето този техен диван http://ergodesign.bg/meka-mebel/%d1%84%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d1%81-2/992/
Е разбира се когато най после видя каталога им с естествени кожи, който чакам вече 2-ра седмица. Kreativa не мога да разбера как уважаваща себе си фирма работи само с един каталог, който се движи по пощата из цяла България.  hahaha Joy hahaha Не е лошо да обърнеш внимание на собствениците, защото от известно време много яко и систематично ги презентираш във форума.

# 755
  • Мнения: 0
Наистина съм голяма фенка на нещата им като дизайн, но все още нямам отзиви за това как се работи с тях като фирма и колко са качествени нещата им всъщност. Предстои ми да обзавеждам жилище и тайничко посещавам шоурумът им тук в Русе с проучвателна цел.

# 756
  • Мнения: 1 698
Момичета, привет отново в хубавата темичка. Преди година и половина си купихме диван за хола, много съм доволна от него. Показвала съм го тук. Сега обаче обзавеждаме кухнята. Трябва да купя ъглов диван, който да е удобен за хранене, да става за ежедневно спане и да издържи дълги години. Laughing
Сигурно няма такава мебел, но започвам да преглеждам темите от първата насам, за да открия най-подходящия за нас. До сега доста ми хареса на Кова Стил модел Милано, но не съм го виждала на живо. Ако имате идей, помагайте моля.  bouquet

# 757
  • София
  • Мнения: 714
Като говорим за мека мебел ето нещо уникално, на което попаднах наскоро и което в най - скоро време мисля да притежавам Simple Smile
http://ergodesign.bg/meka-mebel/%D0%BC%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BC% … D1%80%D0%B0/2005/
Сега само чакам да го изложат някъде за да го видя на живо.

На мен модела ми харесва. Дори бих казала, че е красив и елегантен. Бях се загледала в подобен. 
http://www.idealendom.com/view_product.aspx?id=522
Но при тези модели ибикновено се оказва, че облегалката е много ниска, а седалката дълбока. Задължително трябва да се седне.
Бих сменила синьото.

# 758
  • Мнения: 6 296
На мен модела ми харесва. Дори бих казала, че е красив и елегантен. Бях се загледала в подобен. 
http://www.idealendom.com/view_product.aspx?id=522
Подобен?! Освен, че и двата влизат в категория 'диван', друга прилика не виждам. Laughing
А "Футура" е особено елегантен с крачката си, които приличат на атрофиралите лапички на някое нещастно куче.

# 759
  • Мнения: 815
Момичета, привет отново в хубавата темичка. Преди година и половина си купихме диван за хола, много съм доволна от него. Показвала съм го тук. Сега обаче обзавеждаме кухнята. Трябва да купя ъглов диван, който да е удобен за хранене, да става за ежедневно спане и да издържи дълги години. Laughing
Сигурно няма такава мебел, но започвам да преглеждам темите от първата насам, за да открия най-подходящия за нас. До сега доста ми хареса на Кова Стил модел Милано, но не съм го виждала на живо. Ако имате идей, помагайте моля.  bouquet

Аз онзи ден ходи до  ЗОНА да гледам Капри. отново модел на кова стайл, Паралел Севлиево. На мен ми се стори малък за хола, може на теб за кухнята да ти е екстра. Много приятен и изчистен модел

# 760
  • Мнения: 6
Хммм! newsm78 Доста сайтове съм разгледала, но друг като този модел на Ергодизайн не съм виждала. Laughing
Ние имаме от техните тапицирани спални. И макар, че имам някои забележки, си я харесвам.
Т.е. може да е и по-добре!

Иначе за дивани винаги се доверяваме на тази фирма www.evrodom.eu
Ако сте от Бс и региона, минете оттам. Има какво да се види.
Там има от различни производители. Нашият е от Начеви - Куин. Стабилен и удобен е. Peace
Предлагането е голямо и е трудно да се ориентира човек, ако няма кой да те посъветва.

В детската пък имаме от разтегателните канапета на Велга.
Майка ми спи на него всяка седмица като идва и казва, че е удобен.

Купували сме си много пъти и мога да кажа, че цената не е най-важният критерий.
Аз избягвам да си купувам китайски = фалшиви италиански марки. Поне
да се знае от къде идва.

Имаме и най-семпло разтегателно диванче на апартамента в Сл. бряг.
С матраци, Дъмбо се казва Simple Smile

Голямо търсене е с мебелите. Желая Ви успех с избора! Hug


# 761
  • Мнения: 505
Нашият диван е на Тедива, ползваме го малко повече от 2 седмици и е много удобен  Peace

# 762
  • Мнения: 118
Момичета позчетох темата, доколкото можах. Имам въпроси относно дамаските. В магазина ми предлагат три класа. Питах каква е разликата, в здравината, износоустойчивостта или др. Но не получих смислен отговор. С малко дете съм и кой тип е по-добре-жакартови или едни, които приличат на плюш /не знам как се водят/?
Благодарско.

# 763
  • Мнения: 82
Момичета позчетох темата, доколкото можах. Имам въпроси относно дамаските. В магазина ми предлагат три класа. Питах каква е разликата, в здравината, износоустойчивостта или др. Но не получих смислен отговор. С малко дете съм и кой тип е по-добре-жакартови или едни, които приличат на плюш /не знам как се водят/?
Благодарско.
От жакарда нямам впечатления,но не си вземай плюш Peace

# 764
  • Мнения: 6 296
Aко така нареченият "плюш" всъщност е микрофибра, то това е възможно най-лесната за поддържане дамаска. Не задържа никакви петна и се почиства с влажна кърпа.
Ето снимка на диван с типичната дамаска от плат микрофибра. Дейс … плюшен" вид.

Общи условия

Активация на акаунт