Мека мебел - 5

  • 180 316
  • 905
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 0
 hahaha Joy Може би без да искаш направо ни обиди.....   bouquet
Ще ме простите, но тези дивани и фотьойли са ужасно грозни. Дизайна им ми навява соц. панелен апартамент от 80-те години. Може и да са удобни, но също толкова удобство има в редица дивани с модерен дизайн и подобни релакс механизми.
Моля да запазим добрия тон. Това са луксозни мебели, не футуристични. Най-лесното е да се оплюе нещо...дори то да е  качествено и всепризнато. Cry

За класиката няма време.
 Rolling Eyes

# 841
  • Мнения: X
hahaha Joy Може би без да искаш направо ни обиди.....   bouquet
Ще ме простите, но тези дивани и фотьойли са ужасно грозни. Дизайна им ми навява соц. панелен апартамент от 80-те години. Може и да са удобни, но също толкова удобство има в редица дивани с модерен дизайн и подобни релакс механизми.
Моля да запазим добрия тон. Това са луксозни мебели, не футуристични. Най-лесното е да се оплюе нещо...дори то да е  качествено и всепризнато. Cry

За класиката няма време.
 Rolling Eyes



Това, че си се обидила от мнението ми си е твой проблем.   bouquet
Нито за миг не съм излязла от добрия тон, че да ме приканваш за подобно нещо. И явно не съм била достатъчно ясна. Не говоря за футуристични или евтини мебели, както намекваш. Говоря за мебели, които изглеждат хем модерно, хем достатъчно класически и непреходно, че да паснат на нормален уютен интериор. Говоря за модели, които все пак са в съвременната тенденция.
Дали е качествено не споря, просто казах, че изглеждат ужасно архаично. Според мен визията на вашите любими дивани си пасва перфектно на тежестта, снобството и мириса на пури в някой английски клуб за джентълмени от 18-19 век, но не и за модерен и уютен дом от нашите времена.
Не бих ти позволила квалификации дали съм оплюла или не нещо. Просто изразих мнение противно на твоето. И това, че не ти харесва мнението ми изобщо не ме интересува. Имам право да го изразя и го правя.

Ral_p,  тогава може би дизайнерите връщат модата обратно, защото както споменах моите са купени миналата година, а модела е един от най-новите, поне за Австрия, не знам, за BG може и да е архаичен. А и не знам, дали забеляза разликите в модела, който аз съм показала.
Да не ме разбереш само погрешно, аз също само си казвам мнението.


Подобен тип дивани  винаги е имало и винаги са се продавали (хора и вкусове всякакви), но това не значи, че модата им се връща. Или поне не съм забелязала такива тенденции в няколкото списания и сайтове  за интериорен дизайн, които постоянно гледам в момента заради обзавеждането на новото ни жилище. Разбирам малката ти ирония по отношение на БГ, но подчертавам, че това не са БГ източници на информация.   bouquet

# 842
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Ral_p,  тогава може би дизайнерите връщат модата обратно, защото както споменах моите са купени миналата година, а модела е един от най-новите, поне за Австрия, не знам, за BG може и да е архаичен. А и не знам, дали забеляза разликите в модела, който аз съм показала.
Да не ме разбереш само погрешно, аз също само си казвам мнението.

Подобен тип дивани  винаги е имало и винаги са се продавали (хора и вкусове всякакви), но това не значи, че модата им се връща. Или поне не съм забелязала такива тенденции в няколкото списания и сайтове  за интериорен дизайн, които постоянно гледам в момента заради обзавеждането на новото ни жилище. Разбирам малката ти ирония по отношение на БГ, но подчертавам, че това не са БГ източници на информация.   bouquet

Погрешно си разбрала, няма никаква ирония. Аз много рядко съм в BG и поради тази причина там нещата са ми твърде неясни.
Обикалях дълго време по всички мебелни магазини в Австрия и говоря за модата тук. Това са абсолютно нови модели, гаранция. Лично се осведомих за всички модели, които тогава ми харесаха. А че на някои хора им приличат на старите соц-мебели, ами добре,тяхно си мнение. Просто аз още веднъж ще спомена, че мебелите могат да изглеждат съвсем различно в къщи, от това как изглеждат в магазина, а пък за списание, да не говорим, разликата може, да е огромна. Последното го казвам го въз основа на личен опит.

# 843
  • Мнения: 0
За жалост темата се превръща в едно неприятно обясняване кой какво и имал предвид...

Моля, ако не ти харесва нещо, не е нужно да го категоризираш като ужасно и т.н.

Вместо да ни обясняваш колко лош вкус имаме покажи какво ти харесва/ако имаш мнение/... дай съвет/ако можеш/... за това са форумите...  много е лесно да оплюваш... както е видно не зачиташ нито чувствата, нито чуждото мнение... Cry

# 844
  • Мнения: X
За жалост темата се превръща в едно неприятно обясняване кой какво и имал предвид...

Моля, ако не ти харесва нещо, не е нужно да го категоризираш като ужасно и т.н.

Вместо да ни обясняваш колко лош вкус имаме покажи какво ти харесва/ако имаш мнение/... дай съвет/ако можеш/... за това са форумите...  много е лесно да оплюваш... както е видно не зачиташ нито чувствата, нито чуждото мнение... Cry

Ти не зачиташ чуждо мнение, защото ти започна да се обясняваш... и да поучаваш за добрия тон.
Ако беше прочела темата назад щеше да видиш какво ми харесва и да видиш какво съм съветвала. Ако се чувстваш оплюта, си е твой проблем, не мой. Изказах негативно мнение за мебел, която ти харесваш и на теб явно това не ти хареса.


Погрешно си разбрала, няма никаква ирония. Аз много рядко съм в BG и поради тази причина там нещата са ми твърде неясни.
Обикалях дълго време по всички мебелни магазини в Австрия и говоря за модата тук. Това са абсолютно нови модели, гаранция. Лично се осведомих за всички модели, които тогава ми харесаха. А че на някои хора им приличат на старите соц-мебели, ами добре,тяхно си мнение. Просто аз още веднъж ще спомена, че мебелите могат да изглеждат съвсем различно в къщи, от това как изглеждат в магазина, а пък за списание, да не говорим, разликата може, да е огромна. Последното го казвам го въз основа на личен опит.

Моля да ме извиниш за леко афектирания тон. Зачитам мнението и вкуса ти. Щом на теб ти харесват и се чувстваш удобно е супер. Това е най-важното. Разбираш защо на мен не ми харесват. Не търся конфликт, а просто исках да кажа че съм пробвала дивани със също  много добър релакс механизъм с доста по модерен дизайн, който се вписва в моите идеи за домът ми.

# 845
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Моля да ме извиниш за леко афектирания тон.

Приема се . Но е по-добре, да чуе човек тук във форума, подобно на твоето изказване, отколкото когато вече си е купил мебелите и им се радва, тогава за някои ще е много лошо вече. Аз лично нямам такъв проблем, много сериозно прецених плюсовете и минусите и тогава взех решение.

И за да не е само спам, ето една немска страница с мебели, с 218 страници и 7813 продукта, които се продават в момента. Може би италианската мода е по-красива, не знам, нямам наблюдение, но ще ви е все пак база за сравнение.
А ето тук и video`s за елегантна мека мебел.

# 846
  • Мнения: X
Моля да ме извиниш за леко афектирания тон.

Приема се . Но е по-добре, да чуе човек тук във форума, подобно на твоето изказване, отколкото когато вече си е купил мебелите и им се радва, тогава за някои ще е много лошо вече. Аз лично нямам такъв проблем, много сериозно прецених плюсовете и минусите и тогава взех решение.

И за да не е само спам, ето една немска страница с мебели, с 218 страници и 7813 продукта, които се продават в момента. Може би италианската мода е по-красива, не знам, нямам наблюдение, но ще ви е все пак база за сравнение.
А ето тук и video`s за елегантна мека мебел.



Благодаря за линковете, особенно първия. Там си харесах модел за масичка пред дивана, който да ми изработят мебелистите. Това ми беше проблем.   bouquet

# 847
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254

Ха- ха, преди доста време една съфорумка се похвали с покупката на тези дивани http://www.bittel-bg.com/eproducts.php?pid=155&prid=854

Тогава Xenia, като човек, който професионално се занимава с интериор, беше потресена от
избора й. Ей голям панаир настана.

Да не стане и сега така. Който му харесват да си ги ползва със здраве.
Определено това не е моя тип диван. Мисля, че има много удобни, но същевременно
изчистени и елегантни модели.

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 19:00 от vanvel

# 848
  • Мнения: 47 963
Имам нужда от помощ, нуждая се от мека мебел- ъглов диван с функция сън, да е лесен и удобен за функция сън (няма да се ползва ежедневно), да не е много голям(вкл и разгънат) и да е до 1000 лв
Не че не гледам модели и брошури и т.н., но друго си е да се допитам до форума  Hug

# 849
  • София
  • Мнения: 38
Някой дали вече си е купил модел Соренто на Аксага моля да пише мнение.В София от 43-44 техни търговци никъде не може да се види а многа ми харесва.Май ще трябва да се ходи до там но като се чух с тях и те нямат ъгъл готов но имат двойка ама пак е нещо Wink

# 850
# 851
  • Мнения: 815
Имам нужда от помощ, нуждая се от мека мебел- ъглов диван с функция сън, да е лесен и удобен за функция сън (няма да се ползва ежедневно), да не е много голям(вкл и разгънат) и да е до 1000 лв
Не че не гледам модели и брошури и т.н., но друго си е да се допитам до форума  Hug

http://zonaforhome.bg/products/meka_mebel/garnituri/0/6980214002
http://zonaforhome.bg/products/meka_mebel/garnituri/0/2120214018
http://zonaforhome.bg/products/meka_mebel/garnituri/0/0230716483
http://zonaforhome.bg/products/meka_mebel/garnituri/0/0230223041
http://zonaforhome.bg/products/meka_mebel/garnituri/0/0230716430
http://zonaforhome.bg/products/meka_mebel/garnituri/0/0230716687


От тези на мен лично ми харесва най- много Верона мини. Виждала съм я и на живо и стои много добре, на снимката изглежда малко тантурест и обемист, иначе не е така

А пък ако не ти е толкова нужна функцията за спане. Ето този е моят фаворит. Много изчистен и стилен дизайн и са го намалили.

http://zonaforhome.bg/products/meka_mebel/garnituri/0/0230223044

Отдавна мрънкам за нов диван и мисля, че с промоцията на Зона върни и купи ако не си доволен ще мога да го изкрънкам мъжа ми. Много ми харесва тази филаделфия...

# 852
  • Мнения: 2
За жалост темата се превръща в едно неприятно обясняване кой какво и имал предвид...

Моля, ако не ти харесва нещо, не е нужно да го категоризираш като ужасно и т.н.

Вместо да ни обясняваш колко лош вкус имаме покажи какво ти харесва/ако имаш мнение/... дай съвет/ако можеш/... за това са форумите...  много е лесно да оплюваш... както е видно не зачиташ нито чувствата, нито чуждото мнение... Cry

Frenska на мен лично този тип дивани ми харесват и то доста  Simple Smile
а и си абсолютно права, че всеки човек има собствено мнение и вкус ... определено си струва да се инвестира в подобен продукт Simple Smile

# 853
  • Мнения: 11
Здравейте
Имам нужда от две нощни шкафчета към спалята но да са в цвят венге и ако може да са от истинска кожа. Ако някой може да ме насочи към подходящото място ще му бъда благодарна. Става въпрос само за магазини в София.

# 854
  • Мнения: 834
Здравейте
Имам нужда от две нощни шкафчета към спалята но да са в цвят венге и ако може да са от истинска кожа. Ако някой може да ме насочи към подходящото място ще му бъда благодарна. Става въпрос само за магазини в София.
Thinking не съм виждала в столичен магазин само шкафчета. Опитай в Арон. Понякога имат разпродажба на модулни мебели. Ако не просто си избери модел шкафчета и ги занеси на тапицер, работещ с хубави естествени кожи. Аз знам за един на Раковска, ако се решиш на този вариант, ще ти дам точни координати.

Общи условия

Активация на акаунт