Септември бързо наближи,ОКТОМВРИйско бебе мирно не стои!

  • 9 717
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 668
Жени, споко! Не е задължително да ти местят датата, дори и да имаш албумин. Просто ще те наблюдават по-изкъсо. Успяхте ли да се договорите с работодателя ти да ти плаща извън болничния или няма да го зачетете?
ронка, моят синковец също ходеше на частна и много се притеснявах като го преместих. Но просто му казах, че вече е голям и няма да ходи в бебешка детска градина, а в такава за големи и направо се наду като пуйче. При нас много действа това.
Чоко, чакаме инфо за малките госпожици.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 26
Едирка,телефоните за записване са 0888 580 932 и 0899 199 997-Ели Василева  Peace

Жени,дано да е някаква фалшива тревога и да са ти объркали изследванията  Praynig

Ние утре сме с Атадарчето на записи и УЗ,а от вчера имам чувството,че бебко се е обърнал странично,защото корема ми в момента наподобява един опънат салам под гърдите,а преди беше само в дясно едно дупе newsm78

Аз да се оплача,за да ми олекне  newsm45 Няма да успеем да се нанесем в новия апаратамент до раждането,защото вчера ни сюрпризираха,че мебелите ще ни бъдат готови "евентуално на 15.09" и така сме от края на април месец  smile3518 Сега остава да направим едно основно чистене на стария,тепърва да боядисваме стени,а това са неща,които бяха предвидени да се правят като се изнесем  Cry Чесно да си призная не знам от къде да започнем,още повече,че аз с тези контракции....добре,че влизам в 9-я след 2 дни  Praynig Praynig Praynig

Вчера с Красито си направихме една поръчица от NEXT и нямам търпение да видим какви сме ги свършили Wink Дано нещата да излезнат хубавички като на снимките  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5
Здравейте мили мамчета, днес мога да се присъединя към ранобудните момичета, оцъклих се в 6 часа, след 2 пъти ставане до 00 през нощта. Да си идва вече мъж ми, че няма спане без него....
Сега ми е малко присвито сърцето, че е в университета на изпит в момента и много силно се надявам да го вземе, че бая се измъчи.Стискам му палци сега и очаквам да се обади.
Иначе ние с бебчо сме добре, кръвното ми днес пак е много добре, без хапченца, чувствам се добре и без да си пия желязото, дадох си почивка малко на черния дроб...Simple SmileБебчо рита и се намества още от сутринта, явно и той се вълнува за изпита на татко си Laughing.
Чо-Ко, не можеш да си представиш колко ти се радвам и възхищавам на борбения дух и постоянния оптимизъм, аз вярвам, че всичко с прекрасните ти принцески е добре и скоро ще си ги гушкате с много любов с таткото, но въпреки всичко е много показателно за твоята мъдрост, с която приемаш ситуацията, която е напрегната все пак. И аз честичко мисля за вас и вярвам и се моля, скоро всички да сте си у дома щастливи и спокойни.
Джени, понякога стават грешки, особено с резултатите от урина, историята помни безброй много случаи, не се разстройвай, а изчакай спокойно резултатите, най-вероятно пробата се е замърсила и е добре, че веднага сте ги повторили, а дори и да има нещо, доки ще ти даде адекватно лечение, вярно, че мн ти се събра, но още малко остана и стискай зъби и мисли положително за малкото си съкровище, което ще гушкаш с мн любов Hug.
Desifame, на мен до сега само веднъж са ми правили запис на тоновете и то защото се наложи да лежа в болницата тук, за да ми издадат болничен за м.август, за да не се връщам на работа, иначе бях на консултация последния месец 2 пъти на 11 и на 31 и двата пъти доки нито ме гледа на ехограф, нито ми мери тоновете, взе ми мерките, както аз се шегувам и прослуша с дървената слушалка сърдечната дейност.
Съжалявам, ако пропускам нещо важно момичета, ама не съм мн в кондиция, след ранното ставане пък и сега го мисля моя мъж...после пак ще се включа..сега да не ви досадя вече.

# 18
  • Мнения: 103
Оха, прибирам се вкъщи от покупки и нова тема!
Само хубави новини в нея да има!
Купих си овлажнител за въздуха в стаята и везна за бебето в промоция с уред за затопляне на храна пак на Тефал.
http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?cPath=72&products_id=196

http://www.tefal.bg/All+Products/Personal+care/Baby+care/Product … 7%D0%BD%D0%B0.htm

Малко от списъчето остава още малко, но ще е за другите дни от седмицата! Толкова съм доволна и щастлива!
Днес всички търговци ми направиха страхотно впечатление, отлично обслужване!

Мисля, че другата седмица вече ще е време да се свържа с Крио сейв - за стволовите клетки.

ЧО КО, да попитам, вие заделихте ли си стволови, май ти писа, че имаш намерение?

# 19
  • Мнения: 3 641
Ger4o, да знаеш, че ми действаш успокоително. Аз вече се притесних,че съм се уговорила да работя, а може и да не стане така.Луда работа.Вместо да мсиля само за мен и бебето, кой ли ще я оцени тази лоялност Thinking Иначе се договорих да ми плащат, че стига с тази слава Simple Smile Надявам се при теб шефовете да са се позаинтересували от твоето състояние и да не те търсят само при нужда
Плами, всяко зло за дообро.Не се ядосвай. Надявам се да има кой да помогне Hug
Сийгърче, всичко ще е наред на изпита ще видиш Hug
chip4e ,честити продобивки

# 20
  • Мнения: 4
Ронка, не стига че това ми е най-омразното от домакинската работа ПРАХА,но и ние сме на 1-ви етаж.. съвсем на скоро пуснаха метро станцията което е до нас.. и смятай коооолко трафик се изсипва а уж сме вътрешна уличка , но ...
И на първи етаж с малко повечко коли... аз като започна от едната стая с праха,докъто приключа и то отново е плвнало в прах  #Cussing out
УЖАСНО е !!! Радвам се че бебо се ражда есента за да няма толкова много прах,не мога да смогна наистина.
Нямам търпение да застуди и да се отмива гания прах.
А сега продължавам в спалнята Simple Smile

# 21
  • Мнения: 23 123
Гер40,сънуват те със сутрешния си сън.Simple Smile
Ох,мен хич ме няма,така се уморявам,а корема ми се е смъкнал адски ниско.Вчера си обух един от 'бременните'панталони и не ми става на пупата.Още нямам сглобено креватче и докарано скринче.Confused

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 12:54 от ДесиХ2

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 26
Жени,много точно си го написала "стига с тая слава"  Peace Детенцето ти няма да яде с нея,а с парички,така,че започвай да си почиваш и не им прави евала  smile3513  comp03  Hug

# 23
  • Мнения: 571
Привет и в новата тема  Hug
plamitoto мерси за телефончетата  Heart Eyes
Аз съм си пуснала робота да си шета и си клатя краката  Laughing
За кошарката и другите неща- и аз не съм ги разпъвала, рано ми се струва още.
незнам днес дали да не изкарам да подредя дрешките по размери обаче...
може би и количката ще видя да поопера Simple Smile
Деска и аз се чувствам ужасно тежка и голяма. Моя мисля че не е смъкнал (а и то с тоя ръст незнам дали има накъде)
но се чувствам ужасно некомфортно  ooooh!
Жени добре че си се договорила  Naughty

И аз се записах за лекцията в бейби мола, Ели каза че пак там, но на 16.02. ще има и къпане на живо бебе  Laughing
Та ако има желаещи може да се организираме и за там Simple Smile

# 24
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 375
Записвам се в новата тема и бягам да почета назад.  Hug

# 25
  • Мнения: 1 341
Някой по-напред беше споменал, че го обливат топли вълни. Аз съм така от доста време, и сега въпреки, че навън е прохладно аз се потя като прасе. Close Направо не се понасям, по няколко пъти на ден съм в банята. Детето започна да ми се чуди, че много се мърся и да внимавам. Joy

Плами, съчувствам ти за апартамента, знам какво е усещането. Дано все пак успеят по-скоро да ви пристигнат мебелите.
Аз вече се примирих с моите неволи относно апартамента и ще е каквото сабя покаже.

Деси, още ли нямате болтове за леглото? И ние сме така, мъжът ми все забравя да вземе, а аз полудявам, защото искам по-скоро да преместя детето в голямото легло.

И аз съм от тежкогабаритните. Трудно ми е да се обръщам, да се навеждам, трудно се предвижвам...Как ще изкарам до края незнам.

# 26
  • Мнения: 571
А аз не стига, че се потя като прасе ами се заливам и с кърма  #Cussing out
Ох още малко  Whistling

# 27
  • Сф
  • Мнения: 13
Ехо Sunglasses Здравейте и то мен, отивам да видя какво сте писали в началото, да не съм изпуснала нещо Laughing

# 28
  • Мнения: 1 341
А аз не стига, че се потя като прасе ами се заливам и с кърма  #Cussing out
Ох още малко  Whistling
Еди, много ли ти тече?
Знам, че е нормално. Предполагам колко е неприятно. Аз като се изпотя и мириша на мляко. Crazy Или си въобразявам, но точно след като родих Ема и ми слезе кърмата миришех по същият начин. А кърма за сега не тече, само, ако стисна потича лекичко.
Наистина още малко остана, но аз имам чувството, че и този път ще родя 2 дни преди термин, което не си е толкова малко, а цял месец. Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 1 197
здравейте и честита нова тема, само хубави новини да има в нея Praynig Praynig Praynig
Чо ко - радвам се че вече си си у дома и че бебките са добре! хубаво е че за тях се грижат специалисти! дано скоро закрепнат и се приберат у дома с мама и тати Praynig Praynig Praynig
*Jeny*  Hug Hug Hug голяма си душица! хубаво поне, че си се уговорила да ти плащат за това, че им вършиш работата вместо заслужено да си клатиш краката!!! надявам се поне като родиш да се кротнеш малко  Peace. стискам палци това с резултатите да е грешка или поне да не е толкова лошо, но най - важното е че си в добри ръце и няма за какво да се притесняваш Peace
честито на всички с нови покупки и хубави новини от прегледи! Peace
plamitoto  Hug Hug Hug туууууууу язък от тия майстори!!! много съжалявам, че е станало така! съчувствам ти и за ремонта и те разбирам напълно - гледай само да се пазиш - до колкото това е възможно!!! ще се видим утре рано на зарана Peace
а относно лекцията на 3 май голяма компания ще се съберем Party та едно кафенце поне не може да не пийнем след лекцията Rolling Eyes
а в тоя ред на мисли аз тая седмица по трудно ама другата - някой спомена кафенце в южния Rolling Eyes абе южен - южен ще се домъкна от дружба до там ако сте сериозни за кафенцето - много ще ми е кеф Party Party Party
ние вече приключваме прословутия ремонт! Слава Богу! работа си има още ама .... трябва да се готвим за малкия човек - още нямаме нищо освен креватче Rolling Eyes та ....  а аз в събота влизам официално в 9-ти  и май ми запарва под лъжичката Crazy
айде стига съм дрънкала - да се пазите многоооо и ви желая весел, спокоен и усмихнат ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт