Ели да почерпи АВГУСТовската дружинка, Ади става на 1 годинка!

  • 32 603
  • 741
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 38
Добро утро



Хубав ден!  Hug

# 271
  • Мнения: 1 091
Понеже при нас няма почивни дни, да взема да понапълня малко темичката с няколко реда.  Grinning

Заведох Марина на градина преди малко, сложих Алекс да спи и сега се отдавам на заслужена почивка със следобедното ми кафе. При нас всичко е нормално, Алекс обикаля из апартамента, от време на време се скрива и ми се свива сърцето, докато го намеря.  Joy Закача се с хората по улиците, поздравява всички наред, радва се много на децата от групата на Марина и обикновени плаче, когато си тръгваме двамата, а Марина остава.  Вкъщи двама повече се карат, отколкото си играят, но определено много се обичат. Просто не знаят как да го покажат още. На мен с брат ми ни трябваха 20 години, за да спрем да се караме и бием. Сега много се обичаме и уважаваме, но просто ни трябваше време.

Мама Галка, как са при вас нещата? Има ли промяна?

# 272
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 476
То ясно, че никой няма да пише тези почивни дни, но поне да пусна някоя друга снимка, че кой знае пак кога ще има това хубаво време като днешното и ще сме на морето!
             

# 273
  • София
  • Мнения: 1 338
Ани, страхотни снимки. Дария ти е одрала кожата Peace

Абе, мацки къде сте всички??? Я бързо на отчет да се явявате, че ще се караме иначе Naughty Ако продължаваме така знаете ли кога ще имаме нова тема!?? За 2011г.

Малко снимки и от нас:





P.S. Ани, с коя програма смаляш снимките?

Последна редакция: вт, 22 сеп 2009, 00:30 от IntRiGa_GirL

# 274
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 476
Интрига и да се караме и да строяваме, тя е ясна работата, само наистина моделаторите да не вземат да решат , че нямаме нужда от тема, че тогава ще стане лошо. Аз като гледам септемврийките как пишат, направо им се чудя кога им остава време?

Ето и нещо за събуждане. Здравословна закуска
и кафенце разбира се


Хубав ден на всички!  bouquet

# 275
  • Мнения: 1 091
Ани, Интрига, много хубави снимки на 2 пораснали момчета! Simple Smile

Аз съм готова с обяда, че чакам гости, Алекс спи, Марина на градина, мъжът ми по работа - изобщо идилия. Сега  седнах да си допия сутрешното кафе и ставам да посрещам гости.

# 276
  • Мнения: 26
Ехоооо здравейте  Peace

  Ние се върнахме от Велинград в неделя, само че зарядното на компа беше сдало багажа и нямаше как да го ползваме. Добре изкарахме иначе, но пътуването натам беше ужасно. Изходите на София бяха блокирани от коли, магистралата също, а за капак валеше пороен дъжд. Резултата - тръгнахме в 18:30, бяхме там в 21:30  ooooh!
  
  Още се борим със сополите на Виктория  Shocked И утре ще запиша час при доцент Бобев по препоръка на приятелка, която имала същия проблем и дано да се оправи детето.  Praynig

  Иначе госпоИцата не спира да бърбори, даже се кара като не и изнася нещо, а като се подмазва, ме нарича "мами"  Laughing Другия и номер е да застане до телевизора и да започне да танцува, когато дават Вип денс.  Laughing Много забавна е станала мамината муцунка.  Heart Eyes Репертоара непрекъснато се допълва с нови неща, за момента включва:  "мамо",  "маме",  "мами",  "тата", "кака", "како", "иж" (виж),"такууу"(търкул), "гол", "копка" (топка), "ало", "опаа" (това го употребява като падне, като хвърли нещо или го изпусне), "дай" (това е и за вземи, и за дай), "бебе" или "бебе Вики", "А?!" (като иска да изрази учудване или като се прави , че не е чула), "бау-бау" (разбирай всичко, което мърда), "нееее" (вдига пръста и се мръщи, и в същия момент прави белята), като намери нещо по земята, като и кажа "Дай го на мама" и го подава веднага, а от вчера е започнала да прави оборка на пода и ми подава всичко (ще хвърлям прахосмукачката) Laughing Слага си диадемата на главата и чака да и кажеш "Аууу колко си красива!" , ако случайно се забавим с възклицанието ни подсеща с "Аууууу"  Laughing


Новото от преди малко е : "дубуя" (благодаря) и "тоа" (това) Laughing

Днес явно сама ще си пиша (то вярно, че лудите никога не са сами ама.....  Laughing) .  newsm78

Та - след консултация с хомеопата и дадох на Пуканка "Дулкамара" и да чукна на дърво, досега сополи не са текли. Потекоха малко само като и почиствах нослето с физиологичния разтвор и дай Боже да сме се справили с проблема.  Praynig

Последна редакция: вт, 22 сеп 2009, 20:39 от Ася_

# 277
  • Мнения: 955
Ехо, и аз съм тук  Hug.
Доста работа имам тези дни, а и през почивката много притиятели и роднини се върнаха и докато обърнеш внимание на всички....
Асееее, същата маймунка е Ивайло. Само при нас в повечето случаи аз съм "Мамооооо", а баща му най-милото "татиии". И животните ги познава и като ги види казва какво правят (тук поне животни да искаш  Mr. Green). Мъчи се да обува чорапите, но като разбере, че не може ми ги подава и ми казва "мамо буй". Още много номерца прави, но не ги помня и много ме е яд, че не си ги записвам и след време ще се чудя кога какво е правил  Banghead.
Хайде бягам, че много работа ме чака....

# 278
  • Мнения: 11
Добро утро   bouquet
едно кафенце за събуждане

Ева я мъчат зъби и е голям киселяк , но и тя прави мн номерца .

# 279
  • Мнения: 3
Здравейте мацки!  Hug
И аз се присъединявам към отбора на пътуващите, но има си хаз да има толкова почивни дни и да не отида при Денис. Плюс това не бях правила питка за прохождането му и сега се отсрамих. Embarassed Погачата не ми се получи, ама какво да направя - от под моите ръце нищо тестено не може да излезе  ooooh! Как пък хич да не умея да меся, не знам  Thinking Нищо, де. Направихме в неделя питката и Денис се хвана за докторските слушалки. Щях да се побъркам от кеф. Обожавам тази професия. На мама доктор Денис  Mr. Green Иначе той също е станал мноооого палав. Доброто ми бебе, вече го няма. На всякъде се катери, ходи, пипа, абе станал е голямо чудо  ooooh! Аз обаче много му се радвам, винаги съм обичала палави дечица  Twisted Evil Ще видим като си го взема дали ще говоря така  Laughing Прекарахме си страхотно. Заредих се с много положителна енергия и дано ми стигне до следващия път, че определено имам нужда. Денис не говори много, тоест много плямпа, но явно аз не го разбирам. Иначе смислено казва само баба, меми (т.е. аз),тата, ба (батко), пис-пис на котката и аво (ало на телефона)  Mr. Green Пускам и аз малко снимки за пълнеж  Mr. Green
                                            
   
   

# 280
  • Варна
  • Мнения: 27
Привет и от мен!
Скоро не съм се включвала защото вече съм в ново жилище и нямах нет. Теди вече прави по няколко самостоятелни крачки но не знам това дали се смята за прохождане newsm78. От една седмица е ужасно крива и  в събота ми вдигна температура 42 градуса направо се побърках. Такава температура не знам възможно ли е при никнене на зъби или е някой вирус.  
Дано всички дечица са здравички.
Айде до после, че имам мнооого да чистя.  

# 281
  • Мнения: 955
Кинли, мерси за кафенцето!
Дони, браво на д-р Денис! Не се притеснвай за питката, изглежда страхотно, много веселяшка  Peace.
Пепчо, честито ново жилище, със здраве да си го ползвате! А тази висока температура и аз се съмнявам да е от зъби. Дано не се повтори повече.
Тази сутрин след поредната почти безсънна нощ накарах мъжа ми да свали Ивайло на майка си, за да можем да поспим поне 1 час. Спала съм 2 часа и половина без да мръдна и сега се чувствам нов човек. Чудя се кога ли ще мога да си поспивам като бял човек  Tired...

# 282
  • Мнения: 10
И аз съм тук. Почивните дни Ния беше при баба си  в овча купел и сега е много глезена. Сложих я да спи и се надявам някакси да променим отвратителния режим който тя сама си налага от едно известно време. Не знам с какво да я забавлявам вече. изчерпвам се откъм идеи, а тя спеше по около 1 час на ден... Дони честито ти доФторче Simple Smile да е жив и здрав Simple Smile

# 283
  • София
  • Мнения: 1 338
Ееее, браво, браво, момичета.. имаше какво да прочета Grinning

Дони, честито ти докторче Hug
Ани, все едно говориш за мойто дИте Whistling като е при баба си няма такава лигавщина. Ето например в неделя отидохме с баща му да си го вземем и поостанахме за малко. Като му каза: "НЕ" за нещо, което нме трябва да прави дори не ме погледна, а като сме вкъщи определено повече ме слуша. Тез баби много ги лигавят Laughing
Кинли, мерси за каЙфето Flutter

Мартин и той много бърбори, казва: "мама", "тата", "ало", "ам", "да", "не", вчера каза: "дай, ам" и още някакви си негови бръщолевици Laughing

А, сега да се оплача, че не знам вече кои ден подред /без почивните дни/ нямаме вода уж до 16:30ч. Дано наистина я пуснат догава, че иначе ще откача #Crazy
Също така ми бавят майчинството. Декларацията, за отглеждане на дете до 2г. трябваше вече да е в НОИ ,но явно не е. Работодателят ми казва, че я е пратил в НОИ, от там пък ми казват, че нямат декларация. И вече не знам какво да ги правя ooooh!

Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 13:58 от IntRiGa_GirL

# 284
  • Мнения: 38
Здравейте  Laughing

Дони, честито ти докторче!   bouquet Hug Heart Eyes

Пепчо, дано вече не се повтаря тази температура, че наистина си е висока!  Hug

Всъщност тези дни хич не ми е весело... Не мога да намеря кой да гледа Калоян, че аз да почна работа. Не мога и да разчитам на тази програма дето плащат за детегледачка, за да мога да дам повече парички на жената  ooooh! Направо ми е пламнала главата  Thinking Една баба уж се съгласи, а на втория ден се отказа, че е много малък и нямало да може да се справи. Направо не знам вече какво да правя...
Ето ви и малко снимчици от нас, че скоро не сме се показвали
тук е щастлив, че се храни с нас на голямата маса
тук изпращаме бате за първия учебен (в предучилищната) ден
бате
и Калоян

Е, това е от мен засега. Чао и хубав ден!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт