Кристиан на мама Страйпър е малък МАЙски юзър!

  • 29 795
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 877
мишора, изобщо не се измъквай!  Mr. Green ами пиши! Party

страйпър, искам пак на море.....но съм на работа и имаме събитие с външни хора и е лудницаааааа.
ах как искам да е вече 4 без 5 и да се омитам Wink

на всички приятен уикенд! а аз чакам да взема пак отпуска, но октомври, еххх....има време...

# 31
  • София
  • Мнения: 2 671
Ванилка, твоето работно време много ми хареса Simple Smile

# 32
  • Мнения: X
Миленка,Калината и с чувал да я облечеш-пак ще е хубава...не го мисли изобщо,ами  се зареждай с настроение за сватбата!
Иве,ние ще си чакаме повествованието...иначе пак ще  има досаждане по-други канали Mr. Green/апропо,оня ден и друга неразписала се скоро съфорумка бях затиснала  на Скайп-а.....ама гледам още я няма тук Crossing Arms/
Велиска,трябва ти кажа,че вашата снаха е просто чудна..и не слушай майка и/хеле в частта за дебелината/-тя просто има прекалено голямо чуство за хумор.....и тук да ти кажа че сте извадили голям късмет и откъм сватове Peace
Шуши,за съжеление и аз няма да мога да Ви запиша предаването,ама ще гледам със сигурност от работата/тяма поне ТВ-то е изцяло на мое разположение/
Ани,много сладки индианци PeaceПожелавам ти приятно прекарване на морето!
Иночка,кой цирк е това-споделете отзиви,да знаем като намине през наше село-да ходим ли?Иначе за Бетинка,няма думи........винаги е толкова лъчезарна на снимките...а предполагам наживо-още повече....
Да споделя,че и аз в момента съм в очакване на акото/явно това е масовата тръпка тия дни/-че Иво вчера/понеже още не бяхме взели направленията и не бяхме купили контейнерче/ходи три пъти...а днес от сутринта се кандърдисваме-ама няма.....

Шмърцито,не ми харесваш така-изморена,отчаяна Naughty....я се стегни-явно ти липсва вечерното запиване......и да кажеш на мъж ти да оправи домашния комп,че да мога да ти кажа "Наздраве!"тая вечер.


Аз явно днес ще си вися на компа и работа за пет пари няма да свърша......ама като гледам и смисъл няма-след сутрешното минаване с метлата и парцала-сега е още по-страшно-но децата искат да творят и единия е разхвърлял листове и пастели....а другия "кръцка" с ножичката рекламни брошури....,но няма да спирам творцеския ентусиазъм на младежта.....не се знае,дали няма да секна нечий талант в зародиш ......пък и от вчера ме е стегнала шапката/т.е. ченето ми се е схванало/-пак ми никне мъдрец и нямам сили да се обяснявам много.....

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Шуши, одеве и аз исках да кажа за предаването - бих ти го записала, ама нямам записващо устройство  Embarassed Дано успеем да го гледаме, но се съмнявам - ще имаме доста задачки преди да заминем...

Любче, мерси - то мен повече ми е притеснението за модната полиция - сещай се кой  Crazy И отсега се подготвям психически за тирадата - Ето колко е хубаво да се направи сватба, а вие....  Outta Joint Tired
Заради горното смятам да си пийна подобаващо в събота  Mr. Green, за да не ми пука никак

# 34
  • София
  • Мнения: 1 877
хихи, руми, и на мен ми харесва, ама почвам в  7:30 Simple Smile
ставам в 6:30 и едва смогвам да се орпавя, ако Миа ме изненада и се събути преди да излеза в 7..

люба, трепеш ме, верно калината е красива дори в чувал или защо ен вестник? Party Party Party

шуши, и аз нямам записващо, напоследък дори ТВ не гледам. няма време..

оставям ви, защото имам 30 мин д аизгледам една серия от Хоторн / с любима замен актриса Джейда Пинкет-СМит/ и офейквам към джи пи да вземам направления за изследвания за ДГ....

приятни събота и неделя и дано минат бааааааааавввввввввввно!

# 35
  • София
  • Мнения: 2 671
хихи, руми, и на мен ми харесва, ама почвам в  7:30 Simple Smile
...
e, сега вече абсолютно ме изкефи - такова е иделаното раб. време за мен, едно че ставам рано , друго, че сутрин съм най-в час и последно - в 4 ч. определено остава и някакво лично време от деня. Но до сега не съм намирала такава работа.

Шуши, и аз не мога да помогна, съжалявам!


Отивам да търся някой хубав филм, препоръки?


# 36
  • Мнения: 4 370
Днес ходихме на Цирк Арена. Много сме доволни. Ивко беше толкова щастлив. През по голямата част от времето има животни.

# 37
  • Мнения: 419
Момичета,не съм писала от много отдвана,но просто време не ми остава.
Само да се похваля бременна съм,но малко днес ми стана мъчно казаха ми че пак момиченце чакаме а толкова много си мечтаех за момченце,но няма нищо нали трябва и трето.
Поздрави на всички!

# 38
  • София
  • Мнения: 1 877
hehe Rummy, значи се поправям и официално си харесвам до край работното време! сигурно само училищата са така.. но в държавното не е приятно понеже парите са малко..

муцунка, честито! радвайте се на момиченцето, то ще е съвсем ново преживяване! а както сама казваш има време и за трето Simple Smile) още веднъж ЧЕСТИТО!!

# 39
  • Мнения: X
Е,тая вечер съм спокойна,щом и Муцунка се разписа.....Ама,да я питам аз,що пази тайна и не казва  Crossing Arms/ама да си кажа,че аз тая тайна я знаех вече Mr. Green...все пак Пловдив не е чак толкова голям...пък и аз съм контактна Embarassed/,но сега вече да  й кажа официално "Честито!" за розовата новина stork-girl

# 40
  • Мнения: 363
Mucunka HugЧестито и от мен. Пък дано третото е момче. Важното е да са живи и здрави.
Днес гледах малкия Спортакус, много сладък, а и майка му изглеждаше много свежа. Но Шуши, нямаше как и аз да ти помогна със записа. Дано си намерила начин.

# 41
  • Мнения: X
О,да Спортакус беше много сладък...и мама му-също,ама бате Ви Енчо нещо ме издразни/не за първи път/......Шуши,дано да си го намерила на запис-ако не си кажи-ще го търсим качено някъде....

# 42
  • Мнения: 619
Хех, всеки със зора си - аз не смея второ да е би да е момче  Joy
Повествованието ще си го получите - тъкмо да мине някой месец, да ви стегне студа ... ще ви стопля с морски спомени  bowuu

# 43
  • Мнения: 419
Люба ама и ти си траеш!Иначе съм съгласна да сменяме,твоите красавци не ги отказвам.
Мишора ами аз пък се чудя да смея ли че ако пак момиче и тогава ще съм в депресия(че моята мечта е едно малко момченце).
Като цяло ни отне една година докато забременея(и то накрая с лекарства и затова малко ме е яд на мен си).И Човека който ми каза е малакта Александра,седна на корема ми точно около овулацията ми (2 седмици преди теста),погали ме по корема и вика мамо вътре има бебенце.Станала по рервнива и всичко сега,ама няма начин.
Ще гледам да пусна снимки тази вечер ,но след малко за да може да излезна навън да си поиграем малко с дребната(а тя милата вчера разочаровано вика ама заяо мамо какичката каза сестричка а не братче и аз викам спокойно ще пробваме и за братче)!

# 44
  • Мнения: 4 370
Муцунка, честито и от мен. Пожелавам ти да е лека, а на финала може да има и изненади.  Wink

Ванилка, не са само училищата с това работно време. И моето е такова и повечето частни фирми в Шумен са така. Наистина остава доста лично време. Особено лятото имам чувството че приключвам по обед.

Ние след малко се отправяме към морето в това зимно време. Надявам се поне утре да става за плаж!

Общи условия

Активация на акаунт