10 евъргрийна, free edition, от свекъра (свекървата) - 3

  • 710 870
  • 3 345
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 31
И аз вместо запис:

Понеже не съм фен на постинги от типа запис, ще споделя какво според свекърва ми се нарича "лек обяд". Това е:
- салата - за всеки индивидуално по една купа, от по-големите за супа;
- предястие - тиквички и патладжан на грил, полети обилно с някакъв мазен сос
- основно - 2 парчета руло Стефани с големина на дланта ми (от китката до върха на пръстите), полети със сос от задушени гъби
- десерт - карамелена торта и сладолед
След подобен обяд се очаква съпружието да се качи на кола и да вземе пътя Варна-София, без да му се доспи Wink.
оооооооооооо, мила. свекърва ти е огън. Прати ми я за 1 седмица.
Аз моята няма да я изтипосам тук, защото си е много точна  съобразителна, но изцепки на свекъра ще следя с интерес.

# 31
  • Мнения: 31
Сещам се за нещо, което да споделя с вас.
Съобщаваме , че ще имаме бебе. Аз казвам новината на моите родители, а бъдещия татко - на неговите. Естествено, моите на седмото небе, че за 3 път ще стават баба и дядо, свекървата и тя радостна. Все пак първо внуче. А свекъра ми най - нагло изтърсил на мъжа ми: "Е, за какво ви е това дете, след като ще се разделите?".  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire Нямах думи. Не бях си записвала час при ясновидец, ама явно той си е записал час за мен и това, че на его му се иска да се разделим, не означава, че ще стане.

# 32
  • Мнения: 87
Разговарям сьс свекьрва ми по телефона и я питам:
Защо не ми се обаждаш два дни да не си сьрдита?
тя: не мамо, но два дни зареждам този GSM в контакта, и тази жена/операторката/ постоянно ми повтаря едно и сьщо "Вашата сметка не е достатьчна за този разговор" колко дни ще трябва да го дьржа в контакта,за да ми го заредят с пари.
Следва моя отговор след 5мин. смях.

# 33
  • Мнения: 388
djona направо ме разби с това  Joy

# 34
  • Мнения: 87
djona направо ме разби с това  Joy

Сега като не се обади два дни аз питам: Да не са ти изключили тока, а тя се смее 5 мин. hahaha

# 35
  • Мнения: 1 749
Казвам,че начина ,по който ходи детето ме притеснява и ще ходим при педиатърката да я види и ако се наложи,да даде направление за ортопед.Свекърва ми :"Ми да,да пусне и кръвни излседвания".Аз не се сещам защо ще са нужни кръвни изследвания и какво общо има това с ортопеда... newsm78

# 36
  • Мнения: 89
Казвам,че начина ,по който ходи детето ме притеснява и ще ходим при педиатърката да я види и ако се наложи,да даде направление за ортопед.Свекърва ми :"Ми да,да пусне и кръвни излседвания".Аз не се сещам защо ще са нужни кръвни изследвания и какво общо има това с ортопеда... newsm78

Кръвни изследвания се правят при съмнения за рахит...Но едва ли свекърва ти има точно това предвид.

# 37
  • Мнения: 9 814
Пресен разговор от преди минути със свеки по повод рождения ден на голямата в събота:
- И да не водите Симона с вас!
Аз учудена питам защо?
-За да не се разсрой детето, че за него няма подаръци.

 ooooh!

# 38
  • София
  • Мнения: 12 554
Ееееееее, Франчи, тактична е жената бре  Joy

# 39
  • Мнения: 1 749
Казвам,че начина ,по който ходи детето ме притеснява и ще ходим при педиатърката да я види и ако се наложи,да даде направление за ортопед.Свекърва ми :"Ми да,да пусне и кръвни излседвания".Аз не се сещам защо ще са нужни кръвни изследвания и какво общо има това с ортопеда... newsm78

Кръвни изследвания се правят при съмнения за рахит...Но едва ли свекърва ти има точно това предвид.
Не,нямаше това впредвид. Laughing

# 40
  • Мнения: 141
Поредната думичка на която се смях Joy-СВЕТОФАрОВЕТЕ :mrgreenSadсфетофари)

# 41
# 42
  • Мнения: 1 749
ГардероПа и ламБата-лафове на една роднина. Laughing

# 43
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
оооооооооооо, мила. свекърва ти е огън. Прати ми я за 1 седмица.

Да бе, с разклатеното си здраве, след подобни приготовление, и се налага да реанимира 2-3 дни.

# 44
Аз много рядко виждам моята свекърва, най-много веднъж в годината.

Тя се къпе най-много веднъж на седмицата, за да пести вода.
Вика ми, нали знаеш, че аз от 1 месец със дъщеря ми /зълвата/ не ползваме сапун,
защото изсушава кожата.
Няма да ви казвам как смърдяха и двете, на кочина, непочистена.

Общи условия

Активация на акаунт