10 евъргрийна, free edition, от свекъра (свекървата) - 3

  • 710 931
  • 3 345
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31
Ужас. Това е нещо отвратително!

# 46
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Много си е хубаво,да ти кажа,да не ползваш сапун имам пред вид.Има си и други работи за къпане.
Ти като се роди бебето да не вземеш да го сапунисваш,има едно олио за вана-киснеш,вадиш и подсушаваш,супер е,хаха.
Препоръчайте го на свекитата бре,хора,ма изтъкнете че със свинска мас не става номера.
Моята пък на всяко нещо,което и кажа си припява:"е пъ да,ти не знаеш ли?!?!?!?"
Когато има други хора обаче,рефрена е следният:"да,да....","как ли пък не","друг път".

# 47
  • Мнения: 31
е да, мила, да не ползваш сапун. Аз също не ползвам, но се мия с душ - гел. Ама само с вода някак си не мога да си го представя.

# 48
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Въпроса е в честотата,хаха.

# 49
  • Мнения: 127
Ей сега мойто свеки ще ви забие.
Малкия болен,аз съм на работа,свеки бави.Пращам я с детето до личната лекарка да вземе бележка за яслата.Подавайки ми бележката,свеки ме нокалутира с репликата "Писахме му само първото име на мед. бележка,щото не му знам фамилията да я кажа на докторката" Става въпрос за внука и,дете на сина и,да не си помислите,че е ходила да вземе бележка за филанкаджията. Whistling

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 23 880
Ей сега мойто свеки ще ви забие.
Малкия болен,аз съм на работа,свеки бави.Пращам я с детето до личната лекарка да вземе бележка за яслата.Подавайки ми бележката,свеки ме нокалутира с репликата "Писахме му само първото име на мед. бележка,щото не му знам фамилията да я кажа на докторката" Става въпрос за внука и,дете на сина и,да не си помислите,че е ходила да вземе бележка за филанкаджията. Whistling
Ами личната лекарка къде е бляла? Нали има картон, три имена, ЕГН това дете при нея?!?!? Моята за нищо не ме пита, вади си ги директно от компютъра Shocked

# 51
  • Мнения: 21
Натикот  Joy Joy Joy сигурно тайно се е надявала мъжът ти да не е признал детето и ти да си му дала твоята фамилия и така семейното им богатство да остане непокътнато... Написах ли набързо един сценарий за сапунен сериал Grinning

Наистина за малко да падна от смях, като прочетох написаното от теб, но въпреки, че не знае фамилията на внучето си, свекито ти си има своите достойнства. Не всяка жена може да разчита на свеки да ходи да я отмени за нещо.   

# 52
Бях на гости в свекърва ми,  и много добре знам,ч е тя ме преджобва понякога.

Направих се, че отивам до тоалетната, и тихичко излязох и я виждам как ми бърка
в чантата, вади ми протмонето и ми гепа парите,
и аз викам дръжте крадеца , тя се стресна и ми вика, е миличка нали знаеш каква съм си хитричка!  #2gunfire

# 53
  • Мнения: 127
Натикот  Joy Joy Joy сигурно тайно се е надявала мъжът ти да не е признал детето и ти да си му дала твоята фамилия и така семейното им богатство да остане непокътнато... Написах ли набързо един сценарий за сапунен сериал Grinning

Наистина за малко да падна от смях, като прочетох написаното от теб, но въпреки, че не знае фамилията на внучето си, свекито ти си има своите достойнства. Не всяка жена може да разчита на свеки да ходи да я отмени за нещо.   

Не мога да отрека,бави малкия цяла седмица.На мен ми беше първа седмица на нова работа и дома не може да ства да липсвам.Вземаше го сутрин от дома,водеше ми го вечер.Даже и готвеше в по-голямо количество за да има за мен и за малкия.  bouquet

# 54
  • Мнения: 212
Бях на гости в свекърва ми,  и много добре знам,ч е тя ме преджобва понякога.

Направих се, че отивам до тоалетната, и тихичко излязох и я виждам как ми бърка
в чантата, вади ми протмонето и ми гепа парите,
и аз викам дръжте крадеца , тя се стресна и ми вика, е миличка нали знаеш каква съм си хитричка!  #2gunfire
Моята ако направи такова нещо,направо не отговарям...кви са тия хора бе #2gunfire

# 55
  • Мнения: 292
Снощи моята майка на вратата с малката ще ходят на гости и свеки слиза от асансьора.
Свеки към малката: къде отиваш
тя:на люлките/на 2,5год. трудно ще и обясни че отива на гости/
свеки:а добре аз сега ще сляза при теб
аз внасям уточнение:отиват на гости,не на люлките
свеки:че мен к,во ме интересува къде отиват #Crazy

# 56
  • Мнения: 23
С моята свекърва не се виждаме, защото синът й така пожела. Тя не го е гледала и т.н. Но ето случката :
На рожденният ден на дъщеря ни тя праща SMS да честити - на 12.06, а дъщеря ни е родена на 09.06.
в последвал разговор между съпругът ми и свекърва ми той я коригира за датата, а тя го пита "Ама, ти сигурен ли си?"
Темата е страхотна. Чете Ви с интерес.

# 57
От нашето семейство само аз имам контакт със свекървата,
съпругът ми даже и не я поздравява, но аз заради детето за да знае че има баба,
ходя отвреме на време да я видя.

Един път когато бяхме със Саши/сина ми/ в тях, бяхме в кухнята и в единия шкаф имаше отворен буркан с мед, и сина ми попита бабо може ли да си хапна мед, а тя вика, кажи на майка ти да ми даде 6 лева и ще купя от съседа.  Shocked
А сина ми, ама бабо в шкафа имаше отворен буркан, а тя о неее бабо този буркан го купи леля ти и той е само за нейните деца, нали ти казах, ако майка ти купи, ще ядеш и ти.  Crazy

Предния път, когато бях при нея със сина ми, и тя му вика, ти бабо какъв ще станеш,
обикновен строител нали, защото майка ти е тъпа /завършила съм Германистика в чужбина, само че свекървата не знае какво е това  Twisted Evil/ , и тя продължава, а моите внучета /на зълва ми децата/ ще станат биолози като майка си /безработна от 10 години/ и няма да те поздравяват защото ще ги е срам от братовчедчето строител.
Сега вече ще взема да послушам съпругът ми и няма и аз да я поздравявам, защото прекрачи всички граници.

# 58
  • Мнения: 1 168
От нашето семейство само аз имам контакт със свекървата,
съпругът ми даже и не я поздравява, но аз заради детето за да знае че има баба,
ходя отвреме на време да я видя.

Един път когато бяхме със Саши/сина ми/ в тях, бяхме в кухнята и в единия шкаф имаше отворен буркан с мед, и сина ми попита бабо може ли да си хапна мед, а тя вика, кажи на майка ти да ми даде 6 лева и ще купя от съседа.  Shocked
А сина ми, ама бабо в шкафа имаше отворен буркан, а тя о неее бабо този буркан го купи леля ти и той е само за нейните деца, нали ти казах, ако майка ти купи, ще ядеш и ти.  Crazy

Предния път, когато бях при нея със сина ми, и тя му вика, ти бабо какъв ще станеш,
обикновен строител нали, защото майка ти е тъпа /завършила съм Германистика в чужбина, само че свекървата не знае какво е това  Twisted Evil/ , и тя продължава, а моите внучета /на зълва ми децата/ ще станат биолози като майка си /безработна от 10 години/ и няма да те поздравяват защото ще ги е срам от братовчедчето строител.
Сега вече ще взема да послушам съпругът ми и няма и аз да я поздравявам, защото прекрачи всички граници.

Много си чакала просто - прав е мъж ти, отрязваш всякаква комуникация. Е гати звяра #Crazy

# 59
  • Мнения: 471
Моето свеки ще слагат СТУДОПОР (стиропор) на стената и ще я СКАНИРАТ (санират)!

Общи условия

Активация на акаунт