Евалата Бу (дет' се вика)

  • 1 615
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Евала и за отговорите по другите теми и форуми!
Чета ги винаги внимателно.
Винаги изчерпателни, без заяждане и излишни приказки!

Доста фенки има Бу.
Заслужено.

  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 068
Чакайте да се включа и аз, нищо че съм новоизлюпена кърмеща майка и то с проблем с кърменето.

На Бу благодаря от цялото си сърце, защото ми беше винаги подкрепа и винаги ми помагаше през цялата бременност. Не спира да го прави и сега. Винаги е готова да ми помогне и да ме окуражи, което е много важно за мен в този момент.
Така че едно голямо Благодаря имаш Бу от нашето тричленно семейство!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 09 сеп 2005, 11:05 от renci

# 17
  • Мнения: 967
 За Бу newsm51 и от нас двамата с Дими!

# 18
  • Мнения: 1 277
Бу, благодарности от мен и моя син  bouquet! Аз също щях скоро-бързо да се откажа от кърменето ако не бяхте ти, Белинда, Джейд, Хедра, Зори и другите момичета, които се отзовавахте, когато имах проблем с кърменето.

# 19
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Браво, Бу!  Grinning Голяма работа си, майна!  Laughing Heart Eyes  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 784
Наистина си голяма работа, Бу!!! Спешъл благодарности и от моето бозайниче!  Mr. Green Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 980
Благодарности и от мен за Бу, Хедра, Jade, Free Soul... и всички, които са на линията за помощ при кърменето (и захранването). Освен това с вас е чуден купон, да знаете Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 3 988
Аз също искам да изкажа възхищението си от Бу и от готовността й винаги да ни помага!
Бъди жива и здрава, дет се вика!
Мира Hug  bouquet

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 653
Хайде и аз да се присъединя към благодарящите. Благодаря на всички, които винаги намират време и енергия да отговорят бързо и своевременно на често тревожещите ни въпроси.  newsm51

# 24
  • Мнения: 7 106
Бу има огромна заслуга и със създаването на този форум, както и със събирането на информация капчица по капчица. Благодарение на форума повечето от нас кърмят успешно, това е факт! Само се замислете дали щяхте да ръзсъждавате по същият начин, ако го нямаше и колко нови неща научаваме всички ние, благодарение на споделеният опит.
Радва ме също и факта, че все повече бременни майчета надничат тук и се интересуват, а всички ние, настоящите кърмечки Flutter ги стимулираме да четат и четат.
Точно днес си мислех, че от нашият набор - април 2004 пет мами все още кърмим! И още 3-4 кърмиха до след годинката! а съм сигурна, че повечето сме си мислили - ще покърмим 2-3 месеца и стига толкова! Да, ама не! То било заразно бе Wink!
Благодаря ви момичета на всички, че правим форума такъв, какъвто е! А именно - полезен! newsm51

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Добре казано, Зори  smile3501

# 26
  • Мнения: 1 878
Ми то и аз искам да благодаря нищо че нищо не съм питала (засега) ама чета ли чета и така както я бях подкарала с дохранване с шише сигурно нямаше эда стигна далече ако не бяхте вие всички мили мами пишещи тук и най-вече Бу,така че сега сме вече само на маминото цоко и сме щастливи и доволни и двамата, а с милия батко за съжаление нямах тоя късмет да ви имам. Затова наистина  Hug БЛАГОДАРЯ smile3501

# 27
  • Мнения: 3 550
Специални благодарности и от мен и моето жабче. Много пъти сте ме подкрепяли в трудни моменти. Благодаря, че ме "заразихте" с кърмачество.

# 28
  • Мнения: 127
На Бу и на цялата тайфа - благодарности за съветите и подкрепата! И ние все още се кърмим, макар, че минахме през много проблеми. След време ще разчитаме пак на вас, при отбиването Wink

# 29
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
И от нас благодарско  bouquet.Благодаря и на другите момичета,които не се уморяват,БЛАГОДАРЯ  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт