Есента иде и не пита, ФЕВРУАРЧЕ на мама показва как може да рита ! (17)

  • 10 709
  • 300
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 187
*Chriska*, добре дошла при нас  Grinning!

Днес наистина е много горещо при нас  sweating, издрусахме рождения ден, беше много приятно  Flutter. Стоях само седнала и хапвах и така се изморих Mr. Green, едва се довлякох до вкъщи и легнах. Имам още едно излизане, но то е вечерта, дано се е разхладило !

# 271
  • Мнения: 0
Ние пък днес се прибрахме от меден месец и сега ми е малко криво,пак едно и също Sad

# 272
  • Плевен
  • Мнения: 50
Здравейте. Изписали сте орталъка и едва ли ще успея да ви изчета. Сега си пристигаме от Синеморец, страхотно място за почивка и разходки. Доста се разхождах, ама доста хапнах, та още кило нагоре  Sad. Jaltopate при мен ситуацията е идентична, направо си ми е бая криво. Във вторник съм на работа отново...Честито на всички с добри новини, сигурна съм, че са доста. Целувам ви. Отивам да се къпя и отново да ям, че от 2-3 часа не съм и съм гладна вече...Оффф, дано успеем да отслабнем после...

# 273
  • Мнения: 0
Аз спрях да работя и вкъщи е още по скучно,какво ще се прави цяла зима направо незнам Confused

# 274
  • Мнения: 304
Аз знам-ще се пише по форума и ще се хапва на корем Laughing!
Добре дошла на новата ни мама и леко бременеене!!!
За пореден път се убеждавам ,че форумите освен приятно занимание са и полезни.С мойто мъжле,което се подвизава във форума на фолксваген почти си направихме двамката един тежък ремонт на колата.Утр само трябва да я досглобим и да видим ще бъде ли кола това или да(ама като гледам ще е да).От малка обожавам да се пъхам под капаците на колите,та винаги мъжете са ме гледали като извънземно,а сега и бебо го уча на същото.Просто го усещам как ще се бори с другите мъже в къщи кой ще вкара по-динамичен тунинг на колите като порасне.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕххх!Как се размечтах!!!А таткото си мечтае да го научи да стреля по- добре от него и да стане най-печения снайперист на полицията!Абе моля ви се!!!Няма да ни е скучно!!!

# 275
  • Мнения: 3 718
Честит рожден ден, Руми! Много усмивки и нови предизвикателства ти пожелавам  Hug

Аз от известно време работя в къщи и май това се е добро решение. Хем си разпределям времето както реша, хем и Алекс е с мен, а и работя, което си е важно. Преди, в офис, се чувствах доста по - напрегната.

bobi6ana , като проучиш и форума на Рено, заповядай и под нашия капак   Grinning

# 276
  • Мнения: 219
Sashkova  Hug Мина ми вече  Simple Smile Както винаги животните ми действат несравнимо успокояващо и живнах. Мъж ми беше виновникът  Twisted Evil , но така е като се спречкваме понякога за пълни глупости. А най ме дразни, че дори и да осъзнава, че той е виновен за нещо никога няма да каже "Извинявай", "Съжалявам" и т.н. Просто минава време, страстите се уталожват и пак си се обичаме все едно нищо не е било.

Момичета, аз съм с болки в гърлото от снощи  Crossing Arms Наливам се пак с лимон и мед, Цитросепт пия, и дано се преборя, че много ме боли. А утре как може да паднат с 10 градуса температурите  Shocked, пак настават дъждове. Днес бил последният толкова топъл ден тази година newsm78

Chriska, добре дошла, мила!

# 277
  • Мнения: 40
Здравейте, сладурани!  Grinning
Липсвахте ми днес.  Hug Ние с мъжлето решихме да се възползваме от последния топъл летен ден и да отидем на пикник с приятели.  sunБяхме на Камчия, много беше приятно. Мъжете се правиха, че ловят риба, момите спретнахме салатка, имахме си и барбекю... Абе, хапнахме обилно, починахме си сред природата и се прибрахме доволни.  Simple Smile
Добре дошла на Chriska и лека и щастлива бременност!
ЧРД на rumi_mhappy bd  bouquet
Merijaan, добре си се завърнала!  Hug
Ralipo, радвам се, че кофти настроението ти е отминало. Дребните спорове с половинката са неизбежни. Гледай само да не се впрягаш толкова, защото просто няма смисъл, миличка. Обикновено ние се нервим, пък мъжлетата дори и не забелязват, камоли да осъзнаят вината си и да се извинят. И аз много бързо паля, ама май и бързо ми минава. Само хабим нерви напразно. Усмихни се!  Sunglasses   Hug И бързо да прогониш гърлобола.  Wink
Ние с моичкия пък си имаме ядове с квартирата. Трябва да се изнесем от старата до 15.09, а новите хазаи нещо ни мотаят. Върнали входната врата за рекламация, сега от фирмата я бавят и на нас ще ни остане по-малко от седмица да чистим, да се пренансяме, нанасяме и т.н.  Close Акълът ми не стига как ще я сколасаме...  newsm78
Уффф, пак огладнях! Бягам в кухнята, мацки. До после!

# 278
  • Мнения: 219
Много си мила, Тани  lovekiss  и знам, че си права  Peace
Браво, че така приятно сте си изкарали днес  Simple Smile Възползвали сте се прекрасно  newsm41  ribolov  sun
Утре имам една много дълго планувана среща с любими приятелки, но да видим порои ли ще са, чудо ли  Laughing

Приятна вечер!

# 279
  • Мнения: 112
Отдавна не бях чела, но сега като прочетох всичко накуп ми стана много хубаво.  Hug
Аз си имам малко разправии от най-различен характер, ама се опитвам да мисля позитивно и вие сте много хубаво четиво!
Здравейте на новите мами и много подкрепа за мамите, преживели странни неща...Аз заради моите си притеснения изчетох доста дали мога да навредя на бебето с притеснения. Общо взето мнението е, че освен ако наистина не нещо съвсем лошо - не би трябвало да има проблем. И все пак най-добре е да не се тормозим... Аз напр. в работата вече станах абсолютно перде - въобще не ме интересува - каквото мисля си го казвам и въобще отказах да поемам нови проекти. И се чувствам много добре  Crazy

Иначе днес съм много щастлива, защото най-накрая си намерих два панталона за бременни.  newsm44  Иначе на никой панталон не закопчавах копчетата.  Blush  Много се радвам  newsm68

Rumi m  newsm59  party023 Gift smile3510 и аз ти пожелавам един страхотен подарък през февруари!

Лека вечер от мен на всички  Hug

# 280
  • Мнения: 112
Намерих интересна статия за кърменето в първите дни и коластрата. дано да ви е полезна  Flutter
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=44404.0

# 281
  • Мнения: 339
Руми Честит Рожден Ден и весело празнуване  bigdance2

Рали, стана ми интересно за мъжа ти - как не се извинява. В нашето семейство аз съм тоя екземпляр и да ти кажа не е защото не искам или не осъзнавам като съм засегнала половинката, ама като насреща ми  се изсипят куп обвинения в тон  "Как можа!?!" и "Защо" просто оставам без думи и ми се доревава, а в такъв момент да кажеш "Извинявай" е много трудно - засяда на гърлото  Confused Та не му се сърди много на човека, може да е прекалено чуствителен за да се извини  Embarassed

Аз съм на път да изпадна в депресия Tired Вие обсъждате списъци за бебета и покупки разни, а аз се чудя как да наместя малкия в отделна стая. Искам хем да му е готино и интересно там, хем да става направо за две деца - първо да може или аз или мъж ми да се изнасяме като настанат безсънните нощи пък после и да не се ремонтира пак. Не че е много сложно за измисляне, обаче се оказа, че практическото изпълнение е пълна лудост. Цени за двуетажно легло от 1500 евро нагоре и срок за изпълнение на поръчката 2 месеца #2gunfire А си мислех до края на септември да сме я свършили "таз срамна работа"  ooooh!

# 282
  • Мнения: 4 187
Добро утро !

Времето се развали , но ето, едно слънчево кафе от мен!



Иска ми се да ви предам малко позитивизъм, но май и при мен го няма  Rolling Eyes. Като гледам цяла седмица ще е така Confused, а може и следващата....

# 283
  • София
  • Мнения: 209
Добро утро!
star, мерси за слънчевото кафе  Simple Smile. Ние с моя мъж днес трябваше да сме на еднодневна екскурзия до Боженци. Ставам аз в 6, събудена от гръмотевиците. Тръгвам да правя сандвичи, навън порой....и като ме обхванаха едни размисли. Къде в този дъжд до Габрово, Не го знам шофьора, не го знам автобуса.. Embarassed Хвана ме шубето и за пръв път се замислям за такива неща. Снощните новини в Македония май ми повлияха. Много се разстроих  Cry. Сега съм си вкъщи, а мъжа сладко си спи. Ще си мързелувам в лошото време. Понякога няма нищо по-хубаво от лошото време...

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 09:28 от el_P

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро !
Star мерси за кафенцето! Защо така няма позитивизъм? Sad
El_p в Бургас още не е почнало да вали,даже си е слънчево и по този повод след малко заминаваме на село да правим лютеница  Thinking А бе малко не ми се ходи ,като знам каква занимавка е ,ама поне ще се съберем много помагачи и ще мине бързо деня!
Усмивки на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт