АПРИЛски мами се вълнуват, сърчицето на мъника чуват - 5

  • 14 608
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 157
Eхооо, много пусто днес.
Аз се върнах от док (ходих при друга че моя е извън страната -нали зора беше мое успокоение) - всичко е бебо си е ОК newsm44, а аз кви глупости си мислех  Rolling Eyes Бебо си отговаря на семдмиците в 9 г.с. видях как трепти на екрана сърчицето ама за жалост не успяхме да го чуем, въпреки многото опити на лекарката - каза че малко вда съм пила - ама аз нали го видях спокойна съм. Док каза че е 2.2 см и че всичко е нормално  Grinning Пуснахме кръв и каза че и там е нормално и така - спокойна съм. Др седмица се прибирам малко в Бг за да отдъхна и като се върна ще видим - Това от мен, дано всичко да е все така  Praynig Praynig Praynig
Лека вечер на всички и цунки на тумбачетата!  Hug

P.S. За килограмите знам че трябва да се внимава ама за сега това мога. Искам помощ за чужбинските сайтове - къде , какво , как - обмяна на опит, че може да се възползвам.

# 256
  • Мнения: 1 992
BOTZ79, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на паатеричка и от мен! Желая ти да си здрава и до края на този прекрасен период да имаш непрестанни поводи за усмивки!
Вярааа, много се радвам, че всичко е наред и си се успокоила вече! Гони бързо всички лоши мисли и оттук нататък се наслаждавай на бременността си! И нашата точка беше 2.2 см в 9 г.с.!
Добре дошли и на всички нови бъдещи мамчета!  Hug Моля ви, чакам ЛС от всички, които не виждат данните си на първа страница, а искат да се включат там, че нещо загубих края!
На работа нямам непрекъснат достъп до Интернет и чета само вечер, но често нямам сили да пиша! Днес съм по-добре, а пък вчера даже бях на концерта на Мейси Грей и бях много щастлива, защото малката точка не ме тормози въобще! Laughing
За чайовете наистина е полезна информацията, защото и мен леко ме болеше гърлото и се наливах с чайове доста тези дни!
Утре съм на скрининг и дано да не е рано и да има смисъл!

# 257
  • Мнения: 1 020
Здравейте мадами Simple Smile
как сте днес? Аз утре съм при чичко доктор за пръв път, та да видим дали въобще съм бременна (даже ме е срам да призная, че не съм си правила тест  Embarassed )Предполагам, че съм защото имах симптоми, та да видим 10-седмичното ни бебче как е Simple Smile  Flutter
За гърдите, чакайте да видите какво става като ви слезне кърмата...  bombs
За килограмите, наистина внимавайте много... аз до началото на 9-ти месец бях качила 10-12 кг., а в 9-ти качих до +20 кг от началото на бременността... след като си останах в нас набързо качих 10-тина кила... даже не разбрах как стана Sad  ooooh! В родилното оставих 8 кг. и до 1 месец след като родих ги бях качила Sad Пак не разбрах как стана... не ям повече от обикновено, никога не съм яла за двама, но по-леката физ. активност явно при мен е пагубна Sad Като родих, бях по-слаба отколкото съм в момента... сега съм само на + 17 кг. от кг., с които забременях... а в последно време се ограничавах, въпреки че кърмя... Та вкусно, вкусно, но после не се знае как ще се справяме Sad
Петра болката ниско долу в ляво и в дясно, все едно ПМС е дефакто болка при разтягането на матката... на мен често ми се случва, особено ако направя рязко движение  Peace
 Hug за всички и лека и спокойна нощ!

# 258
  • Мнения: 380
Вяраа, радвам се,че си видяла бебчо  Grinning . Завиждам ти,че се прибираш в България...  За какви чужбински сайтове става въпрос?

Elichka_mama, ти ме уби направо  Laughing. Аз една седмица преди да ми дойде започнах с тестовете, толкова съм нетърпелива.

Оффф, за килограми като говорим ми призлява  ooooh!. Аз не съм качила и грам досега, което е добре. И много се старая да не плюскам безразборно. При предната бременност качих 15 и свалих даже повече 3 седмици след раждането. След 10 месеца спрях кърменето и започнах да дебелея, качих 10кг. Та сега стартирам доста по-дебела отколкото предния път. Затова се ограничавам доколкото е възможно, но ако нещо много ми се яде - хапвам. Дано да удрържа фронта до края, че после ще е мъка.

# 259
  • Мнения: 157
Доброо утрооо  Hug
Аз като най-ранобудна ще наоравя закуската:

Вяраа, радвам се,че си видяла бебчо  Grinning . Завиждам ти,че се прибираш в България...  За какви чужбински сайтове става въпрос?
Благодаря ти, за сайтове където има бременлински и бебешки неща - има време.
Желая на всички мами много усмихнат и весел ден днес   bouquet

# 260
  • София
  • Мнения: 6 607
Добро утро и от мен. за сайтовете аз зная тези:
Ла Редут
http://www.laredoute.fr/achat-femme--maternite.aspx?categoryid=55882052
http://www.laredoute.fr/achat-les-aubaines-aubaines-femme-future … tegoryid=53626824
Маркс и Спенсър
http://www.marksandspencer.com/Maternity-Womenswear/b/43063030?i … M&pf_rd_t=101
Ако някой е ползвал и други, които доставят до БГ за си каже  Mr. Green.
При мен проблем ще са панталоните , че аз съм 46-48-50 немско/френско в зависимост от модела. Миналия път бях бременна от февруари до началото на октомври,  карах с поли и 2-3 летни панталона, ама сега зимата ще е страшно, пък не мога да маам само с едно нещо  Rolling Eyes. Иначе на туники има голям избор, дори и не за бременни .

# 261
  • Мнения: 1 392
Лек и ползотворен ден на всички.
Има ли спортуващи мами?
Аз от понеделник започвам да ходя отново на плуване, и дано се почувствам по-добре....

# 262
  • Мнения: 1 020
Добро утро и от мен Simple Smile

Сладкишче завидях! така ми се ходи на плуване, но с моята лепка трудно ще го постигна Sad 2-3, а може и повече мами от другата ми отчетна ходиха на йога и май да ви кажа родиха доста лесно, но все пак според мен си е физиология и си зависи от човека... Но те бяха много доволни... аз наблягах на ходенето, страшно много обикалях пеша... не че родих лесно, но съм чувала, че спортистките (бивша плувкиня съм) раждат по-трудно, порди по-стегнатата мускулаатура... не знам, нямам голяма база за сравнение... от 3 познати спортистки и 4-те доста трудно родихме Sad
WinniethePooh да си призная на моменти въобще забравям, че съм бременна... малката наистина заема огромна част от времето ми и нямам време за мен си почти никакво... което е малко хубаво, понеже и притесненията, които изпитвах покрай първата бременност, сега нямат място в главата ми Simple Smile
Вяра много хубава закуска и страхотна новина, че си се успокойла и си видяла малката си туптяща точка Simple Smile
За сайтовете... някой мами пазаруват от Mothercare и Next, но използват посредници... не си спомням кои бяха.. Детство мое и разни други... те организират цялата доставка... Също от MyToys, но то май е предимно с играчки, не съм го разглеждала... Та така... има много сайтове... може и от американски, пак с посредници, но те все пак оскъпяват продуктите  Wink

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 09:55 от Elichka_mama

# 263
  • Мнения: 2 494
Здравейте, милички, и аз вчера най-после видях тупкащото сърчице Heart Eyes Много съм щастлива, имаме си и снимчица на бебо, лекарката каза, че ще ни направи цял аблум  Mr. Green
Бебо е 19.1мм, което си е супер  Praynig видях го как се върти, страхотно е  Laughing
Сега пускаме излседванията, а в 12г.с. каза, че се взема микробиология и цитонамазка.
Целувки от нас!!!!!

# 264
  • Мнения: 326
Eхооо, много пусто днес.
Аз се върнах от док (ходих при друга че моя е извън страната -нали зора беше мое успокоение) - всичко е бебо си е ОК newsm44, а аз кви глупости си мислех  Rolling Eyes Бебо си отговаря на семдмиците в 9 г.с. видях как трепти на екрана сърчицето ама за жалост не успяхме да го чуем, въпреки многото опити на лекарката - каза че малко вда съм пила - ама аз нали го видях спокойна съм. Док каза че е 2.2 см и че всичко е нормално  Grinning Пуснахме кръв и каза че и там е нормално и така - спокойна съм. Др седмица се прибирам малко в Бг за да отдъхна и като се върна ще видим - Това от мен, дано всичко да е все така  Praynig Praynig Praynig
Лека вечер на всички и цунки на тумбачетата!  Hug

P.S. За килограмите знам че трябва да се внимава ама за сега това мога. Искам помощ за чужбинските сайтове - къде , какво , как - обмяна на опит, че може да се възползвам.

Браво Вяра. Супер! Сега вече спри да се притесняваш и се наслаждавай на бременността си!!! Прегръдки и целувки!

# 265
  • Мнения: 81
Добро утро и от мен момичета аз горе долу съм добре.Ходих на лекар и всичко е нормално.
 Вяра аз пазарувам от английските сайтове и съм много доволна става чрез посредник и не е много скъпо.На малкия изцяло дрехите са от там смятам и на бебока да почвам само да разберем пола.

# 266
  • Мнения: 283
добро утро,
Вяраа радвам се, че с бебоче всичко е наред. И аз като тебе съм от безсимптомните и имам нужда често да ходя на лекар, за да съм уверена,че всичко е наред. Сега съм на лекар чак след 2 седмици и не знам как ще ги издържа.
Иначе сутринта се престраших да се кача на кантара- не показва разлика, но аз си усещам, че съм качила, защото дрехите ми стягат. а и като се има впредвид, че от 3 седмици съм в болничен единственото ми удоволствие е да си похапвам.
и аз съм решила след 3тия месец да тръгвам на плуване и водна гимнастика защото адски започва да ме боли гърба

# 267
  • Мнения: 2 401
Здравейте! Simple Smile
Браво за хубавите новини! Grinning
И на мен идеята за плуване ми харесва много, но ще си остана само с мечтите. Иначе предният път много се движех, ходех по няколко километра почти всеки ден, а до шестия месец карах и колело. Сега обаче съм на другата крайност, още повече след проблемите, които ми се появиха!
Elichka_mama, поздравления, че толкова добре познаваш тялото си! Simple Smile

# 268
  • Габрово
  • Мнения: 6
И аз да се похваля,че си имаме сърчице,доки каза ,че съм втори месец,а съм в 9 седмица ,а по табличката пише ,4е 9-13 седмица е 3 месец  и нищо не разбрах,чак след 2 седмици ще ми пуска изследвания кръв и урина,и каза че не вярва въобще на биохимичните скрининги и ще ходя на амниоцинтеза 17 седмица,даже щял да ме запише в Майчин дом като наближи!Добре дошли на новите майчета,леко бременеене ви пожелавам!Аз се сдобих с гъбички и сега ще ги лекувам 2 седмици,от вчера започнах лечение и днес се чувствам доста по-добре,а на всичкото отгоре комай ще се разболявам и от грип,супер отпаднало се чувствам!

# 269
  • Мнения: 59
Здравейте, момичета!
И аз вчера видях нашата Точка и сърчицето  Heart
Но нали все трябва да има за какво да се притеснявам лекарката ми каза, че имам раничка на шийката на матката  Confused

Общи условия

Активация на акаунт