АПРИЛски мами се вълнуват, сърчицето на мъника чуват - 5

  • 14 604
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 278
чакайте сега - какви овнета и телета. Не са ли рибки???
Явно не са рибки, но аз с телци и овни хич не се разбирам  Sad

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 13:58 от Severina_

# 61
  • Мнения: 3 695
М-да, овенче си чакам аз (7 април), пък дано да го износя до термина живот и здраве.
Рибките са края на февруари, началото на март.  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 693
И аз вчера бях супер нервна и дразнеща се. Само някой да каже "а" и аз съм довършила азбуката  Embarassed Сега като ви чета си обяснявам поведението с настъпилото пълнолуние... На мен по принцип не ми влияе, но в предвид сегашното ми бременно състояние, явно вече луната е  с по-силни позиции  Wink

Аз също не съм чула още сърчице  Sad , но и предполагаемия ми термин е в края на месеца и затова не се притеснявам много. Все пак в сряда съм на лекар и се надявам това чудо да се случи и при мен  Simple Smile

 Hug ви силно и хубав уикенд от мен!

# 63
  • Мнения: 38
Я да ви питам нещо на бързо,4е се 4удя сега  Thinking
От няколко дена ми се допива кафенце следобед,и си позолявам да си направя рядко нес ,даже и цялото не го изпивам,но мисълта ми е дали пре4и по някакъв на4ин на фолиевата киселина??4е някъде бях 4ела,4е като пиеш кафе ,това обезмисляло  приема на фолиева киселина?ако е вярно ,сигурно става въпрос за голямо коли4ество кофеин,нали???
Моля ви,нека някои ми каже ако знае .Благодаря ! целувки

# 64
  • Мнения: 3
Здрасти и от мен сладки бремелинки,
аз не мисля че пиенето на кафе веднъж на ден пречи на фолиевата киселина.
Още повече ако си с ниско кръвно.

Поздрави и целувки на всички априлски тумбачета!!! newsm51

# 65
  • Мнения: 380
ани, аз също не мисля, че пречи по някакъв начин. Аз пийвам по едно кафе сутрин, но рядко си го правя. Ниско ми е кръвното и ако не пия малко поне, после ме боли главата.

Мале, и аз вампирясах тези дни от това пълнолуние. Мятам се като шаран в леглото и по цяла нощ съм така  Shocked.

Приятен ден от мен  Hug

# 66
  • Мнения: 38
Благодаря ви,мили4ки  Hug за бързите отговори  Wink И аз така мислех,ама си викам 4акаи да питам и за други мнения  Thinking   И аз така реди4ко ,колкото да ми замирише на кафенце Simple Smileсега и една купа сас салата си направих-големи комбинации си правя Simple Smile))))ама нищо -сега ни е позволено  Simple Smile   Hug

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 31
Момичета само на бързо да се разпиша вчера ходих ме да видим малкото човече вече си имаме сърчице Heart Eyes
Тези дни ми е много лошо и след лекции се трупясвам в къщи .Добре че е мъжа ми да гледа малкия ,толкова много ми се гади. Sick
Така че като свърша с лекциите около 10-ти ще гледам да съм по-редовна. Hug

# 68
  • Мнения: 3 695
Аз спрях кафето, въпреки че бях свикнала с него и че съм с ниско кръвно. Просто реших, че точно сега, когато се формират органите на бебето няма да му е от полза и че съм по-силна от навика. Всеки сам преценява.  Peace

# 69
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Аз днес направих една голяма разходка. Изпращах си гостите до спирката и реших да се поразходя и напазарувам. Купих на моя второкласник пособията за училище, някои дреболии за мене и мнооого плодове и зеленчуци. Добре че на пазара се появи мъжът ми и ме докара с колата. Че много се бях натоварила.
Малко ми се караха че обикалям по големите жеги, но пък свърших добра работа.

Сега трябва да си купувам рокля, че съм канена на сватба. Много трудна задача ми се вижда. Корема ми стърчи, иначе съм отслабнала доста. Сватбата е края на месеца и може и да е хладно, ще трябва и връхна дрешка да взема. Всичките ми налични официални рокли и сака са вталени.

За зодиите - мойто се очертава да е овен роден около Великден, първородния е скорпион роден на Хелоин. А аз съм кротка рибка. Но нищо, тъкмо ще е весело в къщи  Twisted Evil.

zlatоmira честито ви сърчице  Heart Eyes

Гушкам ви всички  Hug

# 70
  • Мнения: 248
моми4ета ето ме и мен, аz съм добре и слава богу , 4е имам много работа, а така ми се седи в къ6ти по цял ден.....това което напоследък ме притеснява е 4е ве4ер, не се 4увствам хи4 добре, 4увствам се като пред цикъл, боли ме корема, не много, пък и аz веднага пия но 6па, и ме втриса, студено ми е, а се потя Crazy, абе кофти, понякога си мисля 4е няма да иzкарам 4итава но6та, но после zаспивам и на сутринта ни6то ми няма, на някои слу4вало ли му се е .........и аz о6те не съм видяла сърце, 6те ходя на преглед 4ак след 15...... хаиде поzдрави и да пи6ете о6те много хубави новини Simple Smile

# 71
  • последна надежда
  • Мнения: 243
При мен вечерта беше екстремна.
Имах силни болки, с изтръпване на двата крака и гърба и се озовахме в Майчин Дом. Няма обяснение за болките (вече се съмнявам дали не си внушавам) Бебето е добре, нямам разкритие или отлепване. Откриха само раничка на шийката на матката. Назначиха и някакви изследвания Колпоскопията и цитонамазка. Тях ще ги правя понеделник или вторник. До тогава да ставам от леглото само за тоалет.
Пратиха ме до Пирогов на хирург - всичко е ОК. Само където трябва да ходя на контролен утре в 10 сутринта за всеки случай.

# 72
  • Мнения: 3 695
При мен вечерта беше екстремна.
Имах силни болки, с изтръпване на двата крака и гърба и се озовахме в Майчин Дом. Няма обяснение за болките (вече се съмнявам дали не си внушавам) Бебето е добре, нямам разкритие или отлепване. Откриха само раничка на шийката на матката. Назначиха и някакви изследвания Колпоскопията и цитонамазка. Тях ще ги правя понеделник или вторник. До тогава да ставам от леглото само за тоалет.
Пратиха ме до Пирогов на хирург - всичко е ОК. Само където трябва да ходя на контролен утре в 10 сутринта за всеки случай.
Олеле, дано всичко е наред и нямаш повече проблеми!  Hug

# 73
  • Мнения: 1 990
iveeta, стискам палци всичко да е наред и това да е някое от странните проявления на бременността или резултат от обиколката ти в жегите+носене на тежки товари! Почивай си повече и се пази!
cveta80, аз чаках да кажеш термин и затова не те включвах в списъка! Явно съм пропуснала кога си го казала, защото видях, че вече те има! Извинявай!
Предложението на Вярааа е добро и ще очаквам ЛС на общия акаунт или на моя на всички, които липсват в списъка!
Аз съм сравнително добре! Сега бяхме на кръчма с приятели и си похапнах добре, което не ми се беше случвало от няколко дни! Сега чакам да видя дали вечерята ще си остане на мястото! Wink
Нямам търпение да си полегна, така че се оттеглям при мъжете! Спокойна нощ на всички! Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 122
Здравейте и от мен, metchopooh, 32 г., втора бременност, София, термин 29.04.2010 г.  Grinning
Чета всичко от самото начало и днес се престраших да се включа  Joy
Желая лека и безпроблемна бременност на всички.  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 05 сеп 2009, 21:34 от metchopooh

Общи условия

Активация на акаунт