Имат ли живот връзките от разстояние???

  • 6 740
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте , в голяма чуденка съм точно на този въпрос и за това пускам темата
Та ако аз съм на майната си и мацката и тя е на майната си ,обаче се обичаме ...колко ли време ще издържим така по тоя начин -разделени, и изобщо може ли да се каже ,че имаме връзка......виждаме се много рядко и един господ знае до кога ще е така. Чудя се дали изобщо си заслужава да се тормозим ,или по-добре да се забравим и всеки по пътя си? Ами ,ако не срещна такава-много ме кефи...не си ли объркваме живота така с обещания и тем подобни-знаете как е . Вие сте.....

# 1
  • Мнения: 81
Краткотраен.

# 2
  • Мнения: X
Не съм съгласна,ама никак даже.
Точно несъвместното съжителство ви лишава от възможността да се сдрапате за битовизми,да си омръзнете и т.н. и да запазите само приятни емоции като копнежа по предстоящата среща и т.н.

# 3
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Според мен няма да продължи много време такава дистанционна връзка, още повече ако е без переспектива за събиране, или поне живот на по- малко разстояние.

# 4
  • Мнения: 3 385
Случвало ми се е - за мен важи "Далеч от очите, далеч от сърцето"  Peace
Хора - всякакви обаче.  Thinking

# 5
  • Мнения: 152
Здравейте , в голяма чуденка съм точно на този въпрос и за това пускам темата
Та ако аз съм на майната си и мацката и тя е на майната си ,обаче се обичаме ...колко ли време ще издържим така по тоя начин -разделени, и изобщо може ли да се каже ,че имаме връзка......виждаме се много рядко и един господ знае до кога ще е така. Чудя се дали изобщо си заслужава да се тормозим ,или по-добре да се забравим и всеки по пътя си? Ами ,ако не срещна такава-много ме кефи...не си ли объркваме живота така с обещания и тем подобни-знаете как е . Вие сте.....
Ако не се вземете скоро - пиши я бегАла...
Туй да не ти е като едно време... дето само духовната връзка им била достатъчна... и си пращали писма по гълъби?! Ама и тогаз принцесата се праснала с градинаря... тъй, че - не му мисли много.
Освен туй, жена и кола не се избират... шото в крайна сметка никога не знаеш на к'ъв таралясник ше попаднеш. Слагаш главата в торбата (дет' се вика) и ако имаш късмет... ше сменяш само маслото и ше доливаш бензин.  Crazy
Конкретно по въпроса ти - няма смисъл батка! Имал съм такава връзка... и все се появяват трети елементи, които в крайна сметка ти влошават здравето. Идва мигът в който ти/й писва и всичко отива в канала...

# 6
  • Мнения: 81
PURE ELIXIR, в романите, да.
Красиви думи... За съжаление си остават само думи.

# 7
  • Мнения: 22 427
Ако се виждате 5пъти в годината...сте просто добри познати. ))))
Не си губете времето един на друг, освен ако няма в близко време да се съберете заедно.

# 8
  • Мнения: 0
Здравейте , в голяма чуденка съм точно на този въпрос и за това пускам темата
Та ако аз съм на майната си и мацката и тя е на майната си ,обаче се обичаме ...колко ли време ще издържим така по тоя начин -разделени, и изобщо може ли да се каже ,че имаме връзка......виждаме се много рядко и един господ знае до кога ще е така. Чудя се дали изобщо си заслужава да се тормозим ,или по-добре да се забравим и всеки по пътя си? Ами ,ако не срещна такава-много ме кефи...не си ли объркваме живота така с обещания и тем подобни-знаете как е . Вие сте.....
Ако не се вземете скоро - пиши я бегАла...
Туй да не ти е като едно време... дето само духовната връзка им била достатъчна... и си пращали писма по гълъби?! Ама и тогаз принцесата се праснала с градинаря... тъй, че - не му мисли много.
Освен туй, жена и кола не се избират... шото в крайна сметка никога не знаеш на к'ъв таралясник ше попаднеш. Слагаш главата в торбата (дет' се вика) и ако имаш късмет... ше сменяш само маслото и ше доливаш бензин.  Crazy
Конкретно по въпроса ти - няма смисъл батка! Имал съм такава връзка... и все се появяват трети елементи, които в крайна сметка ти влошават здравето. Идва мигът в който ти/й писва и всичко отива в канала...
Точно за тия трети елементи ми е думата.....4е я лапнат като топъл хляб Grinning

# 9
  • Мнения: 5 647
Цитат
Имат ли живот връзките от разстояние???

Не.

# 10
  • Мнения: 152

Точно за тия трети елементи ми е думата.....4е я лапнат като топъл хляб Grinning
Е, ше я лапнат ако спиш... Simple Smile За туй - 'зимай си я докат е топла.. пък после ше разправяш к'ва беля си си взел на главата. Ама ние сме си тук... и ше следим развръзката Wink (ако нема БАН)  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 12 662
Раздялата в любовта е както вятърът за огъня - разпалва силните страсти и потушава посредствените.  Laughing Колко съм поетична.

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
има бре.
една торба народ въртели виртуален и понякога реален секс като теб.
вярно че е до време ама ...

# 13
  • Мнения: 81
Поредната скайп любов.
Нямам какво да добавя след думите на фиатаджията...

# 14
  • Мнения: 3 385
Разпалва страстите ако е за малко раздялата... описаната ми се струва безперспективна.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт