® E-bay - тема 35

  • 36 340
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 111
Здравейте момичета Hug
Присъединявам се към вас Simple Smileвече си направих регистрация на картата в пейпъл ,получих 4 цифрения код, въведох го и всичко е ок Peaceобаче Laughingне мога да разбера защо ми теглят вече 3 пъти пари от пейпъл, нормално ли е?
1 път за кода е ясно, ама другите newsm78
а уж бях чела много ooooh! Embarassed

# 661
  • Мнения: 231
От няколко дни съм платила едни кецове на една, а тя още нищо не ми е написала, а и писах бая пъти.  Shocked
За първи път ми се случва! Предполагам, че е защото й спечелих кецовете за 10 пенса... Но аз какво съм виновна, че за толкова ги е пуснала  Shocked?

# 662
  • Мнения: 4 435
Не е заради цената, просто не винаги отговарят, нито пък известяват дали са пратили, кога са пратили и т.н.
Аз така имах случай с една рокля, макар че цената й никак не беше ниска. всеки ден проверявах дали е шипната и не, и не. И й писах няколко пъти, изобщо не ми отговаряше. Питах момичетата тук какво да правя. Като станаха 2 седмици, писах на и-бей, и тя на следващият ден отбелязала че е пратено същият ден, и ми писа. ooooh! Сега чакам роклята да дойде през Е. и ще й метна неутрален фийтбек, че прати роклята две седмици след плащане.

# 663
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Ми аз никога не пиша на продавачите и те не ми пишат. Някои отбелязват че са изпратили стоката, други не - не са длъжни. Чакам колкото преценя, че трябва и ако не получа пакета тогава пиша че го няма/изключително рядко се случва.
Самата аз миналата седмица продадох и изпратих за Англия и Германия обувки и не съм ги уведомявала с мейл, че съм ги пратила. Досадна ми е тази кореспонденция честно казано.

# 664
  • Мнения: 231
При мен нито е отбелязано,нито ми отговаря  Confused. Знам ли. Преди 4 дни май ги спечелих. Ще й дам още малко време. Какво се пише на ибей в такъв случай?

# 665
  • Мнения: 4 435
При мен нито е отбелязано,нито ми отговаря  Confused. Знам ли. Преди 4 дни май ги спечелих. Ще й дам още малко време. Какво се пише на ибей в такъв случай?
Както казахме не всички отбелязват, или пишат.
В обявата пише ли колко дни след плащане изпраща?
Защото има продавачи, които пращат веднъж седмично само, да речем.

# 666
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Аз спечелих един книжки, платих ги, но продавачът ми върна парите и писа, че няма да ми ги изпрати защото unfortunately..../ много я обичат тази дума / .
Сега обаче книжките ми стоят , като че трябва да ги платя. Мога ли да ги изтрия или какво трябва да направя  newsm78

# 667
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Маркирай ги като платени, има такава опция. Или просто изтрий обявата от спечелените -  Simple Smile и няма да я гледаш повече и да ти виси за плащане.

# 668
  • Мнения: 231
Estimated delivery time varies for this postal service. Seller dispatches within 3 days

Това пише. След като си получел парите. Еми, ще чакам просто Simple Smile. Кога излизат списъците на Е, за курса тръгнал вчера?

# 669
  • Мнения: 4 435
Изчакай още малко. Но по принцип тя може и вече да е пратила кецовете. Не е задължена да уведомява, имай го предвид.

Списъците Поли ще ги пусне довечера. Вчера курс не е имало. Курсът тръгна на 16-ти.

# 670
  • Мнения: 231
Аз защо реших, че вчера е имало курс, може би е пишело, че днес ще слагат списъци  newsm78. Все едно, значи ме интересува следващия курс кога ще тръгне  Peace.

# 671
  • Мнения: 393
Момичета, аз не мога и не мога да платя. Вече взех да се изнервям! Писах сто пъти на продавача, нямам никакъв отговор! Има ли някакъв лесен начин да се откажа от това, което съм купила!!! Изобщо не му искам тъпата блуза и най-малко искам проблеми заради нея!  #Cussing out

# 672
  • Мнения: 3 415
Никога не съм поръчвала от Е-бей. Записвам се да следя темата и да трупам опит.
Имам въпрос - мога ли да плащам с дебитната си карта, както е в Ларедут примерно, или е твърде рисковано?

# 673
  • Мнения: 231
Никога не съм поръчвала от Е-бей. Записвам се да следя темата и да трупам опит.
Имам въпрос - мога ли да плащам с дебитната си карта, както е в Ларедут примерно, или е твърде рисковано?

Всички тук плащат с пейпал. Направи си акаунт. Може и с дебитна, и с кредитна. Аз плащам с кредитна.

# 674
  • Мнения: 3 415
issues , благодаря.   bouquet
Първоначално ще гледам и чета повече, може да опитам и услугите на посредник /ломбард/ и едва после ще предприема по-решителни стъпки. На този етап ми се вижда сложна работа...  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт