® E-bay - тема 35

  • 36 308
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 393
issues , благодаря.   bouquet
Първоначално ще гледам и чета повече, може да опитам и услугите на посредник /ломбард/ и едва после ще предприема по-решителни стъпки. На този етап ми се вижда сложна работа...  Embarassed
нищо сложно няма..... с посредник е по-сложно според мен!

# 676
  • Хасково
  • Мнения: 592
issues , благодаря.   bouquet
Първоначално ще гледам и чета повече, може да опитам и услугите на посредник /ломбард/ и едва после ще предприема по-решителни стъпки. На този етап ми се вижда сложна работа...  Embarassed

И да ползваш услугите на Ломбард - пак ти трябва пей пал
В предната страница се коментираше - прочети
Регистрирай се , ако имап нет банкиране - ще ти изтеглят 1.50 евро и ще получиш код ....
И така  Peace

# 677
  • София
  • Мнения: 398
Момичета, моля за помощ... Praynig
Каква е максималната сума, която може да се плаща през PayPal? Има ли въобще ограничения? Мисля че бях чела някъде нещо за бизнес потребители, ама не мога да го намеря сега..... Мисълта ми е за около 2000 лири дали ще минат спокойно ?!? Благодаря предварително за да не спамя после...   bouquet
Да се самоцитирам с молба за помощ, че вече ми  е спешно......  Blush

# 678
  • Мнения: 469
Искам да попитам къде да видя/някой продавачи нали отбелязват /дали е шипната стоката?

# 679
  • Мнения: 1 749
Айде и аз да се наредя с въпрос.Вече писах за това,че съм си харесала едни ботуши и искам да ги взема.Но проблема е 1.с пейпал активацията и 2.времето,когато получавам пари.Човека вече ми отговори,че ще може да ги прати до БГ за цената от £8.99. Мога да го питам дали мога да отложа плащането,например до другия понеделник.Но...ако не успея да си взема Визата от банката дотогава?Ако някой се навие да му дам парите и да ги плати от своята пейпал активация дали ще стане?Аз ги купувам от моето ID в ибей,a друг ги плаща....ще стане ли?

# 680
  • Мнения: 393
Искам да попитам къде да видя/някой продавачи нали отбелязват /дали е шипната стоката?
като отидеш на "спечелени" вижда се дали са пуснати, дали си поставила оценка, дали си получила, дали си платила

# 681
  • Варна
  • Мнения: 6 881
Аз ги купувам от моето ID в ибей,a друг ги плаща....ще стане ли?


Ще стане.

# 682
  • Мнения: 0
здравейте, искам да се оплача в ибей, че продавача нарушава правилата, като ми иска много висока цена за доставка, но това се случва след като съм спечелила търга, а той преди това не ми отговори на въпроса,дали ще има смисъл изобщо да се занимавам

# 683
  • Мнения: 1 749
Аз ги купувам от моето ID в ибей,a друг ги плаща....ще стане ли?


Ще стане.
Питах продавача дали мога да отложа плащането.Не съм му казала причината за забавянето.Предпочитам да си ги платя от моя акаунт в пейпал.Но ако той откаже,тогава ще търся други начини....

# 684
  • Мнения: 1 655
Искам да попитам, възможно ли е да сложа фийтбек на получена стока платена още на 11 юли. Бях писала на продавача, че ми я няма стоката. Той писа, че пак ще я изпрати и я получих едва миналата седмица. Проблема е ,че вече покупката липсва в WON , как да сложа положителна оценка. newsm78. Изписва ми, че когато са минали 60 дни вече липсват.
Моля за идеи, човека заслужава положителния фийтбек. Да не би да трябва да пиша до Ибей, но нямам представа точно къде.

# 685
  • Мнения: 6 628
Ако някой е запазил продавач на имитацинните бижута ,моля да ми пусне линкче.

# 686
  • Мнения: 231
Писа ми, че ги е пратил  Grinning. Много съм щастлива  Hug

# 687
  • Мнения: 2 867
Момичета, моля за помощ... Praynig
Каква е максималната сума, която може да се плаща през PayPal? Има ли въобще ограничения? Мисля че бях чела някъде нещо за бизнес потребители, ама не мога да го намеря сега..... Мисълта ми е за около 2000 лири дали ще минат спокойно ?!? Благодаря предварително за да не спамя после...   bouquet
Да се самоцитирам с молба за помощ, че вече ми  е спешно......  Blush
Като си влезеш в акаунта има View Limits, цъкваш и ще разбереш. Освен това виж и дневния лимит на твоята карта какъв е, доста карти имат лимит като застраховка срещу злоупотреба.

# 688
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте,днес спечелих една блузка и бях с адреса на емпреса.Продавача ми изпратил фактура със шипинг до Англия,аз го попитах дали ще иска да ми я изпрати до БГ и той се съгласи ,но ми пише че е съгласен да я изпрати само при условие че ако не получа стоката няма да повдигам иск срещу него.Как да помоля да ми изпрати с номер за проследяване,аз не зная как да го напиша правилно ако може някой да ми го напише на английски.И знаете ли от Англия горе долу колко излиза стоката ми тежи 100 грама.

# 689
  • Хасково
  • Мнения: 592
Искам да попитам, възможно ли е да сложа фийтбек на получена стока платена още на 11 юли. Бях писала на продавача, че ми я няма стоката. Той писа, че пак ще я изпрати и я получих едва миналата седмица. Проблема е ,че вече покупката липсва в WON , как да сложа положителна оценка. newsm78. Изписва ми, че когато са минали 60 дни вече липсват.
Моля за идеи, човека заслужава положителния фийтбек. Да не би да трябва да пиша до Ибей, но нямам представа точно къде.

Отиди там където пише Delited

Общи условия

Активация на акаунт