90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №67

  • 30 757
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9
ето ме и мен в новата темичка  Hug

# 46
  • Мнения: 102
Да аморче на теб ти съвпада с водния, така че няма проблем съчетай го. Не всеки зацикля след водния ден, но ако изпиташ глад ти си знаеш вкарай в действие и един плод  Peace Сега и според фазата на луната идват две седмици благоприятни за смъкване на кг. така че ще регистрирате повечко минуси  Peace

# 47
  • Мнения: 616
Минавам само да се запиша ,че нямам време изобщо . Crazy

# 48
  • Мнения: 5
Здравейте пак от мен   bouquet
Искам да попитам по-вещите от мен за плодовите рецепто, които прочетох в началото на статията. Нали не трябваше да се смесват плодовете? Изрично е посочено навсякъде! А там чета страхотни рецепти, но с много различни плодове... Позволено ли е така?  newsm78 newsm78 newsm78

# 49
  • Мнения: 943
Здраейте!
На мен днес ми е плодовият ден и си знаех ,че ще ми е най-труден!  Cry
Аз по принцип хич не обичам да ям плод на гладно ,само като за десерт ми харесва и ми е тежичко  Laughing, нямам търпение до утре. Ние с мъжо ми не сме много стриктни по отношение на половината порция на вечеря, а и също така вчера размених местата на пастичката и спагетите , та така и не разбрах фатално ли е  Thinking
много - - - - - - на всички ..и на мен също  Blush

# 50
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Ели,аз просто няколко пъти прецаквах режима име беше срам да пиша, но ви четях редовно.Много ми е приятно с вас и затова пак пиша отново. А и сега с дъщеричката ми го правим отново. Но тя е много стриктна а аз не. Днес сме на протеини и сме много щастливи.Този път няма да се предам. Дори и да съгреша. Ти и другите момичета сте моят стимул и няма да се откажа. Желая на всички много минуси!

# 51
  • Русе
  • Мнения: 45
Здравейте и аз цоп в новата темичка  Hug
За сега съм режимна  bowuu е, вчера едно лекичко прегрешение, но гледам не ми се е отразило чак пък толкова (фъстъчки в ден на варива, ма нямаше как рожден ден). Днес добре хапнах  Embarassed  2 постни палачинки с мед и малко орехи и 1 пакетче брускети. Лошото е, че сме на купон тази вечер и ще се леят бири  Thinking надявам се утрешния ми плодов, като го изкарам лунен (въпреки че тя фазата от тази вечер влиза, мъъъ  newsm78 ) да пооправи поразиите от тази нощ  Embarassed
Иначе имам с какво да се похваля сега ма не се знае кво ще бъде след тази нощ, така че ще си мълча и трая до неделя  Peace  Целувки на всички и весел уйкенд   bouquet

# 52
  • Мнения: 42
Ели разгледах снимките по горе ама това мъничко слабичкото вече знаем, че си ти обаче това пълничкото с черната коса не вярвам,че си била ти .Какво ще кажеш по въпроса? Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 102
mama kylinar ами той отговора на въпроса ти е ясен  Simple Smile и русокосото и чернокосото са един и същи човек, но в различен период от време  Embarassed

# 54
  • Мнения: 2
Привет банда  Hug
Петко-поздравявам те за добрия резултат,добре си се завърнал отново при нас-успех Peace
Ооо,Ели-там под старата лоза,ти ще правиш зимнина чудесно,ако имаш възможност поиграй си с апарата,за да ни замирише и на нас на село  Hug
Роси,Запазена  Hug
Стели-много добре изглеждаш,ние всички стискаме палци всичко да е ок  Hug  Hug  Hug

# 55
  • Мнения: 102
мимче сладко отложи се наште си заминаха сами на село, защото утре няма как да се върна в града за работа. Така че апетитката ще я правят без мен  Peace

# 56
  • Мнения: 2
Ели-да разбрах,отпрати ги хората сами да се трудят  :peace на шега ей  Hug

# 57
  • Мнения: X
Не мога да не ви споделя, че преди малко синът ми каза, "Аз съм на плодове... "  Joy А той едва проговаря...смислено. Преди време малко след като бях казала, че съм на диета, той ме посочи и каза "Ти- на диета..."
Отивам да ви чета, че и нова тема сте поизписали...

# 58
  • Мнения: 377
Аз да ви се оплача -вечерях в 20,30  защото яденето което си приготвях не беше готово и то защо -един сорт картофи  Twisted Evil   изобщо не се свариха .Само ако знаех ,че така ще стане друго щях да направя   Twisted Evil  
Ели браво голяма промяна! Peace
Много са сладки дечицата - а моя синковец казва на ляво и надясно ,че мама е на диета. Laughing

# 59
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Стелхен Hugрадвам се ,че по едно и също време сме на диета.Възхищавах ти се докато пишеше в темичката на дюканките.Мното си ми симпатична и искрено ти желая да се върне лъчезарната усмивка на лицето ти  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт