90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №67

  • 30 757
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Стелхен, добре ли разбрах ,че си отслабнала с 40кг? само с този режим ли? И за колко време? Извинете,че любопитствам ама и аз имам толкова за сваляне и съм страшно отчаяна, че не мога да ги сваля.
Мда, добре си разбрала. Аз много пъти съм разказвала историята и затова само накратко сега ще ти кажа. За една година ги свалих. През пролетта на 2008 започнах с НВД - 2 пъти по 26 дни и свалих 14 кг, веднага след това направих тази веднъж и свалих 11 кг, после още веднъж и свалих 3-4 килца, но не бях изчакала 90 дни почивка, затова малко отслабнах втория път. След това бях на Дюкан 4 месеца и свалих 22 кг. После забременях, за съжаление неуспешно (спонтанен аборт в 5 месец, поради лекарска немърливост). Качих 7-8 килца покрай цялата драма и ето ме пак. Искам да сваля каквото е останало. Надявам се поне 12-13 килца да махна сега с 90 дневната, че иначе пак Дюкан трябва да правя, а хормоните са ми още в хаус и хич не ми е до месо. Гади ми се от него, а и това ме връща назад, нещо което не искам да си спомням и се опитвам да преодолея.
Понеже повечето от вас са новички тук, аз не съм ви заварила миналите пъти когато диетувах, ето малко снимки специално за вас:
http://orach.snimka.bg/experiment/predi-i-sled.272391

http://orach.snimka.bg/other/s-dyukan.335251
Паролата на втория албум е 1111
hipopotam4eHug Hug Hug

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 14:22 от mmmStelxen_m

# 31
  • Мнения: 5
Здравейте!
Минавам съвсем набързо само да Ви кажа колко сте чудесни всички и колко е хубаво и важно да имаш подкрепа (дори да не е от лични приятели)!!! Вчера бяхме на ресторант, но понеже беше плодов ден и не можахд да си позволя нищо от менюто ПИХ САМО ВОДА! ИЗДЪРЖАХ!!!!!!!!!  #Crazy #Crazy #Crazy Имаше пица, КАРТОФИ (ужасно се радвам, че не си взех дори и едно... голяма слабост са ми), торти ....  newsm78
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ЧУДЕСНАТА ПОДКРЕПА!!!
Много минусев ден :*

# 32
  • София
  • Мнения: 1 320
Съвсем ви изпуснах края момичета  Laughing

# 33
  • Мнения: 1
Добро утро на всички.
Днес ще съм на плодчета, супер.Отдавна го чаках този ден. Simple Smile
Приятен и минусов ден на всички.И по малко искушения на хоризонта, днес.

П.С. Petko92, браво за резултатите.Бтв, ти не беше ли онова момче, което обяснявше същата диета на момичетата от тийнпроблем-а, или се бъркам? Mr. Green


 Joy Разкри ме  Mr. Green

# 34
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Стелхен, извини ме мила! Много съжалявам за загубата ти! Но, съм сигурна, че усилията ти няма да са напразни!Браво за волята! Hug Запазена марка, как е жабчето? Липсва ми нейният оптимизъм Теринка, аз ако бях нямаше да издържа. хич нямам воля EmbarassedТрябва да спирам и да почвам със задачите си.

# 35
  • Мнения: 377
Здравейте фиданки!
Петко - браво за постигнатите резултати.Наистина като те видят после хора , които не са вярвали , че ще отслабнеш ти дава още по- голяма мотивация.
mmmStelxen_m - съжалявам за това , което си преживяла и дано скоро да се похвалиш с хубави новини! Peace
Резултата наистина е страхотен при теб.Поздравления . Peace
Аз днес съм на варива - пропуснах закуската , защото станах доста късно. Embarassed Ще обядвам ориз със зеленчуци и къри.За вечеря още незнам(мисля си за картофи със зелен боб  newsm78) - много ми е трудно да обядвам и вечерям едно и също нещо . Rolling Eyes  
Теринка - браво , че не си се поддала! Peace  Когато бях на Дюкан и ние ходихме по ресторанти , но и аз не се поддавах . Wink
Лек и минусов ден на всички! Hug

# 36
  • Мнения: 199
mmmStelxen_m       Peace   Браво   за постигнатите резултати. Промяната във външния ти вид е огромна. Щом се чувстваш добре здравословно ще успееш и още да смъкнеш.   УСПЕХ !!!  Не се сдържах и прегледах и ония вкусотии ... мммм  много са красиви. Дай едно инфо как ги правиш тези красиви цветя и фигурки  / може и на ЛС /.
Ще си позволя да почерпя тайфата, без  повод,  с тази прекрасна твоя тортичка ....
      

# 37
  • Мнения: 1
да се разпиша у аз в новата темичка и да се похваля с - 1кг., прекалено е хубаво за да е истина, понеже го смъкнах най много през въглехидратния ден. прекрасно е просто- банички, сладкиши и шоко и на др сутрин -1. днес е плодово менюто, дано да удържа фронта. особено с тези прекрасни изкушения, които публикувате- приказна е торти4ката, искам и аз да разбера как се прави декорацията,че това си ми е слабост.
лек ден ви желая за сега...

# 38
  • Мнения: 304
Не бе, не се прецаквам аз.  Joy Три пъти надлъгвам телесото си да сваля с нея.  Peace Двайсеттина от свалените килца са с този режим.

Ох, извинявай. Растат ми 2та леви мъдреца едновременно и всичко там ме боли - главата отляво, сливица, слепоочието ми все едно с боргия го дупчи някой Cry Не мога да се концентрирам заради тая болка, явно и да чета не мога... Joy Днес съм на плодове, но толкова ме боли, че сигурно ще ям по принуда Tired Става вече 2 седмици откакто мио растат, но все повече се засилва, в понеделник съм на зъболекар и директно и казвам режи и хвърляй! Да ги вадят и да се свършва ooooh!

# 39
  • Мнения: 112
Момичета искам малко помощ.Някоя от вас беше споделила,че майка и ползва някакви бонбонки , за ходене до WC,ще помоля да ми ги пусне на ЛС.За да ги пробвам и аз,че то не остана нещо дето да не съм опитвала.Sad

# 40
  • Мнения: 484
Здравейте,  Hug

Стели,новият ти аватар ми харесва  Peace Много  Hug

Петкооо,браво,момче!! Само така,нека да ти завеждат  Grinning

Даничка,аз си правя "коктейл" от шоколадче за разхлабване и зеления чай  Peace

# 41
  • Мнения: 309
ЗДРАВЕЙТЕ И АЗ ОТ ДНЕС РЕШИХ ДА ЗАПОЧНА ТАЗИ ДИЕТА,НО ПРОПУСНАХ ЗАКУСКАТА-ДАНО НЕ Е ПРОБЛЕМ .нАДЯВАМ СЕ ДА ИЗДЪРЖА ДЪЛГО И ДА НЕ СЕ ОТКАЗВАМ.кАК ПРЕОДОЛЯВАТЕ СИЛНОТО ЖЕЛАНИЕ ДА ХАПНЕТЕ НЕЩО КОЕТО Е ИЗВЪН СЪОТВЕТНЯ ДЕН?

# 42
  • София
  • Мнения: 1 245
ЗДРАВЕЙТЕ И АЗ ОТ ДНЕС РЕШИХ ДА ЗАПОЧНА ТАЗИ ДИЕТА,НО ПРОПУСНАХ ЗАКУСКАТА-ДАНО НЕ Е ПРОБЛЕМ .нАДЯВАМ СЕ ДА ИЗДЪРЖА ДЪЛГО И ДА НЕ СЕ ОТКАЗВАМ.кАК ПРЕОДОЛЯВАТЕ СИЛНОТО ЖЕЛАНИЕ ДА ХАПНЕТЕ НЕЩО КОЕТО Е ИЗВЪН СЪОТВЕТНЯ ДЕН?
   Мислиш си за деня в който ще го ядеш Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 102
аморче и аз помъдрявам, явно от това вдигам и температурата и съм постоянно загряла, главата ме цепи. Утре и в неделя съм дежурна на работа, по всяка вероятност тази вечер си заминавам на село да правя апетитка и утре ще се прибера в града че съм на смяна от 14,00 часа.
марчице липсваш много, как си? Обрива помина ли, как мина режимчето на плодове, сподели ако искаш да не пълним темата на лични  Hug
ирка липсват ми разговорите, така помагаш  Hug
Ох стелчонка  Hug Hug Hug приятно ми е и аз съм стара фиданка, но как така не сме се засичали и не те познавам  newsm78  Hug
Охохо ето го и петко стриктно съм го наблюдавала и съветвала, добър ученик е, малко опърничав, но пък като му кажеш и те слуша и си взема поука  Wink
мозилка аз се сетих скоро за теб, ти защо така изчезна душицо  Hug
Добре дошли на всички новички, прегръщам си ви  Hug
Аз нали вече приключих с режима, така че от тази вечер почвам да лунувам, но за мацките на режима съветвам да не го правят, а да си карат режимчето. Виж по изключение, само се извинявам че забравих коя фиданка утре е на воден тя може да го съчетае с лунната, то си и е по график.
Отивам да поработя още малко и да се прибирам и глася евентуално за село.
 Hug

# 44
  • Мнения: 304
Ели, на мен днес ми е плодов ден, а утре ми е първия воден. Не мислех, да правя воден, но според теб добре ли е да направя лунната (все пак ми се засича, а и покрай зъбите нямам хич апетит)? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт