90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №67

  • 30 766
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
жани благодаря ти мила за новата тема Hug Hug габи с воля и желание всичко е постижимо весело изкарване на екскурзията и  да пишеш как върви  bouquet пожелавам на всички предишни настоящи  и бъдещи фиданки само положителни неща да четем във форума newsm74 smile3525 много повече минуси и усмивки Hug Hug Hug

# 16
  • Португалия
  • Мнения: 4 305
И аз да скоча в новата темичка  Mr. Green
Много минусова,по-малко гладнишка и много ползотворна да е    bouquet
Аз нямам с какво да се похваля-първата четворка от втория цикъл я броя опропастена  Embarassed  Embarassed -подробности няма смисъл да давам-ясно ви е!
Втората четворка се стремя да я закърпя още-утре ми е въглехидратен,ще видим  Praynig
Много прегрешения нямам-по-скоро ме гони някакъв глад в мозъка  Embarassed -съпротивлявам се доколкото мога,но....не успявам да спазя часовете между храненията-все дъвча някой плод  Embarassed  Embarassed
Днес имам интересно наблюдение- по принцип обожавам супите- за днес една  си бях нагласила за обяд /картофки,морков и зеле/...обикновено/без диета/ мога да стигна до 4  Embarassed  Embarassed ,но днес още  на първата се почувствах абсолютно пълна  Grinning -значи има и ефект върху обема на стомаха, а да уточня,че въпреки ,че е препоръчително ограничаването на количествата-аз досега не съм се мъчила-колкото ми се яде-толкова,само че режимно  Peace

Е, разписах се в новата тема  hahaha -  хайде лека и отслабваща   bouquet

# 17
  • Мнения: 1
БОНЖУУУР!

 Joy
Как смеееее?Виакм да влезна най-сетне
Хубаво лято си беше,Албена,Кранево,Камчия,Обзор,Слънчев бряг,Златни пясъци,Варна и в момента в София...  Laughing край с оправданието. Иначе не влизах,защото ми става по-напрегнато и вманиачено  Crazy Embarassed  hahaha


Да премина към същественото - 3 пъти спирах и почвах диетата,ми не мога,мн си обичам таратора просто. НО въпреки това смъкнах цели .... 17 килограма!  Laughing От 98 сега сме 81. От две седмици не сме.Спрях я 2 дена преди първия воден ден около 20 ти Август.  Laughing В пИрфектна форма. Панталона,с който приличах на оса Юни месец сегфа ми пада и ходя с колан  Laughing от XL номер смъкнах на М. Бе всичко е у ред. Тука трябва да отбележа и помоща,която ми оказваше и Елчето (С.)  Laughing
За момента удържам фронта и естествено ще продължа да го държа. От утре си я почвам пак. Решил съм да бутна на 75. Въпреки че 1 седмица не искаше да мръдне под 81,ще мръдне няма къде да ходи. Като почна даскало ще почвам и всяка вечер бягания по 3 километра. Степер и 10 километра колелце на вън. Общо взето интензивно и интервално кардио. Бе до края на годината или феврури '10 ще сме в пИрфектна форма.

Похвали от рода "Каква наистина огромна промяна в положителен аспект" получих от доктори,причтели и т.н ... ся чакам и 15 септември за това се изръсих с 30 лв за блуза и ся копринена вратовръзка - бяла с черно търся (къде продават такива във Варна и София ако може малко напътствия),така... провокацията към село-град Първомай да е по-голяма   Twisted Evil Twisted Evil Mr. Green


Ето и снимков материал, от корема останаха около някъде 5-6 сантиметра,които стърчат,но и това ще си отиде скоро. Там цапандурихме от около 138 см обикола сега сме 98.  Crazy
Бе всичко е тип топ. За доказателство прилагам и снимка от преди 30 минути (скуката върши чудеса) и малко сметанка  Laughing
Свиснка му работа   chef




И как забравих да кажа ... продупчих си веждата  Laughing ма ми омръзна пък и шокирах и проворкирах нагълците около мен и тъй ... махнах я преди седмица някъде.Другото лято пак. Сега половината вежда ми е руса  Crazy Laughing


P.S Ейййййй по-голямо удоволствие да видиш как този(те бяха цели 5 броя де),който те подиграаше,че нищо няма да направиш с диети и т.н (защото той не може) те види тотално променен е направо...ай няма да използвам ценични реплики ... разтърсващооооо хаха умрях си от кеф да гледам как сега мълчат и не могат ме погледнат в очите. А след седмица се връщам пак да си карам 11-тата учебна година там и ще са им под носа 24ч 7 дни в седмица...Ма нали за това живея - за инатааааа.  Twisted Evil  Twisted Evil

Ивъъй то станало 3 айдееее лекинкааа или добрютро  Stop Mr. Green Heart Eyes Peace

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 03:06 от Petko92

# 18
  • Мнения: 42
Добро утре фиданки време е за ставане , ето и кафето тази сутрин от мен да ви е сладко айде и малко закуска

# 19
  • Мнения: 13
Добро утро!Писали,писали браво на вас,ама не мислите за тези които трябва да го четат Party
Цопнах и аз в новата темичка.Петко много писал,браво за свалените килца.

Мама кулинар мерси за кафенцето и закуската.

На всички лек и отслабващ ден.Лунуващи ще има ли?????

# 20
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Добро и от мен!
Аз имам още 1 кг минус. Щастлива съм че диетата задейства и тялото ми е забравио, че вече 3 пъти с нея го прецаквам!
Petko92 , много ти се радвам като те чета. И аз така се чувствах като свалих първите 20 килца. Сега вече са повече от 40, но има какво да се желае още. Надявам се скоро да ги бутна и тези и после ще почвам пак да дебелея, ама по обективни причини.  Flutter
Днеска съм белтъчна. Вчера си изкарах супер плодовия ден и без нито едно прегрешение. Толкова съм мотивирана, че на всичко съм готова и на всичко ще издържа. Както се казва - целта оправдава средствата.  Peace
Лек ден на всички и гуш от мен!  Hug

# 21
  • Мнения: 304
Добро утро и от мен момичета! Hug

Анита, аз все още обмислям за лунната, защото днес ми е плодов, а утре ми е първия воден ден. Мислех да не правя воден, защото нали се зацикляло, но се чудя щом е комбиниран с лунната newsm78 (аз досега не съм "лунувала" де). Чудя се...

Стел, защо 3 пъти се прецакваш с диетата? newsm78

Petko92, браво за резултата! Peace

# 22
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добро утро и от мен! Не знам някой помни ли ме, но аз пак се връщам към любимата ми диетка. Бях я прекъснала с тия бебешоци на нервна почва ядох като разпрана. Но сега се връщам с нови сили и зарибила и дъщеричката си. Тя има в пъти повече воля от мен и страшно ме амбицира. Като гледам и Петко съвсем се нахъсвам. Омръзна ми да ми казват ,че съм дебела. Като че ли само опаковката е важна. Желая на всички много воля и много минуси!

# 23
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708


Стел, защо 3 пъти се прецакваш с диетата? newsm78


Не бе, не се прецаквам аз.  Joy Три пъти надлъгвам телесото си да сваля с нея.  Peace Двайсеттина от свалените килца са с този режим.

# 24
  • Мнения: 112
Добро утро и от мен.
Жани благодаря,че мислиш за нас.
Ели оправяй се,мила-много гушки Simple Smile

А,на всички останали,воля и цел момичета и всичко се постига.
Лека и отслабваща темичка-за всички гунки и цунки.

# 25
  • Мнения: 78
Добро утро и от мен фиданки Hug mama kylinar благодаря за кафето и закуската като я видях и ми потекоха лигите Crazy  аз днеска ще си правя картофени кюфтета и мексикански ориз а за въглехидратния утре съчетан с луната мисля да карам на доматен сок защото превишавам нормата повреме на въгехидратен да видим какво ще стане дали ще го карам само на сок защото ще ходя на село а там пада голямо ядене Whistling много много Hug Hug Hug на всички усмихнат ден newsm51

# 26
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Стелхен, добре ли разбрах ,че си отслабнала с 40кг? само с този режим ли? И за колко време? Извинете,че любопитствам ама и аз имам толкова за сваляне и съм страшно отчаяна, че не мога да ги сваля.

# 27
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Добро утро и от мен! Hug
Благодаря на Жанета за новата темичка  bouquet
Днес съм на плодове и ще се постарая да спазвам стриктно, защото вчера имах леко прегрешение вечерта - малко салатка и ядки (но не сурови). Бяхме на гости и нямаше как, но пък се гордея, че не пих грам алкохол. Другите пиеха водчица, аз - водичка.  Laughing

# 28
  • Мнения: 1
Добро утро сладури Grinning.Жани мерси за новата теми4ка.Светла64-писах ти на ли4ни HugЕлее-ти 6то се крие6 под стола?Видях те аз Joy,да не би и ти се оля като мен в4ера,а???То аз се олях свински smile3506,та сега се 4удя как да излъжа гузната си съвест!!!Боб4енка-гадна работа да се олее6,а?Нека да ни е за урок-та занапред  smile3505.Така де!Ах 4е тонизира6то-Петко92 welcome,поздравления за волята и свалените кг.На вси4ки-много минус4ета и весело настроение Hug Hug Hug]

# 29
  • Мнения: 3
Добро утро на всички.
Днес ще съм на плодчета, супер.Отдавна го чаках този ден. Simple Smile
Приятен и минусов ден на всички.И по малко искушения на хоризонта, днес.

П.С. Petko92, браво за резултатите.Бтв, ти не беше ли онова момче, което обяснявше същата диета на момичетата от тийнпроблем-а, или се бъркам? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт