Подритва малкото човече, а пък и ДЕКЕМВРИ не е толкова далече!

  • 47 967
  • 297
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 96
се чудех само дали мацките около мен там са се чудели това някакъв извратен парфюм ли е или така си мириша  Whistling Laughing
Joy Joy Joy

Като каза Еta - "Колибри" - та се сетих - не е ли време да се връща от морето вече newsm78
Я веднамагически да дава отчет какви са ги свършили с Дамянчо по морето Laughing

С тез бели шапки ша ми отворите масраф пак Mr. Green Аз тамън заформих една торба парцали и успокоих благоверния,че младежа няма нужда от повече тоалети за първите си 1-2 месеца от живота, освен от космонавт и сега шапка  Laughing...
Нищо де, тъкмо имам предтекст да пратя бъдещия татко на визита в мой много любим магазин, дето не продава в Бг (че той ще ходи в командировка у странство) пък той освен шапката няма начин да не извлачи още нещо за армаган  Laughing

# 181
  • Мнения: 6
Аз лично още не смеех да купувам и също упокоих бъдещия татко че бебо си е готов за първите 2 месеца някъде от към дрешки покрай баба си и леля си ама ще трябва и поне 4 бодида ние да си му купиме ама сега за шапчицата вече няма как да ме спре ще купиме и ние нещичко. Ако някой се интересува от нещица НУК мисля че завързах връзка а дистрибуторска цена newsm78

# 182
  • Варна
  • Мнения: 3 953
 rotfImao rotfImao rotfImao И аз се затъркалях, то и формата ми ,ми помага де *MILADY*
душо, как на теб пък се падна такова подло шишенце, бре ду му се не види.  Joy Joy Joy
Много красива кума си била milena1976 просто грееш . Шапка няма да купувам, не ми идва от вътре.
Ако пак се роди някой Beatles с коса и по гърба ще му се размине шапо-то Wink

# 183
  • Мнения: 1 250
Милейди, то не беше смях, не беше чудо! Още не мога да си затворя устата.
milena1976, няма да преувелича, ако кажа, че си страхотна. Такъв чар, такова обаяние! Права бях, като ти казвах, че трябва повече да те снима мъжа ти! bouquet А Мимето е много сладка шаферка.
За бялата шапка знам, че се купува първа, за да е леко раждането. И аз да не остана по-назад...

# 184
  • Мнения: 344
Izzabella, виж в Халите на втория етаж - Миро стил - имат готини дрешки. Аз днес си купих панталон от тях и съм много доволна (сега съм на работа с него). После ще го щракна Flutter

# 185
  • Мнения: 186
*MILADY*, посмях се и аз на твоята "пикантна" история  Joy

milena1976, чудесни снимки със страхотен заряд! Браво!   bouquet

Nista., току-що успях да се свържа с кабинета на Марков. Записах се за края на октомври, дано и ти нямаш проблеми да се запишеш.

Ааа, и аз се поддадох на суеверието с капелите, та купих едно шапе, терлички, ръкавички и боди след един от прегледите миналия месец Simple Smile
Пък за бременните дрехи - имам здрави бременни дънки 2 чифта и смятам по-хладните месеци с тях да карам, ама за връхна дреха още нямам идея, освен да си нося якенцата разкопчани.  Wink
Само дано краката ми не се деформират нещо, та да мога да си влизам в обувките. С миналата бременност, взаимствах една плетена блуза от гардероба на мъжа ми и така изкарах по-хладните дни, но тогава (2005г.) есента беше изключително топла и влязох да раждам с летния панталон, тениска и тънко яке на 6-ти ноември.
Иначе и аз се радвам на есенното напомняне тези дни, че горещините съвсем не ми понасят добре  Grinning

# 186
  • Мнения: 10
Ава и аз се свързах, записах се за 01.10. в обедната почивка за 20мин защото часовете са свършили и сега извънредно..
Момичета къде гледате снимките на Милена?

# 187
  • Мнения: 38
Здравейте момичета,
Честито на всички празнуващи вчера и днес.  bouquet

Много сте активни,не успях да ви изчета. Embarassed Малката ми е болна,и снощи почти не сме спали. Sad Милата,така приплаква горката от запушения нос. Имаше снощи и Т. а аз като само си помисля за Йоана и Т.изтръпвам.Няма особен апетит,и се мъчи и на хранене.А колко лошо кашля-няма да ви описвам ,че много стана ,да не досадя.
Сега спи ,но неспокойно ,така ,че отскачам до детската и ,отвреме на време.

# 188
  • Мнения: 38
Има смисъл според мен да се инвестира,ако мога така да кажа ,в по-широко яке. Едва ли ще влезем  всички в тесните си дънки и якета веднага след раждането.

# 189
  • тук
  • Мнения: 510
Мацки, с риск да повторя казаното до сега
поздрави на рождениците на милите наши мами, малко  Joy за чантата на Милейди, макар че мен много не ми беше смях
визуализирах и ми се дорева Wink
Милена, освен лъчезарна и талантлива - какви само рокли си спретнала, евала
gdd, много съжалявам за това, което преживяваш, Praynig да се оправи душичката бързо
и да ви е по-спокойна нощта  Hug

# 190
  • Мнения: 6
Моле ви и аз съм в шок с тези дрехи имам дънков гащеризон от сестра ми един не много дебел панталон за бременни и едно тънко долнище за от горе да не говоря че нямам почти нищо да не кажа че и нямам всичките ми якета са къси иииииииии немога да ги закопчавам... Относно настинките явно има нещо пазете се наистина защото аз от нес ще започвам втора седмица тамън почти ми мина и хремета но от нощеска ме е започнала една кашлица племеника ми и той от вчера е сополив изобщооооооооо... То и на това време вчера 30 и а днес под 20 градуса е сори ама тоооо нормално. Пазете се наистина много е кофти...  Hug На боледуващите като мен скорошно оздравяване желая...

# 191
# 192
  • Мнения: 186
Момичета, освен че Колибри е време да се връща по родните места, verty се губи много дълго. Някой знае ли нещо?

# 193
  • Мнения: 363
 Joy Joy Joy Милейди, много се смях на твой гръб,  и за парфюма  Joy
Милена, направо сияеш. Много романтични рокли си спретнала, а снимките са като картички. Браво.
Аз също си мисля, че даже да родим насред зима, няма веднага да влезем в предишния размер дрехи, така че ще се налага да купувам яке, зимни дрехи.

# 194
  • Мнения: 344
E, едно е да не влезем в панталоните, ама за якетата не мисля, че ще ни трябват "торби" след раждането. Нали коремите ще спаднат?!?

Общи условия

Активация на акаунт