Отговори
# 45
  • Мнения: 826
Ей, как можах да забравя Айла, която толкова ни помага на всички  bouquet и malachika  за (дай Боже) срещичка в Софето. Вас нали ви сложих и в отбора на слабите мами, нали? Heart Eyes
malachika уникална рокля, уникална - личи си класата. Браво бе, ех колко се радвам за теб. Много щастие ти пожелавам и всичко за напред да е така както го искаш и си го мечтаеш.
Честити месечинки на всички. Много здраве и радост на всички с повод за празнуване.
Мигла честита годишнина - уважение, любов и романтика да са винаги в изобилие във връзката ви.
Ох, стига, че аз сА възгордях, че ме мислите като не пиша и завзех пространството с постове... спирам. Blush

# 46
  • Мнения: 11
Минолтичка, понеже съм със сашетата на дуфалак тези по 15 мл, а не сиропчето, като резна ъгълчето и капвам капки в лъжичката. Първите 3 опита бяха без успех изобщо не го щя да го близне даже ами си свърши работата в памперса моментално и без дуфалак... но аз упорита и си викам хайде на другия ден да го дам профилактично все пак и 3 капки преброих към преди обед някъде му ги дадох и след като заспа в 12 в 14 се събуди с рев наакан до ушите  Shocked... смених памперса и хоп още веднъж, та така Дени свърши работа ама толкова рев му качи и такъв коремобол го налегна, че се отказах да го давам  Confused

# 47
  • София
  • Мнения: 6 215
Минавам да се запиша и аз... Дени,   bouquet за темата и ще се радвам да се видим!!
Мийка, и на мен още ми е изтръпнало.
Ели, бързо възстановяване!
Болничките се надявам бързо да се оправят!
Благодаря на всички за мненията за кенгуруто!
Мигле, и на нас ни беше много приятно!  Simple Smile Само че малкият беше качил още малко температура - 37.4 беше, като се прибрахме  Confused, ударихме му един предълъг сън и одеве чак се хранихме. Защо такава реакция, като му давам един куп неща, не знам... Пожелах ти и преди, но и сега - много любов и щастие още дълги години на семейството!!

# 48
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
malachika страхотен избор  newsm10 Много дълъг и любовен семеен живот ти желая!Ще минете и през много радости но и трудности това всички го знаем и ще е така въпроса е хубавините да са в повече  Hug
Ние също нямаме брак с Боби но той много иска да ме види в бяло и държи догодина и ние да минем  по този път.
Човек и добре да живее се жени!!!Те хората са го казали  Peace

Дени както винаги лъхаш на позитивизъм и е удоволствие да ти се четат постовете  PeaceА относно влизането ми във форма явно си се объркала имам още бая докато влезна във форма но ти благодаря за комплимента  Hug

Мигла честита ви годишнина Много да се обичате и помагате!!!

# 49
  • Мнения: 79
Благодаря Дени за прекрасната тема   bouquet
malachika, ролята е прекрасна, как вървят приготовленията? Като се сетя, че миналата година по това време и мен ме тресеше пред сватбена треска  Crazy
Мигла, честита годишнина! Бъдете много щастливо семейство, бъдете добри приятели и вечно влюбени  Hug
miika, и на мен кожата над белега не възвърнала чувствителността си напълно, но мен това не ме притеснява.
В миналата тема някой попита дали може вече да се слага Бебчо в летния кош (не помня кой  Blush), че и на нас нещо ни е малко къс зимния, а и Алекс се е научила да се смъква надолу и да си качва краката на високото  #Crazy, та мисълта ми дали мога и аз да я слагам там. Моята количка е Бертони-Карера, така като го гледам летния  е със същата чупка като столчето за кола и си мисля, ако го сложа в легнала позиция и с възглавничка под дупето дали ще е удачно  newsm78. Дайте съвет, моля  Praynig
Хубава вечер на всички   bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 5 247
Много ви благодаря мили момичета за прекрасните думи и красиви пожелания! Празникът ни стана още по-хубав!Росита, картичката е великолепна, пожелавам ти да си щастлива булка догодина! Hug
Лиленце, мила, стискам палци още преди да си легнете да свалите температурата!
Дендринка, чакаме ви с Божко в Борисовата, когато ви е удобно с Рада да ви видим и ние, ще си правим приятна компания, сигурна съм!
Здраве на всички!

# 51
  • Мнения: 445
Искаме среща, искаме среща!
И аз много искам да ви видя! Ми домъчня ми! Повечето не съм виждала от последната среща през април. А има и момичета, които въобще не съм виждала. Гледайте прогнозата, кога няма да вали и да се уговаряме. Аз съм малко сложна с Ревльо, но го мятам в кенгуруто и идвам поне за малко.

Мигле, честита ти годишнина! Мнооооого да се обичате!

Честито зъбче на Мадам Стасита и Габиту, дали не пропускам още някого? newsm78 Моля, не се сърдете, нещо акълеца ми го няма!

Оличка, аз съм в любимото МЕИ, нищо чудно и да не е ставало на въпрос. То на мен не можеш ми хвана спатиийте, нали съм се захванала с какви ли не глупости.

При нас нищо ново, като има ще се похваля.

Хайде, стягайте се за среща, защото после като се развали времето кой знае кога ще се видим!

# 52
  • Мнения: 397
Честити месечинки на месечковците! Много да са здрави и да радват мама и тати!
Мигле честита годишнина- още много пъти по толкова да се обичате и радвате един на друг, а и на малкия Божко!
Дени голяма си сладурана да знаеш Hug
malachika роклята е страхотна- пожелавам ти да изживееш най-прекрасния ден от живота си!
Белега от секциото нямам време да го усетя Heart Eyesче то с моя младеж все на ръце- бабите много го разглезиха и сега аз нося гюленцето newsm30
Аз да питам вие слагате ли възглавнички под главичките на бебоците и от кога? Аз се чудя, защото основно спим по корем и незнам дали да слагам вече newsm78

# 53
  • Мнения: 11
Мигле честита годишнина- още много пъти по толкова да се обичате и радвате един на друг, а и на малкия Божко!
Дени голяма си сладурана да знаеш Hug
malachika роклята е страхотна- пожелавам ти да изживееш най-прекрасния ден от живота си!
с моя младеж все на ръце- бабите много го разглезиха и сега аз нося гюленцето newsm30

Присъединявам се към пожеланията на Бобито2   bouquet Hug

И само да споделя че и моя младеж е почти все на ръце поради същата причина  Crazy баби, а си тежи сериозно вече човечето и не щади хич гърба на мама  ooooh!

Малачика за кога определихте датата на паметното събитие?

Дени и на мен много ми се иска да дойда на някоя от тези ваши срещички  Heart Eyes, но уви много съм далеч да му се не види  Sad

Мигла цункай Божко и погали Котаранчо Пусик от мен  Hug Hug

# 54
  • Мнения: 30
Хайде Мигле честито и от мен,а на Малачика да е много щастлива с таз прекрасна рокля.Покрай тез бъдещи сватби и аз се замислих за мойта,която беше преди 10 години/мале как минава времето/.Беше повече от страхотен ден.Аз отивам да нанкам,че Сиска ми разказа играта от 3 слетобед като каза,че ще гукамеееееееее------агу,абу днес чух ам спа 20 минути към 7 часа и чак след банята ги затвори тез очички.Голяма клюкарка да не изтърве нещо тъй като я сложих в кенгурото за първи път одеве и на разходка в махалата.Лека и спокойна да е на всички. smile3521 smile3524

# 55
  • Мнения: 11
В миналата тема някой попита дали може вече да се слага Бебчо в летния кош (не помня кой  Blush), че и на нас нещо ни е малко къс зимния, а и Алекс се е научила да се смъква надолу и да си качва краката на високото  #Crazy, та мисълта ми дали мога и аз да я слагам там. Моята количка е Бертони-Карера, така като го гледам летния  е със същата чупка като столчето за кола и си мисля, ако го сложа в легнала позиция и с възглавничка под дупето дали ще е удачно  newsm78. Дайте съвет, моля  Praynig

Маги нали и мойта е същата, но си мисля че им е още рано на мъниците за летния кош. Да си призная аз дори не съм го разгледала още летния  Embarassed, но ако както казваш чупката му е като на столчето, с възглавничка едва ли ще и е много удобно на твойта принцеса  newsm78 или може би само за разходки но не и за спане (при нас дневното спане се осъществява изцяло в зимния кош на количката и то навън  Crazy и никъде другаде и като дойде зимата незнам как ще спим денем  Crazy едно че ще е омалял коша и друго че няма да можем да седим навън толкова много)

П.П. Бобито2 доколкото си спомням беше писала че вашия ортопед ви е казал след 5 месец сядане и след 6 проходилка  Thinking а нашия ни каза сядане след 6 и никакви проходилки  Naughty ако някой ни подарел подобно пособие да го скрием да недостъпно за нас място за да не се изкушим да го ползваме  Crazy та мисълта ми е 6 месеца не е ли ранко за прохождане още.... д-р Драганов във ВМА каза след 8мия месец пълзене и вдигане на крака за прохождане когато бебо си реши след като е пропълзял вече.

# 56
  • Мнения: 397
Галя незнам, не съм проучила въпроса все още. По принцип аз ходих при най-големия "капацитет"-ортопед във Варна(те почти всички мами там ходят). Иначе като ми омалеят ръцете денем го слагам да седне в мен леко полегнал. Правим и едни подскоци- държа го под мишничките и му опирам крачетата в мен, той като осети под краката си твърда земя и ги изпъва и аз го дигам във въздуха и после пак докато омалея(ама как го обясних hahaha) Много се кефи на подскоците, даже се хили с глас Mr. Green
а за проходилките знам, че тези деца, които ги ползват след това извесно време ходят на пръсти

# 57
  • Мнения: 445
Момичета, срам, срам! Току що една съседка дойде и ми подари чисто ново шише Инфаколик, че нашият много се чувал Crazy
Моля ви кажете как се дава, че няма как сега да се ровя из старите теми!? Пише само на гръцки.

# 58
  • Мнения: 13
Лианка Инфакола се дава по една пипетка преди всяко хранене за да има ефект, а ако положението е по-сериозно може да увеличиш дозата на 2 пипетки. Самото шишенце си има пипетка преди даване го разклащаш хубаво и след това стискаш мекия връх на капачката, за да се напълни пипетката. Аз направо с нея му давах в устичката. Дано има ефект и да ви минат коликите  Hug Praynig

# 59
  • Мнения: 397
lianka хич не се притеснявай, все пак имаш бебе, а не кукла. Много хубаво, че ти е дала лекарството от една страна, но и доста нетактично от друга според мен Naughty Ако е това за коликите аз съм ползвала английското- Инфакол. Доколкото си спомням една пипета преди хранене- до 6 пъти дневно.

Общи условия

Активация на акаунт