Жената Лъв - 6-та част

  • 22 140
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Добро утро  Hug,

Кафенце?

Лъвско  Wink!

Изчезнах аз, ама почивмите дни не се свъртяхме в къщи  Party! Много гот  Peace! Ама от днес татито ни е на работа и пак по старому!
Ето ме с малкия звяр на Арбанаси:


Горкото сърне  Embarassed! Кръсти го, че е "бау-бау" и искаше да го разхожда за въженцето  Laughing!

Аз съм в отпуска до 16.11 и сега ще си търся учител по английски, че моя английски е "заспал дълбок зимен сън"  Embarassed! Ама какъв ще намеря по обяви идея си нямам  Thinking! И малко шофьорски часове трябва да взема ........ Абе няма да почивам явно, а и сумати пари ще изръся  ooooh!!

Толкова от мен за сега!

# 706
  • Мнения: 71
Да напиша 2 думи набързо! Изписали сте света и мира бе мацки Laughing
Дариии - супер кафенце и още по-сладко "бау-бау" Laughing Да не говорим за юнака и майка му до него Wink   bouquet

Вени*** - Котето..... Mr. Green е още у нас. Излезе мнооого възпитано дзвер, макар че от двора го взехме - само в банята си ...върши работата и ме буди посред нощ да го заведа да ... По въпроса с дращенето.... Mr. Green му щракнах малко ноктенцата отпред и тънките иглички вече ги нямаааа  Wink Та засега...остава  Peace

Гледам за езици сте заговорили. Относно английския - проблеми с малката не очаквам (освен ако не каже пак на госпожата си, че нищо не разбира и че майка й знае повече от нея  Embarassed ) От 2-3 години шПрехи английски та пушилка се вдига, но веднага се оправдавам, че изОбще не съм я карала  Naughty дЯтето прояви самоинициатива и се научи от детски и в разговори с мен - винаги, когато ме е питала съм й казвала кое как е. Щом може да спори и да се кара на английски  hahaha

 Hug  bouquet Hug на всички ви

Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 09:41 от wee.jess

# 707
  • Мнения: 699
Здравейтееееееее!

Да взема да се наоплача, та белким се поуспокоя малко, въпреки че много се съмнявам. Мойто мъж болен, сега и малкото май се опитва да се разболее, а това за мен е най-големия кошмар. Така се спичам като е болна, че започвам да драйфам от притеснение. Събудих се в 4 часа и не можах да заспя и станах. Детегледачката през 1 час ме информира колко пъти е кихнала фъстъчка, а аз съм на работа и ми е свито сърцето. Миличкото едвам пие лекарства - повръща всичко и панадол и нурофен, за АБ не ми се мисли, много е трудна на поглъщане на гадости. То всъщност май това ме притеснява най-много. В отдела имам 2 колежки - писарушки, в общи линии работата им е все в офиса и едната взела да ми разправя как другата била излизала нам-колко си пъти от еди-кога-си, пък видиш ли тя била излизала само 3 пъти. Айййййййййййййй как побеснях. Много мразя такива дребнавости. Винаги съм ги пускала в работно време да си свършат това онова без да питам за подробности. И не съм ги карала да пускат отпуски. Пък на възраст са и се налага изследване, ала бала, едната внуче има малко на месеци е, налага се понякога да помага. Таз взела да ми брои часове и минути, лелеееееееее, ако не бях притеснена толкова, не че не и направих забележка за тия глупости.
Ей, това го пиша 5 часа вече. Оплаках се, остава да стискате палци мъничето да не се разболее, ще пиша пак.
 Hug Hug Hug

# 708
  • Мнения: 3 981
Hayasy, ами защо не може и ти да си вземеш болничен?
Аз моята настинка я моря за сега само с чай с черен пипер много вътре. Но когато бях малка трябваше да ме набият, за да изпия подобно нещо. Децата трудно приемат илачи и отвари. Сега вече сама си го правя. Така загрява, че чак се изпотяваш. Не ми се пият от сега антибиотици. Все пак още е началото на есента. Сега пия разни други таблетки - витамини, ленено масло... една камара (не всичко знам вече за какво го пия). та не ми се ще да се нагълтвам и с антибиотик.

Дано по-бързо детенцето се оправи.

Wee.jess, хубаво е дето не си хвърлила Черньо. Женско ли е или мъжко? Ще стане много красиво, гаранция. Черните котки ако са охранени са наистина много красиви животни.

# 709
  • Мнения: 699
Стефче, мога ама за сега само сополи текат и детегледачката се справя с капки и инхалации, но мъж ми е на АБ вече. Но стане ли по-напечено, аз съм голяма паника, направо ставам неадекватна от притеснение. Лошото е, че като не може да си пие илачите и стигаме до болница на венозен АБ. А в момента съм почти без персонал и ми се налага да съм на бойното поле.

И аз съм алергична към козината на кучета и котки и малкото като взе да боледува честичко и педиатърката ми даде такива инструкции, че свят ми се изви. Никакви домашни животни, плюшените играчки веднъж месечно пране, сушене и замразяване за 24 ч. във фризера. Е, да не ви казвам любимата жаба, с която ходим навсякъде как се пере суши и замразява. 2 седмици предварително започвам с уговорките, че ще има процедури по дезинфекция.

# 710
  • Мнения: 2 274
Hayasy, защо не се обърнете към хомеопат? Щом е само с хрема, може много бързо да се спре. Дават се гранулки за смучене, които са сладки и децата нямат проблеми с приема им. А за хремата разковничето е - по 100 пъти на ден промивки с физиологичен разтвор, респ. Стеримар или нещо от тоя род.
Ставам, че имам доста работа днес.
П.П. Страшно беше кафенцето тази сутрин  Mr. Green!

# 711
  • Мнения: 156
hayasy, стискам палци да се оправи детенце без АБ Praynig Ама ти по-спокойно го давай! Знам какво е да имаш болно детенце, но помисли го от тази гледна точка, че детенце, като те вижда така притеснена не му влияеш никак добре Rolling Eyes Дръж се заради нея. Извини ме ако ти звуча поучително, но от опит знам как детенце търси сигурност в майчините обятия... аз спирам да се храня и съм неотлъчно до леглото на детенце, а стомахът ми се свива на топка... абееее, картинката е ясна ooooh! иначе съм седнала да ти говоря Mr. Green
Рени, чакай се сетих, че ми предлагаше детски парти клуб... аз знам къде, но точно, както и ти си казала, малък е още, догодина живот и здраве!
Поли, много тъпо така Shocked Е, как ще ти се изръсят така бееее ooooh! Уфффф, не се ядосвай, ще мине бързо! Hug

# 712
  • Мнения: 699
Ренка, последния опит с хомеопатия ме докара до болница. Нещо не съм привърженик на тая терапия. Аз съм с 2 педиатърки, едната е в поликлиниката добра е, доволна съм, но стане ли по-сериозно си отивам при тая от болницата - тая жена е страхотна така ме успокоява и лечението е много адекватно и я оправяме за отрицателно време. Последното боледуване беше при нея в болницата, ами след 12 дни мъчения и неядене и неспане там спах спокойно 3-4 часа. Но ефекта беше поразителен за 2 дни живна детето. Въпреки, че като отидохме да ни приемат лакрката каза, че аз изглеждам по-зле от болното си дете. Но шушлче спинкаше, а мама не. То не яде, аз как да ям. Иначе аз правя инхалации с физиологичен р-р, през 1 час, колкото може повече. Даже и нощем докато спи.
Тедико, приемам всякакви съвети не се сърдя, но просто съм такъв човек, всичко приемам спокойно и без нерви с много позитивно мислене, но болно ли ми е детето там вече не мога да контролирам нищо. Много ми е мъчно като я гледам унила и тъжна, измъчена, все ми е в ръцете, нищо че е голяма вече и тежиииииииииии  ooooh!
Ай стига с тия болести, ще се оправим някак.
Пия 3 то кафе и съм само на цигари и кафета, дал няма да се гътна. Пфу да стане 16, 30 и паля към вкъщи (ако не ми щукне да избягам по-рано).

 Hug Hug Hug

# 713
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Никои не пише, ама аз упорито ще ви пусна нещо весело  Wink! Или за заспиване или за настроение утре сутрин!

http://www.vbox7.com/play:fc49e441

Лека нощ  Hug!

# 714
  • Мнения: 699
Дарииииииииииии, уникално клипче. Много ме развесели.

Хайде сега да сложа аз кафенцето.



Желая ви прекрасен слънчев ден.

# 715
  • Мнения: 71
Joy Joy JoyДарииии уникален клип! Супер!  Joy Joy Joy

hayasy  Hug Мерси за кафенцето! Как е мъничето? Дано се разминете леко и без АБ  Praynig

  bouquet Hug на всички, аз бягам по задачи!

# 716
  • Мнения: 851
Дариии, страхотно клипче. Мерси, смях се със сълзи Joy
Hayasy, как е малката днес? Надявам се по-добре. Благодаря за чудесното кафе Hug
Вени, специално за теб си направих масаж с ароматерапия, чудесно беше, пожелавам ти в най-скоро време да отидеш и ти.
Момичета, прекарахме чудесно. Страшно съм доволна и пак ще идем там. Ще ви разкажа подробно по-късно, а сега понеже сте ми слабост ви пускам снимки:
http://babydid.snimka.bg/bulgaria/veliko-t-rnovo.424934

# 717
  • София
  • Мнения: 6 210
Привет, момичета  Hug!
didiana, ако знаеш от колко време мечтая да отида във Велико Търново, но все се разминаваме с тази дестинация  Crossing Arms. Мерси, че си се сетила за мен, но най-вече благодаря за пожеланието да ида и аз  Mr. Green. Чудесни снимки имате, а мястото наистина е вълшебно!

# 718
  • Мнения: 2 274
На бързо!
Снощи с мъжО се попикахме като гледахме клипчето  Joy!
Дидиана, страшни снимки, супер сте си изкарали  Peace! Ти уж си съседка, децата са в една градина, че и в една ясла бяха, пък не съм те виждала! А си такава готина мацка, че ако те бях видяла, щях да те запомня  Wink!
Кафенцето изглежда много апетитно  Peace! Де да имаше някой да ми направи едно такова горещо шоколадче с карамел, мммммммммм  Simple Smile!
Ставам, мацки, че трябва да уча  Peace! До после   bouquet.

# 719
  • Мнения: 699
Не посмях да пиша за малката, че вчера ви надух главите с моите притеснения, та малкото е с много силна хрема, но няма Т. Тонуса й е добър, вчера си тръгнах по-рано от работа, не издържах и ударна доза терапия, след това навън на слънце няколко часа, тича, скача пързаля се, разхожда се, папка си (което за мен е показател, че е добре) и след като и сложих капки да й отпушат нослето заспа като къпана. Милото всички манипулации издържа без да мрънка. Сутринта обаче ми се скъса сърцето, защото се събуди и аз разбира се си я гушнах да й изчистя нослето и да й сложа капки и не искаше да ме пусне, така се гушкаше милото и мама мама, накрая се съгласи да тръгна и не плака милото, но мам си поплака по път за работата. Сега дилемата ми е дали да не си остана вкъщи няколко дни, ама пуста работа.

Дидиана, много сте хубави, благородно ви завиждам за почивката и масажа.

Общи условия

Активация на акаунт