Темата на ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ мами, с малки бебета шавливи и засмяни!

  • 35 548
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 19
 newsm17 newsm17 newsm17 ще се молим за малкото момченце да се оправи бързо и за мамчето да има сили в този труден момент Praynig

# 691
  • Мнения: 399
 Praynig
Това беше проблема на Патриция на мама Ями!Сега ще й предам пък дано може да помогне с инфо! Peace

# 692
  • Мнения: 19
Дано всичко се оправи с малкия мъж!!! Praynig

Хвърлихте ме в шах за поръчката на торта в Аксаково. Къде бе момичета? От обяснението на Милена не съм сигурна дали разбрах за бар Снежи на баира. А Шивачева ти откъде в Аксаково?

Къде ще го кръщавате, Шивачева, в Аксаково ли? Днес чух, че целият ноември го дават така топъл. Да се надяваме и тогава да е супер времето, в крайна сметка не забравяй, че Господ ще пази твоят пораснал мъж, нали ще стане християнче! Blush

# 693
  • Panagyurishte
  • Мнения: 127
Mоля се и аз за мъничето Cry, дано всичко бъде наред!

# 694
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
 Praynig моля се за малкият мъж!  Praynig Praynig Praynig

Хич не пишете та да пускам новата темичка!  Laughing

Ние иначе сме добре от сряда съм на работа, а Йоана на градина. Ще се връщаме от село може би в събота. Никола има ново зъбче и станаха общо 6. На село му изчезнаха белодробните спазми и се надявам там и да си останат. Ако отново се влоши като се върнем, ще мислим евентуално да се преместим там, но ще видим. Поне е близко /на 18км./ от София и може да си пътуваме.

Хайде хубав ден от мен.

ПП На най-добрият ми приятел се роди вчера кукла Виктория 3550гр. и 51см. Прекрасна манекенка.  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 3
             Нека малкият юнак оздравее  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover и върне усмивките вкъщи
    Имам едно въпросче към мамите, които дават Аптамил2, че Александър почна да прави фасони, та си мисля дали да не пробваме вече 3-ката, и някой вече давал ли е Аптамил-3 newsm78
  Лека и спокойна вечер и успешна нова седмица

# 696
  • Мнения: 187
да Karacheviyska то4но за баира говоря,предполагам 4е и  shivacheva78  за там говори,ина4е има някъде из аксаково сладкарски цех,ама незнам къде то4но,а на баира приемат поръ4ките имат и каталог.

# 697
  • Мнения: 180
ДАНО ДЕТЕНЦЕТО СЕ ОПРАВИ
Жени аз давам вече НАН 3 той е за на 10 месеца.

# 698
  • Мнения: 56
 Praynig Praynig Praynigза мъничето!изпращам много сили и положителна енергия за майчицата! Hug Hug Hug
Ние сме още на кърма но аз имам голям проблем с моята Дая.През нощта почти през десет минути иска да суче.Имам чувството,че ме ползва за залъгалка.Не признава нищо нито биба,ни водичка.Иска си цица.На всичкото отгоре не иска изобщо да си спи в леглото.Спи при нас и цяла нощ общо взето "виси "по мен.Вече не знам какво да правя та да я отуча от този вреден навик-да суче цяла нощ,а и да си спи в нейното легло. Sad

# 699
  • Мнения: 456
Praynig Praynig Praynigза мъничето!изпращам много сили и положителна енергия за майчицата! Hug Hug Hug
Ние сме още на кърма но аз имам голям проблем с моята Дая.През нощта почти през десет минути иска да суче.Имам чувството,че ме ползва за залъгалка.Не признава нищо нито биба,ни водичка.Иска си цица.На всичкото отгоре не иска изобщо да си спи в леглото.Спи при нас и цяла нощ общо взето "виси "по мен.Вече не знам какво да правя та да я отуча от този вреден навик-да суче цяла нощ,а и да си спи в нейното легло. Sad
Същите сме и ние и сме се видели в чудо с мъжлето.
Дано детето се оправи  Praynig
Ето малко снимки от нашия първи рожден ден http://kamelia123.snimka.bg/baby/galina-ilieva.365665.15954791

# 700
  • София
  • Мнения: 179
Стискам палци и се моля малкият юнак да се оправи.  Praynig

Ками, много е пораснала Галка и като гледам добре сте изкарали.  Hug

# 701
  • Мнения: 2 149
Гала, дано, дано малкият бебок се оправи! Дано му е писано да има един хубав и дълъг живот! Стискаме му палци!

# 702
  • Мнения: 19

Хайде, добро утро и от мен! Едно кафенце! Момичета вас обхванало ли ви е коледното ностроение? Аз покрай племенниците, с които писах писма до Дядо Коледа, нещо много се запалих, а по принцип винаги украсявам на 1 декември и сега ми се струва много далече. Миналата година въобще нямах коледно настроение, по разбираеми причини, имаше нещо много по-вълнуващо, което предстоеше - раждането на бебчо. Но тази година ми е вече коледно, даже успях да накупя коледните подаръци за децата, че да ми е по-лесно. santa2  madnoel People Santa Close-mas: Nature Snowman

# 703
  • Ямбол
  • Мнения: 38

Хайде, добро утро и от мен! Едно кафенце! Момичета вас обхванало ли ви е коледното ностроение? Аз покрай племенниците, с които писах писма до Дядо Коледа, нещо много се запалих, а по принцип винаги украсявам на 1 декември и сега ми се струва много далече. Миналата година въобще нямах коледно настроение, по разбираеми причини, имаше нещо много по-вълнуващо, което предстоеше - раждането на бебчо. Но тази година ми е вече коледно, даже успях да накупя коледните подаръци за децата, че да ми е по-лесно. santa2  madnoel People Santa Close-mas: Nature Snowman
И аз като теб миналата година въобще не мислех за украси и т.н, а тази година искам от сега да украсявам и все заглеждам разни коледни нещица да закупя, много обичам коледа и треската яко ме тресе.
Айде да ви заразя и вас малко, хем и темичката да свършва та Нинка да се развихря.

И нека за КОледа малкото момченце си бъде g
удома с мама и тати   Praynig

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 09:48 от krastavichka

# 704
  • Мнения: 551
Ехооооооооооо помните ли ни? Привет от нас  Hug
Ками, честита ти рожденичка малката Галка е станала вече госпожица! Много да слуша и радва мама и тате  Hug
Честито на всички, чиито поводи съм пропуснала   bouquet
Моля се малкия мъж да се оправи и всички да са щастливи  Praynig Praynig Praynig
Карачевийска мерси за кафето   bouquet
Аз коледно настроение си имам винаги, това ми е един от най- любимите празници. А миналата година ми беше още по- любим. Украсих навсякъде рано, рано и се приготвих да чакам малката си принцеска. Исках когато се приберем от болницата да е много украсено и така беше изобщо не ми се беше убило желанието да украсявам, а напротив даже беше още по- силно. Тази година е същото и едвам дочаквам първи декември  Laughing
Иначе ние сме добре растем и хубавеем  Laughing Вече има има 6 зъба и много се забавлява когато ме хапе и аз извиквам  Joy Но най- много обича да танцува за всеки вид музика си има различен танц, как ги различава не знам  Laughing Обикаля на всякъде все още пълзейки. Не иска да ходи, но и аз не я насилвам. Изправя се по мебелите и ги обикаля, даже се пуска, но не смее да направи крачка. Застоява се права без да се подпира след секунди пада по дупе и се смее. Ей така си я караме, дано не съм ви отегчила след дългото си отсъствие  Hug
Лек и приятен ден от нас   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт