Темата на ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ мами, с малки бебета шавливи и засмяни!

  • 35 526
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 19
Аз също бях украсила миналата година и като се върнахме от родилния дом си беше украсено. Но вълнението около раждането на Митко беше много по-голямо и всичко друго беше останало на заден план. Тогава малкото бебенце, станало сега голям мъж Blush, беше най-хубавото, най-вълнуващото и най-важното нещо, което ни се случи. А сега удоволствието от украсяването за Коледа е двойно, защото го правя и за мен, и за Митко.

# 706
  • Мнения: 187
4естит рожден ден на Жорко на Ради81 да расте красиво и щастливо дете,много да радва мама и тати!!!

# 707
  • Мнения: 551
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ЖОРКО НА МАМА РАДИ!!! ДА СЕ РАДВА НА ЩАСТЛИВО ДЕТСВО И ДА Е ГОРДОСТ НА МАМА И ТАТЕ   bouquet  bouquet  bouquet  Hug Hug Hug
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК РАДИ   bouquet

# 708
  • Мнения: 551
Забравих да ви се покажем колко сме станали големи  Laughing


# 709
  • София
  • Мнения: 179
Честит първи рожден ден на Жорко. Нека е много здраво, весело и усмихнато дете.    bouquet

Геви, много е пораснала Славяна. Пу-пу голяма красавица  Hug и май като моят Калоян ще става ИТ специалист  Joy

# 710
  • Мнения: 5
Здравейте и от нас!
Честито на всички бебчета навършили годинка! Gift  baloni
Да растат здрави и много послушни!
Аз влизам да ви се похваля нашата малка госпожица снощи направи първите си 7 крачки  newsm44
Както си стоеше хваната за кошарата си се пусна и тръгна. Дано днес да се отпусне и да покрачи още малко. Свърши се на мама спокойствието!
Ето малко снимки и от нас да видите колко сме пораснали и разхубавили  Embarassed http://dek2008.snimka.bg/children/letisiya-na-mama-verita76.379619.15776542
Лек и спокоен ден!!!

# 711
  • Мнения: 126
Честито на бебоците навършили годинка и ан още по щастливите им родители!!!
Нашето момче още в началото на месеца прекрачи и така по малко всеки ден , но не може още да проходи напълно. Страх го е може би. Иначе вече имаме трети зъб. На нас малко късно ни излизат. Послидните две седмици имаме доста напредък. И шишето сам си държи . Така исках да го науча на това и накрая сам започна.

Ще ми кажете ли по колко пъти се будяд вечер вашите деца , защото моето се буди на всеки час че и повече.

# 712
  • Panagyurishte
  • Мнения: 127
Честит рожден ден и от мен на Жорко! Нека расте здраво, щастливо и лъчезарно дете и да носи много радост на мама и на тати. Честито и на всички проходили декемврийчета. Иначе Ники засега няма намерение да ходи. Относно нощното спане вечер заспива към 21.30 , сутрин се наспива към 7.30, като през нощт Cryа се пробужда 2 или 3 пъти.

# 713
  • Мнения: 399
Честит рожден ден на Жорко! Да е жив и здрав! Hug

# 714
  • Мнения: 126
Незнам дали е мама или тате , но зима 79 и лято 2009 страшно много си приличат.

# 715
  • Panagyurishte
  • Мнения: 127
Незнам дали е мама или тате , но зима 79 и лято 2009 страшно много си приличат.
Grinning Peace

# 716
  • Мнения: 399
Незнам дали е мама или тате , но зима 79 и лято 2009 страшно много си приличат.
Мама!Мама!  Mr. Green  bowuu

# 717
  • Мнения: 56
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЖОРКО!ДА Е ЗДРАВ,ВЕСЕЛ И БЕЗГРИЖЕН!ДА РАДВА ВСИЧКИ КОИТО ГО ОБИЧАТ!                                                   
                                             

ЗА МАМА РАДИ!                                      
Честито и на проходилите!И ние нямаме никакво намерение за прохождане но аз и не бързам.Че тогава вече като щипнат в различни посоки и двамата ще хващам верно гората #Crazy

# 718
  • Мнения: 453
Честит рожден ден на малкия пораснал ЖОРКО, на мама Ради. Нека расте здрав, щастлив и послушен

# 719
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТИРИЦИ НА ЖОРКО! Да расте здравичък и много щастлив! Ние с Митко му пожелаваме безгрижно детство!  bouquet
Хайде и по едно кафенце

Ние вчера си направихме чудесна разходка с Митака. Дано и днес успеем, въпреки че тук е мрачно.
Честито на всички проходили бебчовци.

Общи условия

Активация на акаунт