Лекарите в Пазарджик - 5

  • 94 743
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 491
Св.Лазар, Токуда, Доверие дори, макар че писах за нея - добре.....сигурно ще изскочат и още няколко, но те са капка в морето от частни клиники. Дразня се само, когато някоя добре обзаведена сградичка с пет-шест отделение се нарече "болница" Tired
Между другото, като лежах в бъбречното, имаше едно момиче с мен от Кюстендил. Мъжът й е шофьор в известна АГ болница в София, известна доста, частна, няма да споменавам име, за да не му създам проблеми на момчето. Той какви неща ни разказа на двете за тамошните проблемни пациенти - косата ми настръхва. Не искам да е в публичното пространство, но всеки, който иска, мога да му дам телефон да говори със семейството....

Ване, и двата пъти бях в МБАЛ, и аз не повярвах на човешкото отношение, щото и аз бях с предубеждения...и в моите "смени" имаше не само нервачки, ами и една грубиянка...За съжаление е млада и още доста тормоз ще Фърли на майките (акушерка е)... Tired
Иначе примерно ви казвам за апаратурата на проф.Недева от Пловдив (професор по ехография) - машината й е стара много. Единствено тя от една камара специалисти видя киста на свекърва ми. И пак пък на мен видя "камък", описа го много обстойно, а после се оказа , че не е камък.....Така че... разни случаи...
Иначе човещината си е човещина, няма значение къде работиш и какъв си....Свидетел бях как едно от светилата в урологията и трансплантацията, възрастният професор Панчев, като минаваше на главна визитация в петък, подаваше ръка и пожелаваше здраве на всеки един пациент там в оная мизерия....на циганките също...Без значение дали са операрирани, дали чакат операция, от него или от друг лекар....Ей такива Хора харесвам....

# 736
  • Мнения: 319
Ване, Гери - аз пък баш от този доктор съм доволна - хм, меко казано! Ще го боготворя цял живот, така че отново няма да има единно мнение по някой въпрос! Това е положението Mr. Green

# 737
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ох, последният ти случай, Нина, ме накара да си спомня носталгично за един от най-добрите зъболекари-хирурзи /за съжаление наскоро разбрах, че е прекратил практиката си/ - д-р Трифон Иванов. Такова отношение - няма българин, няма циганин - към всеки ще намери подход, всеки ще успокои, на всеки историйка ще разкаже, до като действа упойката. А работеше на символични цени и казваше - сега не е моментът да се печели от хората. На колеги взимаше по-евтино, на хора в затруднено положение също ... Изключителен професионалист, внимателен и мъдър Човек и Лекар.

А за кой лекар говорите в крайна сметка, че си водите доста интересен диалог, стана ми ясно, че говорите за някой конкретно, но ми стана ясно за кой newsm78.

Говорим за няколко конкретни  Whistling .

Мале, зе един следобед - три пъти в лекарската писах  Thinking / за сега /.


Еми каквото, такова  Mr. Green

# 738
# 739
  • Мнения: 147
еми кажете кои са де, нема сега да гадаем Praynig

# 740
  • Мнения: 1 938
Добре е, че си уточнила, че е според теб! Щото според мен и докториТЕ, които съм посещавала по време на бременността ми е било нужно да се бие!

    Мари, линкът, който си дала, изобщо не дава яснота ЗАЩО се е наложила тази профилактика при теб.
    Да, може би в твоя случай е имало показания, които ти не споделяш тук /пък не си и длъжна/.
    Както вече писах, аз си отговорих на въпроса.
    Иначе никъде не прочетох, че при първа неусложнена бременност на резус отрицателна жена, без предшестващи аборти, кръвопреливания и пр., е нужно да се направи тази имунизация.
 Hug

# 741
  • Мнения: 1 732
Св.Лазар, Токуда, Доверие дори, макар че писах за нея - добре.....сигурно ще изскочат и още няколко, но те са капка в морето от частни клиники. Дразня се само, когато някоя добре обзаведена сградичка с пет-шест отделение се нарече "болница" Tired
Мече,аз на тези им викам печатница за пари и моята клиника е такава сградичка,но я посещавам заради докторите там, какво да правя като са добри.
Да ви разкажа и аз една случка-отивам в Майчин дом в София при ендокринолог,влизам при лекаря и вътре имаше едно семейство-жената беше оперирана от карцином на щитовидната жлеза,лекаря я слага на ехографа и я пита от какво са я оперирали,отговаря му тя,а той и казва ,че щитовидната жлеза и е на място и той не вижда никави образования(на жената и е казано,че са и изрязали щит.жлеза,защото имала карцином),всичко това се е случило в държавната болница в Хасково и случай като този не са един и два.И за частна клиника имам пресна случка- в Пловдив в реноме клиника,правят на моя добра приятелка на мъжа и операция за отстраняване на камъни в жлъчката,дотук добре..но сега почти една година след опрецията при случаен ренгенов преглед му откриват забравена игла в стомаха....коментарите са ваши.
За държавни и частни болници има отзиви всякакви,важното е лекарят да е твоят лекар,да го усетиш в сърцето си,другото е пари.

# 742
  • Мнения: 3 491
Аз също ако ми се наложи кардиолог, пак бих отишла в Хигия само заради доктора, нищо, че е частна клиника. Е, говорим за преглед , де Mr. Green....Макар че в София всичко е перачница .....Държавни, частни....нормално, като цяла България там ходи за сериозните неща Tired

Някой да пуска нова тема

# 743
  • Мнения: 941
пак ша кажа "Хигия" е далеч от "частна клиника"....още повече че работи и по ЗК...

и дааа..говорим за няколко лекари, на които нИщем па да им казваме имената  Mr. Green

# 744
  • Мнения: 3 491
Що бе, кажете ги на мен, аз ще ги напиша Mr. Green

# 745
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Ние преди да се оженим с мъжа ми трябваше да минем през кардиолог да ни подпечати медицинското. Беше в Хигия един голям майтапчия, но наистина не му помня името. Само каза на мъжа ми - "Толкова ли ти омръзна живота, бе момче , та ще се жениш" Joy . Сложи ни печат на медицинските без изобщо да ни прегледа. newsm78

# 746
  • Мнения: 3 491
Ми що да ви гледа? Mr. Green Явно не сте безсърдечни, щом сте се влюбили Laughing
Млад мъж ли беше, с бяла кожа, рижав

Що се почесваш накрая? Аз за нашата сватба мъж ми донесе медицинските готови и чак тогава разбрах, че трябвали медицински Mr. Green

# 747
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Ми що да ви гледа? Mr. Green Явно не сте безсърдечни, щом сте се влюбили Laughing
Млад мъж ли беше, с бяла кожа, рижав

Що се почесваш накрая? Аз за нашата сватба мъж ми донесе медицинските готови и чак тогава разбрах, че трябвали медицински Mr. Green
[/quot]



Наистина не го помня. Само думите му ми са се набили в главата и ги помня и досега. Не съм сигурна. Май и жена му беше доктор в Хигията. Но беше наистина майтапчия. Ами на теб не ти ли взеха кръв за Васерман?

# 748
  • Мнения: 3 491
Не, джипито ме пощади, но само заради това, че бях в четвъртия месец вече и всичко си бях изследвала заради бременността Mr. Green
Спирам, че съвсем оспамих тая тема, какво съм я нарочила , и аз не знам Embarassed

# 749
  • Мнения: 941
май е време за нова тема, а?

Общи условия

Активация на акаунт