СЕПТЕМВРИ-09'46

  • 11 291
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 68
Забравих да се похваля с козметиката на бебка- взехме й на Мустела - Шампоанче и крем 2 в 1 , мляко, сапунче - Себа мед и кремчета за подсичане - 1 Бочко и един Судо крем. Взех спирт 70 %
Дали има нужда от нещо друго  newsm78 Кажете ако съм пропуснала нещо  Rolling Eyes

# 271
  • Мнения: 1
Арлина, добре дошла! Радвам се, че с Лора сте добре и че вече сте си вкъщи! Много  Hug и за двете и очакваме снимчици на малката бонбонка!

Лека вечер на всички мами!

# 272
  • Мнения: 118
Арлина,привет,привет! HugРадвам се,че сте добре и вече сте си в къщи!  bouquet

# 273
  • Мнения: 277
Stefi, Luchkata i Desi - да са ви живи и здрави бебешоците! Много да се обичате всички, да сте щастливи заедно!
За 3 часа бях в мола, връщам се и... Simple Smile супер! Оказва се, че кофти времето е катализатор на ражданията, а? Simple Smile
Купих много сладки обувки на каката за 9 лв, а естествена кожа целите! Много съм доволна  Flutter

# 274
  • Мнения: 2
Леле колко много нови бебета си имаме Simple Smile

Честито на всички майчета , да са им живи и здрави малките душички и само хубави емоции Hug

Добре дошла на арлина  bouquet

# 275
  • Мнения: 14
Elesta,при нас ,който каже,че е болен и на другия ден праща sms hahaha Joy
Много лимон и мед! Peace
Арлина , Hug
gorbi ,честита придобивка!

# 276
  • Пазарджик
  • Мнения: 131
Честити бебоци на мама desi_k84, мама Luchkata и мама Stefi Stefi, да са им живи и здрави дечицата да растат щастливи и много да ги радват, а на мамите бързо възстановяване!

# 277
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!
Честито на новите мами, да са им живи и здрави бебчетата!
Имам един въпрос - след като е била съхранявана в хладилник кърмата на каква температура се дава на бебето и как я притопляте? newsm78

# 278
  • Мнения: 1
Леле, ако знаете само колко съм бясна... Направо ми идва да се гръмна!  #2gunfire
Моичкия се е заприбирал от 3 часа и още никакъв го няма, аз си стоя по цял ден сама вкъщи и се надявам поне вечерта да не е така, а той нашия не може да свари да се прибере!  #Cussing out
Гледал филм у негов приятел, глупак! И му казах, че не съм добре, много се е притеснил явно!  smile3511

Извинявам се, ако съм ви натоварила с моите глупости, но просто имах нужда да споделя с някой!
 

# 279
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Здравейте момичета!
Честито на новите мами, да са им живи и здрави бебчетата!
Имам един въпрос - след като е била съхранявана в хладилник кърмата на каква температура се дава на бебето и как я притопляте? newsm78
Стопля се в подгревалник или на водна баня до 37 градуса Т. В никакъв случай не трябва да е повече, защото ще загуби хранителните си качества
Янита, те мъжете колкото наближава толкова по-откачат Laughing това от лични наблюдения мога да го кажа
А там за кихането - внимавай Елеста Grinning който се е оплакал вечер, че е болен, не е пропуснал да прати смс Joy
На времето като пускахме тема при януарките и все казвахме - който пръв се разпише ще се похвали с две чертички. Е, нема такова затишие след това Crazy

# 280
  • Варна
  • Мнения: 153
Bamba и Цвета, недейте така, имам си дата за секцио след 2 седмици чак...Не че имам нещо против и по-рано да е...Че много ми тежи вече, но все пак... Wink


Добре дошли у дома на Арлина! Hug

# 281
  • Мнения: 62
Честито на всички мами днес! Няма да пиша имена да не пропусна някой! Спокойни бебета и само радост около тях! Целувки на всички!
   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet
Elesta да оздравяваш бързо, да не се излагаме накрая!  Hug
Arlina радвам се, че сте добре и че сте си вкъщи вече! Днес кога те изписаха? Мисля, че те видях...  Simple Smile   bouquet
Чух се с Bibo4e днес. Звучеше супер свежо! И двечките са добре. Дано да е заразно за всички ни!  Joy
Целувки и лека вечер!  Peace

# 282
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Кой ще пуска новата тема  Rolling Eyes Ако иска някой да ме смени, ако ли не - ще я пусна по-късно, че ще приспивам дребната

# 283
  • Мнения: 1
Милички, пожелавам ви лека и спокойна нощ без неразположения!  Hug

# 284
  • Мнения: 235
Честито на Ели гу, Бебешондел, Бибоче, ЕмиР, Деси Luchkata и мама Stefi Stefi   bouquet
Да са ви живи и здрави рожбите и много да ви радват!
Арлина добра дошла отново  Hug
Аз тихо ще се оплача, че нещо май носа ми се разтече  Whistling
Ама такъв студ от веднъж.........

Лека нощ от мен....
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт