Най-бързият начин да отслабне кърмачка?

  • 1 494
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
Според мен най-лошия избор е чай.Ако имаш малко повече воля,разделното хранене е най добрия вариант,ядеш всичко но на интервали.Аз също кърмя и не ми се е отразило на кърмата(пази боже),дори съм по малко килограми от преди бременността.

# 16
  • Мнения: 819
Според мен най-лошия избор е чай.Ако имаш малко повече воля,разделното хранене е най добрия вариант,ядеш всичко но на интервали.Аз също кърмя и не ми се е отразило на кърмата(пази боже),дори съм по малко килограми от преди бременността.
Ти разделно ли се храниш?

# 17
# 18
  • Мнения: 5 255
... Не съм сигурна обаче, че приема кърмещи...  Thinking

Приема - миналата седмица бях при нея.
Изпява си урока, дава ти един лист с разделно хранене, взима си хонорара и по живо, по здраво.

# 19
  • Мнения: 7 837
Аз не спазвам определен хранителен режим.
Пове4е движение и пове4е секс при мен вършат 4удесна работа  Wink

# 20
  • Мнения: 8 463
... Не съм сигурна обаче, че приема кърмещи...  Thinking

Приема - миналата седмица бях при нея.
Изпява си урока, дава ти един лист с разделно хранене, взима си хонорара и по живо, по здраво.
Това означава ли,че не си струва ходенето?Защото аз теорията за разделното мога да си я чета и от други места,без да се налага да плащам.И това списъче също го имам.

# 21
Ти разделно ли се храниш?
Цитат
В повечето случеи,не съм перфектна но се старая

# 22
  • Мнения: 3 777
Секс и ябълки, пл с храна, но в по малки количества.
Сваляла съм по 4 кг така за седмица....

# 23
  • София
  • Мнения: 2 958
Ти разделно ли се храниш?
Цитат
В повечето случеи,не съм перфектна но се старая
Дай някаква примерна диета. Аз нищо не разбирам, защото не съм се подлагала на диети и това ми е тъмна Индия, а трябва да отслабна още 6-7 кг.

# 24
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Секс и ябълки, пл с храна, но в по малки количества.
Сваляла съм по 4 кг така за седмица....



А резултата траен ли е?


По повод НВД - мисля, че не е подходящо да не приемаш изобщо въглехидрати, защото под определено количесто (май беше 20 или 30 грама на ден) започва процесът кетоза, при който чрез урината се изхвърля кетон. Та по тази логика си мисля, че може и през кърмата да преминава!

# 25
  • Мнения: 5 228
Изпява си урока, дава ти един лист с разделно хранене, взима си хонорара и по живо, по здраво.
Това означава ли,че не си струва ходенето?
Точно това означава. Тя какъвто и да ти е проблема с теглото, все едно си знае и едно си бае. Мъжът ми ходи при нея няколко месеца. През две седмици го привикваше, за да му даде следващото листче, ама няма значение колко е остлабнал,  колко иска още - все едни и същи неща.

# 26
  • Мнения: 8 463
Ясно.Значи сама трябва да се боря с килата. Cry
За себе си съм установила,че много зле ми действа вечерното ядене.Ям ли вечер,веднага съм трупнала някой и друг грам smile3511.Лошото е,че теорията май всички я знаем,а на практика не винаги се получава,пуста лакомия. Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 3 777
Секс и ябълки, пл с храна, но в по малки количества.
Сваляла съм по 4 кг така за седмица....



А резултата траен ли е?




Ами аз съм 48 кила,  постоянни, но и аз рядко качвам.

# 28
  • Мнения: 5 255
Изпява си урока, дава ти един лист с разделно хранене, взима си хонорара и по живо, по здраво.
Това означава ли,че не си струва ходенето?
Точно това означава. Тя какъвто и да ти е проблема с теглото, все едно си знае и едно си бае. Мъжът ми ходи при нея няколко месеца. През две седмици го привикваше, за да му даде следващото листче, ама няма значение колко е остлабнал,  колко иска още - все едни и същи неща.

Добре си го написала  Peace
Като казвам изпя си урока, това беше буквално така  Crossing Arms.
Тръгнах си разочарована от там, а очаквах съвсем различен подход  Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт