ИКЕА! ИКЕА! - Тема 6

  • 86 373
  • 761
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 215
Моля! Гърците не биха празнували нищо като македонците  Joy
Приятен шопинг  Money

# 661
  • Мнения: 721
Моля! Гърците не биха празнували нищо като македонците  Joy


бе и аз така си мисля, ама реших за всеки случай да попитам, че да не се разходим напразноблагодаря  Grinning

# 662
  • Мнения: 3 215
То това добре, обаче провери как стоят нещата с тази стачка на гръцките земеделци, че се канят да блокират пак границата за 5 дни от утре...

# 663
  • Мнения: 803
Ооо, Олди Grinning За много години, момиче!
Прибра ли се? Какво си купи от Икеа тез дни?

# 664
  • Мнения: 3 215
Дедо, как ме издебна  Joy Купихме шкаф и мивка за едната ни баня..и разни бебешки неща  Laughing Друго си е човек да се повърти из Икеа, да похапне  Joy

# 665
  • Мнения: 803
Кюфтенца, шведски Laughing или в солун няма такива неща - само наденички?

# 666
  • Мнения: 3 215
Кюфтенца, сьомга, пиле със зеленчуци, патладжан с фета, макарони...за всеки по нещо  Joy

И да кажа как се минах с едни връзчици за играчки за елха - току преди касите, пред намалените стоки - сложили ги там с  разни други коледни артикули и лепнали нещо, напечатано на един лист, от което виждам, че нещата са намалени със 70%...Грабнах ги и аз, но като платих - гледам по 3,50 пакетчето  Crazy Имаше нещо подозрително в това, че нямаха цени, а само този лист с процентите...Явно е намалението се е отнасяло за някаква комбинация от артикули или нещо такова. Но както и да е...Догодина със скъпи пнаделки ще си закачам играчките на елхата  ooooh!

# 667
  • Мнения: 803
Е, не си се минала, разбира се!
Догодина, живот и здраве, ще си ангажирана с други ПО-ВАЖНИ неща и хоп Party
-ще си спомниш за луксозните-икейски-връзчици, с удоволствие ще ги извадиш от облечената с красива хартия коледна кутия Grinning

# 668
  • София
  • Мнения: 2 896


Но както и да е...Догодина със скъпи пнаделки ще си закачам играчките на елхата  ooooh!


 Laughing Joy Laughing
ама ще ти е кеф да имаш луксозни връзчици  Laughing

Ух, аз сега пак засядам да гледам неща за поръчката, трябваше днес да я дам, но се отлага за другата седмица.
Този път ще поръчвам чинии  Embarassed  много е нелепо, знам.
Нека ако някой има впечатления за тази колекция да сподели. Искам да направя комбинации в бяло, тюркоазено и беж. Но като не съм ги видяла наживо тези копанки?! Дали са качествени? Като на снимката ли са лъскави?

# 669
  • Мнения: 6 998
За Finity, която искаше да види истински снимки на IKEA PS MASKROS, поставена в спалня.

(1)(2)(3)(4)(5).

# 670
  • София
  • Мнения: 2 537
Аз току що се връщам от солунската Икеа, нямаше признаци за стачка - не се бяха събрали тракторите. Но те са бързи в това отношение и ако са заплашили - нищо чудно в 5 сутринта да се заредят там. В дир.бг пишеше, че ще стачкуват до 18 януари

За всеки случай си вземете паспортите, пътят през Македония трябва да е отворен  Peace

# 671
  • Мнения: 3 215
Дедо, Гуш - да ви пратя по няколко панделки освен...задето сте така мили  Mr. Green Имам по 30 броя в тъмно синьо и бяло  ooooh!

# 672
  • София
  • Мнения: 971
За Finity, която искаше да види истински снимки на IKEA PS MASKROS, поставена в спалня.

(1)(2)(3)(4)(5).

 Hug

# 673
  • Мнения: 4 202

За всеки случай си вземете паспортите, пътят през Македония трябва да е отворен  Peace

До Македония също може да се пътува само с ЛК  Peace

# 674
  • Мнения: 7 605

Нека ако някой има впечатления за тази колекция да сподели. Искам да направя комбинации в бяло, тюркоазено и беж. Но като не съм ги видяла наживо тези копанки?! Дали са качествени? Като на снимката ли са лъскави?


Ако не ти е късно, има вероятност утре да отидем до Икеа и мога да ги видя  Peace

Общи условия

Активация на акаунт