През ОКТОМВРИ ще съм мама,на малък син или на дама

  • 13 520
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Супер newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
MVinzens, да ти е жива и здрава. На страхотен ден се е родила - Богородица да е с нея (а пък й носи и името донякъде!)
Това беше най-най-най хубавия подарък за рожденния ми ден  Hug

# 271
  • Мнения: 12
Eee момичета много сте мили. Как ме разконспирирахте!  Simple Smile
Аз преносвам 5 дни и утре влизам в болницат за предизвикване на раждането. Така че утре живот и здраве малката Валирия ще си има братовчетче!
Ние с Мария сме близначки и може би затова нещата ни се случват едновременно! И това ако не е съдба!  Grinning

Поздравявам ви всички!!  Hug

# 272
  • Мнения: 249
Е-хааааааа да е жива, здрава и много щастлива малката кукла!  newsm18 newsm18 newsm18
Бързо възстановяване на новата ни майка и скоро да се приберат двете в къщи.

# 273
  • Мнения: 20
Честито на леля Gerinela ! Честито и на мама Мвинзенс!!! Да ви закриля св. Богородичка!   bouquet  bouquet  bouquet

# 274
  • Сф
  • Мнения: 13
Бравоооо, страхотна новина, напълни ми се душата днес, еййййййййй, много хубав ден е днес и празник и какви хубави неща се случват и именици и рожденици, направо нямам думи, а ние се пълним с бебковциииииии newsm44 newsm44 newsm44
Марийче, честита ти щерка, много да те радва, а на теб-бързо възстановяване и скорошно прибиране вкъщи!!! smile3525 smile3525 smile3525
На лелята-Геринелка, много успешно и леко раждане!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet Praynig Praynig Praynig

# 275
  • Мнения: 5
Уаууу, прекрасно е, че за теб големият ден е утре Gerinela, желая ти много спокойствие, положителна нагласа и утрешният ден за теб да е най-прекрасният до сега за теб, а оттук насетне с малкото ти съкровище всеки изминал ден да е по-красив и вълнуващ, от предишния Hug. Успех мамче! Simple Smile

# 276
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Гери,желая ти леко раждане  newsm10 и да се похвалиш,когато имаш възможност с едно прекрасно бебче smile3504!!!

# 277
  • Мнения: 1 107
Честито на мам MVinzens и лелята на малкото бебче!   bouquet

Страхотна новина в края на деня!

Честит празник и на Гинчето! (докато не е станал на патерици Wink)

# 278
  • Мнения: 3 641
Страхотна новина! Честито на MVINZENS и цялото семейство! Да бъде много здрава и усмихната малката принцеса   bouquet
Gerinela , ще стискаме палци. Пожелавам ти най-лекото раждане и здраво бебче Hug

# 279
  • Мнения: 239
Eee момичета много сте мили. Как ме разконспирирахте!  Simple Smile
Аз преносвам 5 дни и утре влизам в болницат за предизвикване на раждането. Така че утре живот и здраве малката Валирия ще си има братовчетче!
Ние с Мария сме близначки и може би затова нещата ни се случват едновременно! И това ако не е съдба!  Grinning

Поздравявам ви всички!!  Hug

Ееее, как няма да те разконспирираме Wink Гери, пожелавам ти много бързо и леко раждане, да гушкаш утре живо и здраво бебче, да се похвалиш после.  Hug Hug Стискаме палци Hug

# 280
  • Мнения: 32
Gerinela стискам ти палци всичко при теб да мине ОК и да се похвалиш и ти с хубава новина. Успех утре  Peace  Hug Hug Hug

# 281
  • Мнения: X
Гери,успех и леко раждане и на теб.Да се похвалиш после с най хубавото бебче.И аз стискам палци. Hug

# 282
  • София
  • Мнения: 48
Лелелеееее - ама че новина!!!
MVINZENS   - честита ти дъщеря!!! Много усмихната, спокойна и щастлива да расте!
Гери - благодаря за страхотната новина!!! Успех утре и на теб - да ни се отчетеш и ти когато имаш възможност!

# 283
  • Мнения: 757
Честито на MVinzens
Страхотен ден за раждане и то на момиченце.
Само принцеси при нас, кавалерите май ги е страх да се покажат.

# 284
  • Мнения: X
Ехааа още една девойка  Hug Честито на мама Мария и на леля Gerinela. Да е жива и здрава малката принцеса и много да радва цялото семейство   newsm51 newsm44 newsm51 baloni
А на теб Gerinelа, стискаме палци за леко успешно раждане и здраво бебенце  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт