НОЕМВРИйчето расте и пюренца то яде!

  • 21 452
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 35
Здравейте момичета. Добро утро!
За питките - аз имах една рецепта от майка ми, лека й пръст, ама трябва да я издиря. И двете ми по-големи деца са "проходили" с нея. Баткото хвана топка, а каката май беше взела една химикалка. Пък да видим какво ще е като пораснат (засега - нищо подобно  Thinking)   hahaha    hahaha     hahaha 

Мила, ЧРД - много здраве, любов, щастие, пари, големи радости и малки ядове (че иначе няма да ти е сладко) 

Вита, дано се оправи бонбончето бързичко!  Praynig   Hug   

Айде мацки, хубав ви ден! Днес ще става за разходка, навън сме.

# 706
  • Мнения: 280
Мила Честит Рожден ден! Здраве и положителни емоции и желая  Hug

Вита Дано не е нещо сериозно и бъро да се оправя Али  Praynig

Аз с традициите за прощапулника не съм наясно  Embarassed , но това с гонитбата ми допада  Laughing А не може ли обратното  Mr. Green

Хайде ние излизаме на разходка. Лек ден  Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро и от нас!
Бубе, ти вдигна много високо летвата за прощъпулниците. Защо си му сложила книга на детето като не искаш да се хваща за нея,  hahaha Joy
Мила, ЧРД!  Hug Да си жива и здрава, много обичана, още повече усмихната.

Вита , стискам палци бързо да се оправя Али.

Да ви се похваля моята луда Калинка какъв режим си направи. Като я вземем от яслата и се започва трамбоване, държи се и с двете ръце за мен или за мебелите, обаче не спира като на пружинки е. В резултат в 8:30  детето едва изпива млякото и заспива на секундата  Mr. Green

Моята се сети че е срамежлива  hahaha, вчера бяхме на гости и хората й говорят, тя се крие в мен, поглежда с едно око, хили се....кокошка.

Хайде хубав ден на всички  Hug

# 708
  • Мнения: 313
Мила да си жива и здрава и мнооого обичана   bouquet
Отивам да домакинствам, докато дребчо спи, а после на разходка Simple Smile
Лек ден Simple Smile

# 709
  • Мнения: 398
Мила Hug
Честит рожден ден.Много здраве, щастие, късмет и още повече усмивки с малката буболечка.

# 710
  • София
  • Мнения: 70
Мила, честит рожден ден!

# 711
  • Мнения: 916
Мила, честит рожден ден   bouquet Да си жива и здрава и много обичана  Hug

Бубеее, много е пораснала Яна и как хубаво ходи  Hug

Вале и ние имаме същия режим. Снощи даже нададе рев в 19:15 ч., не щя да вечеря, много беше нещастен, а аз докато зацепя, че то уморено детето. Дадох му да суче и отнесе на момента  Mr. Green

Днес го водя на ясла, а там комитет по посрещането. Строили се дечицата (по-големките, къмто 2 години) и викат Фафи, Фафи... Нашият им маха с ръчичка кат другаря Тодор Живков от мавзолея дет го няма вече  Mr. Green Метнах го при децата и като запълзя - и децата се пуснаха и те да пълзят, голям смях беше. Мята се едно огромно 2-годишно момченце върху Фафи и нашият като се разлЮти и го погна, малеее.

# 712
  • Мнения: 173
как е мацки

Мила честит рожден ден  bouquet Симонка де беше постискала малко да сте на една дата hahaha

Бубе-Може детето да печата  ценни книжа бе.То книгата много неща може да означават.ам много обичам да си ги насосвам Embarassed
Идея си нямам как се прави прощапулник.С традициите съм много скарана.А неможе ли аз да гоня свекървата(с брадва да речем) ще е по интересно Laughing

Ивко с тея зъби....наи най накрая мъ изби втория долен зъб,а горе венеца му е нещо ужасто,ОГРОМЕН Е и му се виждат зъбките.

МАЛееееееее!!! аз сега видях,Ивко става на 11 месеца днес бе.
Честито и на другите последни месечинки
Рая на Марожинка
Стефани на Астера
и на всички други които не пишат вече

А бе Тонеска и Феъри ми се губят доста време newsm78

Последна редакция: вт, 06 окт 2009, 13:47 от denica_ah

# 713
  • Мнения: 8 948
Мила, Честит рожден ден! Много здраве, радост и всичко най-добро ти желая!



Бубе, страшно ми хареса прощъпулника ви!  Hug Яна е голяма сладурана! Ника ти няма да коментирам!  smile3505

Шопи, по двойки пак добре. Нашите зъби никнат един по един и обикновено се предхождат от седмица-две кривотия и безсънни нощи.  smile3511 От вчера й е пробил третия и цял ден скърца със зъби.

Вита, дано бързо оздравеете! Някой вирус ли е?

Хм! Ние сме доста далеч от прохождането. Не иска много-много да я водя за ръце. Прави няколко крачки и то на пръсти и иска да пълзи. То аз и не бързам особено, че е толкова палава... представям си като проходи...

Леле, Шамс, ама как така се мятат отгоре му??? Не мога да си представя такова нещо. Ужас!

# 714
  • Мнения: 280
Честити нови зъбчета на Ивко и Алекс. Желая ви поне няколко спокойни нощи...до следващия зъб  Hug

Утро И ние засега сме далеч от прохождането. Сама си обикаля кошарата без проблеми, но не исика да я водим  Thinking Иска ми се до рождения си ден да е проходила, но...здраве да е. Но има време още, както пролази за отрицателно време, така може и да проходи от раз  Peace

За прощапулника - Тук традицията била след като се търкули питката по белия чаршаф и детето си "избере професията", майката грабвала питаката и тръгвала да бяга, като раздава от питката и на който даде и той хуквал да бяга  Joy Луда работа, ей!

Дени Мерси за честитката. Честито и на вас  Hug

# 715
  • Мнения: 34
 kaffeetrmker_2

Милаnewsm59 ! С пожелания за много сбъднати желания!

Честита месечинка на порастналите съкровища на мама Дени, Марожинка и Астера! Да са много послушни и много да  feeding

Витаspoko fingerscrossed Praynig

Бубе, Пепена,  рецепта  Praynig за содената питка или поне линк  Praynig ако може? newsm78
Някъде четох че питката трябвало да е солена за да не се разпадне по време на ритуала  Thinking Друго което четох е че трябва да се сложи отпечатък на краката преди да се сложи да се пече.  Rolling Eyes
Само аз ли съм си оставила детето само да се учи да ходи?  Embarassed Опитах да го водя 1 път и той умря от радост, но ...  Naughty Да се учи сам  Crossing Arms Нямам идея кога ще проходи.  Rolling Eyes Вече два месеца обикаля апартамента като се държи за диван, мебели, стена ... , но и идея си няма да се пусне.  ooooh!

# 716
  • Мнения: 3
Благодаря мили мамчета за хубавите поздрави !!! Hug Hug Hug

# 717
  • София
  • Мнения: 167
Моментът с прощъпулника все повече се затяга. Първо мамата трябваше да бяга, после и свеки сега вече и гостите. Ние в тази гарсониера незнам как ще се спраним, освен да ги поканя на близкия стадион да се погоним hahaha

Шамс, те много се радват на по-малките, особено тези, които нямат братчета/сестричета. При нас всички мами са били съпроводени до Калина първите дни да се покаже бебето и да дадат заявка за братче/сестриче. Е после някой я беше ухапал на ръката имаше градинка, явно любовно е ускубала или наплюла някое дете Mr. Green

Юле, много хубаво си направила, че си го оставила сам да се учи. Като се почувства сигурен ще се пусне. И аз мислех така да процедирам, ама с тази теснотия само ходя след нея и казвам НЕ и няма как.

# 718
  • Мнения: 123
Качвайте снимки за клипче,кой каквито иска,и ако се сетите за хубава музика казвайте.И още ако някой иска да напишем нещичко между снимките да дава предложения Hug

# 719
  • Burgas
  • Мнения: 12
Привет,
Не сме писали цяла вечност.
Всички много сте пораснали babydust7
Някои вече празнуваха първата си годинка - ЧЕСТИТО
 baloni
Ние скоро ще се присъединим към групата на проходилите бебчовци.

Сега на въпроса: На последък спим много неспокойно, ако изобщо спим. Чудя се дали да не се откажем от биберона (много сме зависими) и дали да не приложа метода с приучването към заспиване сами. Не сме спали нормално от месеци. Не искаме и да чуем за кошара. Все при нас да е гушната , но вече и това не помага. Дайте някакъв съвет.

Общи условия

Активация на акаунт