Любители на котки - тема 30

  • 46 828
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 116
misleto , пиши наистина как е Пинко?
Много хора зачезнаха напоследък... а уж времето на отпуските свърши.
Снощи мерих моите хиенки, Нико се оказа 6300кг, а Бени 5500. А визуално Бени е по- едър от Нико  Laughing
Нико си спа при мен, Бени и той се престраши, като видя, че страшния чичо Тони го няма да му бие шута.
И тъкмо си свикнаха гадинките да спят при мене , и мъжа си идва... 

# 61
  • Мнения: 1
Момичета мили, здравейте!   bouquet Много гушки на всички пухчовци!  Hug Hug
Нищо не съм чела, лаптопа ми сдаде богу дух, т.е. изгоря му дънната платка!  Cry В офиса се сбърках от бачкане, глася студента за Варна, в събота ще караме багаж, с две думи - не съм на себе си.  Crazy
Теди, как съм могла да изпусна началото на тази тема. Благодаря ти от сърце за "котка на темата", така ме зарадва, нямам думи! Целувки!!!
 Heart Eyes   bouquet
От понеделник ще съм по-редовна и по-адекватна с информацията! До скоро!  Hug

# 62
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Момичета мили, здравейте!   bouquet Много гушки на всички пухчовци!  Hug Hug
Нищо не съм чела, лаптопа ми сдаде богу дух, т.е. изгоря му дънната платка!  Cry В офиса се сбърках от бачкане, глася студента за Варна, в събота ще караме багаж, с две думи - не съм на себе си.  Crazy

Ха, зачудих се дали това не съм го писала аз! Абсолютно същата ситуация.
Валери, така и не запознахме чаветата.

Мигче, сватбени снимки не видях, че иска парола, но оплакнах очите със сладко. Абе, жена, при тия таланти к'ъв го дириш в образУвателната ни система? Освен че си образуваш нерви? Я отвори един кетъринг, на опашка ще се редят за теб!

Добре дошли на новодошлите. Суперски снимки и историйки. При нас нищо ново не става, а и снимки със що-годе поносимо качество не мога да правя, така че ви поздравявам с една от нета

# 63
  • Мнения: 2 068
dessitto преди години и ние бяхме в подобно положение  Joy

имаше нещо от сорта..... аз ли го казах ....сестра ми ли беше, не помня: -Мамо, мамо Емо роди  Mr. Green

# 64
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
dessitto преди години и ние бяхме в подобно положение  Joy

имаше нещо от сорта..... аз ли го казах ....сестра ми ли беше, не помня: -Мамо, мамо Емо роди  Mr. Green


И при нас имаше СМС - "golqma tragediq - 6aila ima pi6ka" hahaha

# 65
  • Мнения: 219
dessitto ,направо ме разби,представям си каква изненада е било..... Shocked Grinning Hug
Ted_cat ,така са те мъжете....и моя на моменти се бунтува че животните са в леглото,но е свикнал/Арес е между нас,Сара също но между възглавниците съвсем до главите ни,Сателитко спи на моята възглавница и ми мачка с лапоците косата и мърка,само Лъко рядко идва,той го раздава по на дистанция/,лудница е и в леглото....Аз така съм си свикнала и не мога да търпя в леглото да нямам животина... Embarassed Embarassed

# 66
  • Мнения: 2 068
И при нас имаше СМС - "golqma tragediq - 6aila ima pi6ka" hahaha
Joy

# 67
  • Мнения: 1 287
Запис.

# 68
 Hug Не съм ви чела, утре се завръщам във Варна и ще пиша по подробно, обещавам да ви изчета...Минавам само да се запиша да не ме мислите. Томас е пораснал много, майка ми добре се е грижила за него за 5 дена е качил половин кило Embarassed огромен котарак става, бебешката козина я няма, дали защото не съм го виждала 1 седмица струва ми се огромен..2 зъба има паднали долен и горен предни..расте животинчето Mr. Green Прегръдка на всички като се върна ше пиша повече и ще пусна снимки. Embarassed дори влизам като гост, че немога да си улуча паролата Blush

# 69
  • Мнения: 15
http://www.vbox7.com/play:caba2c11
Каква  порода е това коте?И каква му е цената?Прелестно е.Мечтая за такова... Crazy Crazy Crazy Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 4 916
http://www.vbox7.com/play:caba2c11
Каква  порода е това коте?И каква му е цената?Прелестно е.Мечтая за такова... Crazy Crazy Crazy Heart Eyes

Официалната му порода е "европейска", но вече където и да кажеш, че търсиш "уискас коте" ще те разберат. Потърси по зоомагазините, иначе нямам представа колко може да струва.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Здравейте и от нас Hug
Наша Кетя на разходка на терасата Laughing




# 72
  • Мнения: 1 287
Ммммм, имаш разкошна тераса, а в комбинация с Кетя-направо  Crazy

# 73
  • София
  • Мнения: 98
Месечинка, страхотна градинка имаш на терасата, очевидно и на Кетя много и харесва  Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 4 916
Добре си живее Кетя  Heart Eyes - цветя, трева, гледка...

Общи условия

Активация на акаунт