СЕПТЕМВРИ-09'47 - Бебе на вратата чука, мама от нетърпение се пука

  • 14 667
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 186
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,СУПЕР,ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ БОРИС  bouquet.НА МАМА БЪРЗО БЪЗСТАНОВЯВАНЕ Hug

# 271
  • Мнения: 224
Здравейте момичета Simple Smile
Честито на мама Клара да е жив и здрав малкия мъж Simple Smile))  bouquet
Аз сега се прибирам от консултация вече сме около 3 кг, пъпната пръв се е поразмотала и сега е само един пъ, и съм щастлива, много се бях притеснила за това...
Мами днес чух че в Шейново вчера е било някаква лудницаа - 13 родилки е имало - 6 от които планово секцио зарад идатата Laughing, дори акушеркате се чудеше няма ли други болници хахаах, каза че се чудяли къде да настаняват родилките, защото нямало места,...което ме води на мъсълта, че може да си повися в някпой коридор след ражданео ако няма места по стаите и не ми се стува мног добра идея... newsm78
П.С Според АГ най-вероянто ще си откарам до термин... Crazy

# 272
  • Мнения: 17
 Здравейте  Hug
 честити бебоци на ЛаДиДа и Клара  за радост на мама и тате  Hug  bouquet
 Бамба, мерси за кафенцето  Hug Ти си с моя термин, но аз може и до края на месеца да си откарам бременно, мойтуу дете се е запънало като магаре на мост и т'ва е  Mr. Green Mr. Green
 Находката, миличка, честит ви празник!
 Хубав ден  Laughing

# 273
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честито на Ладида. Да е жив и здрав Борис и много да радва мама

Честит рожден ден tchopar


Аз днес гледах, ч еима родени 6 девойки от суитрнта и едно момче Crazy До довечера сигурно пак ще са доста

# 274
  • София
  • Мнения: 124
Честито на Клара, Ладида, Горска Китка. Нека бебечоците да са живи и здрави и на мамите бързо възстановяване Hug

# 275
  • Мнения: 14
Честито синче на LaDiDa!!!Да расте послушно и здраво дете и да радва мама и татко!!!

Честит рожден ден на Tchopar!!!Много късмет,любов и жив и здрав бебок!!!



Днес имаме много хубави новини!!!Така да е до края на деня!!! Peace
Снощи си разменихме по един sms с Desi_k84.С бебата се кърмят,добре са и в събота ще са си в къщи!!!
Ванина,при нормално раждане обикновено 3 дни е престоя в болница!Аз когато лежах бяхме само 2 ,защото се помолих ако бебо е добре да ни изпишат.Така че ако всичко е ок,може да ви пуснат и по-рано!!!

# 276
  • Мнения: 1 046
Честито синче на Ладида  bouquet

При мен след консулта нищо ново, води си има достатъчно, шийката изобщо няма и мерак да се скъсява, удължава или каквото и да е било.
Бебето си мърда достатъчно активно, тоновете са добре, засега съм писана за 24 септ., поне ще знам със сигурност, че е зодия везни. Ако искам да ги дочакам ( че заминаватмоите доктори) да пия магнезии, за който доста се  newsm78. ю
Странното е, че съм вдигнала кръвно 130/80, което е супер нехарактерно, някоя с подобен проблем
?
Ясно е, че ще спра кафето и колата, но.....дали ще ми помогне. Акушерката предположи, че ако съм си изпила набързо кафето и не е имало още време да се обработи преди прегледа, но ми е странно, досега не съм имала подобни оплаквания.

tchopar честит рожден ден, с пожелание за много светли и истински красиви моменти   bouquet

# 277
  • Мнения: 365
Честито на Клара, Ладида и Горска Китка! Да са им живи и здрави бебоците и да внесат огромна радост в живота им!


Находката, честита годишнина! Дано мъжо ти винаги те прави такава обичана и ухажвана жена!

tchopar, честит рожден ден, мила! Желая ти много здраве и сладък и усмихнат бебок да гушкаш скоро.

И аз съм от недоспалите тази нощ - то не бе разстройство, повръщане и ....... едни такива доста странни болезнени контракции. Стягаше ме само дясната половина от корема и кръста на всеки 10 мин. Към 6 сутринта утихнаха и съм заспала. Крайно време е да си стегна багажа  newsm78

# 278
  • Мнения: 5 026
Честит Борис на  LaDiDa! Много здраве и късмет!   bouquet


Честит рожден ден на Tchopar! Здраве и късмет!   bouquet

# 279
  • Мнения: 53
Честито синче на LaDiDa! Нека расте здрав и усмихнат, а мама бързо да се възстановява!!!

chopar, Честит Рожден Ден ! Много здраве, щастие и едно усмихнато бебче!

# 280
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Да пускам ли нова тема или има други желаещи? Казвайте докато е време, да не кажете, че съм окупирала тази задача Mr. Green

# 281
  • Мнения: 365
Пускааааай!  Hug

# 282
  • Мнения: 17
 цвета, пускай  Mr. Green
 то и аз мога, но току виж съм се разраждала и няма кой да вписва бебоците  Mr. Green

# 283
  • Мнения: 314
ЧЕСТИТ МАЛЪК БОРИС НА ЛАДИДА! ДА ИМ Е ЖИВ И ЗДРАВ И ОТГЛЕДАН С МНОГО ЛюБОВ!   bouquet  bouquet  bouquet



ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА И НА КЛАРА И ГОРСКА КИТКА!ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА ИМ НОСЯТ МНОООООГО щАСТИЕ И РАДОСТ!    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
chopar, Честит Рожден Ден ! Много здраве, щастие и любов!    bouquet  bouquet  bouquet

Находката, честита годишнина!    bouquet  bouquet  bouquet

# 284
  • Мнения: 17
 Исках да питам.... Хемоглобинът ми е 99, пия желязо, но възможно ли е от него да ми се спи постоянно, да ми е отпаднало?  newsm78
  Hug

Общи условия

Активация на акаунт