СЕПТЕМВРИ-09'47 - Бебе на вратата чука, мама от нетърпение се пука

  • 14 652
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 277
LaDiDa i Clara - честити ви бебчета! Да са ви живи и здрави и много да ви радват. А на вас - бързо възстановяване Simple Smile
Днес ходих на запис на тонове в Окръжна и видях две от бременните, които също бяха за тонове миналия четвиртък. Едната явно беше пристигнала точно преди мен, но не за тонове този път, а с контракции, с 4 см разкритие - за раждане. Другата се появи някъде отвътре, изглежда ми родила тия дни Simple Smile Много мило ми стана Simple Smile А изобщо не ги познавам.... Simple Smile

# 286
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Здравейте и от нас . Днес ме изписаха от болницата . На 6.09. в 16.55 се роди моя син Христо - 3850 гр., 53 см.. И в Карлово имаше планувани 2 раждания заради датата.
Честито на всички мами и леко раждане на тези които още чакат своето слънчице.

# 287
  • Мнения: 277
Dreems, честито син и на тебе Simple Smile Много радост да ви носи Simple Smile Голямо бебче, браво!

# 288
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
айде  Mr. Green
Честито dreems Hug

# 289
  • Мнения: 56
Честито на мами Клара, dreems и ЛаДиДа! Да са им живи и здрави бебешоците! smile3525

Kriskata, ти ли предложи линк за ftp? Би ли го дала моля?[/color]
Ето линка за упражненията:
https://ftp://homekn.dyndns.org
  user:cyndy
  pass:cyndy

Ние днес сме голяма лиготия! Не знам от колики ли от кво ли, но от 7 сутринта сепочна едно мрънкане! Ужас направо! Накрая я изведох към 11 и до сега трамбовах из София,  та поне малко подремуца. Сега се върнахме да ядем и се надявам да се кротне малко, че да почина малко, пък ако може и нещо да хапна!

Общи условия

Активация на акаунт