САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ-35

  • 46 849
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 971
Bobolina - нямам спомен какво тогава се оказа и ми се ще да се осведомя от мамите с опит
Аз лично не съм смятала с какъв процент ми се намаляват нещата, а и обикновено тези кодове не са от най-вървежните ... но е добре да се знае  Peace

# 61
мен недейте ме гледа - аз хич не съм компетентна, нито съм френскоговоряща Mr. Green \говоря Н на брой езика, но французкия не е между тях Peace\
написах го така, защото понякога по-компетентните го пишат "предпочитан", понякога "първи" .
по мои скромни наблюдения и още по-скромен опит не намаля нито едното, нито другото Mr. Green освен ако не е за мнооого парички и ненамалено, може би...

# 62
  • София
  • Мнения: 2 296
Финти,логиката ти е напълно правилна.  Peace
Няма просто къде другаде да са любимите(preferes) артикули,освен в Mes Preferes,според мен.
А това,че не намалява-предполагам,че не е изпълнено условието на кода-от коя колекция да бъде
артикула,ненамален и т.н.

Още един код за кафявия тренч-размер 42/44-  28940 -30% от дамски,мъжки,детски стоки;козметика и бельо.
Валиден до 27.09.09г.

ПП-аз пък изобщо не съм от френскоговорящите...

# 63
  • Мнения: 132
  и едно кодче от мен

28142

# 64
  • Мнения: 132
едно в-сче.
кодовете с 20/33 само на стойност 33 ли трябва да са или може и повече,а той автоматично си намаля 33-те на 20?
(разбрахте ме нали?)

# 65
  • Мнения: X
едно в-сче.
кодовете с 20/33 само на стойност 33 ли трябва да са или може и повече,а той автоматично си намаля 33-те на 20?
(разбрахте ме нали?)
Намаля 20 от минимум 33, ако са повече от 33 Е, пак ще ти намали 20 Е.
Клеми, не знам тогава защо не намаля, дай линк на това, което си сложила...

# 66
  • Мнения: 132
мерси много  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 2 296
Ето още 2 кода за Бъз и Ягодка,но не са -20/33 Е,а намаляват до 40%  от ТАЗИ КОЛЕКЦИЯ и дава БД.
 51934 - Бъз и 52043 - Ягодка

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 15:28 от Evа

# 68
  • София
  • Мнения: 6 810
Днес работи кода, направо мистерия. При това на вчерашните артикули. Joy

# 69
  • Мнения: 1 140
Да се изкажа по въпроса за т. нар. предпочитани артикули при кодовете. Досега съм ползвала два такива кода (за 2 години пазаруване), които намаляват 50% от предпочитан артикул и по 40%, 35% и т.н. от останалите, т.е. следващите. Само такива кодове ми харесват от тези с процентите, намаление по-малко от 50% мисля че не си заслужава. Та значи тогава първият продукт, сложен в кошницата се намалява с 50%. Ако го извадиш и го сложиш отново, тогава вече с 50% се намалява този, който остава пръв (стига да не е при мини, при руж и т.н., т.е. да не отговаря на условията на кода). Тогава с 50% се намалява първият продукт, който отговаря на условията. Много сложно май го обясних, но в общия случай излиза че при кодовете предпочитан продукт е не този, който сме сложили в Mes preferes, а този, който пръв сме добавили в кошницата и отговаря на условията на кода. Пак повтарям, нямам богат опит с такива кодове, ако на някого му се занимава, може да пробва.

# 70
# 71
  • Мнения: 224
Чета тук за някъкви 20 Е ,при покана на приятел.На кой и кога му идват ?На мен ,или на авера?Трябва ли да си ги искам и къде да пиша ,ако трябва?Моля някой, който се е възползвал да пеше,може и на лични  Hug  Hug  Hug

# 72
  • Мнения: 4 232
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ - през нощта работеше кода за куфара с якодката.

# 73
  • Мнения: 200
Чета тук за някъкви 20 Е ,при покана на приятел.На кой и кога му идват ?На мен ,или на авера?Трябва ли да си ги искам и къде да пиша ,ако трябва?Моля някой, който се е възползвал да пеше,може и на лични  Hug  Hug  Hug
Аз също моля за това  Praynig Praynig Praynig

# 74
Чета тук за някъкви 20 Е ,при покана на приятел.На кой и кога му идват ?На мен ,или на авера?Трябва ли да си ги искам и къде да пиша ,ако трябва?Моля някой, който се е възползвал да пеше,може и на лични  Hug  Hug  Hug
Аз също моля за това  Praynig Praynig Praynig

извинете, но въпроса беше дъвкан и предъвкван в продължение на много теми. отново ли да четем едно и също? следващата тема отново едно и също? по-следващата пак и пак... и пак...??? смилете се, моля, над четящите - пробвайте с търсачката на форума - ключовите думи "покана" и "приятел" понякога вършат чудеса  Peace

Общи условия

Активация на акаунт