САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ-35

  • 46 865
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 71
Момичета код 26921 за нови акаунти какво пращат матрак или рамката,че нещо не мога да разбера?

Аз го пуснах за матрака, но получих рамката в началото на месеца
И при мен така се получи. Явно матраците са свършили, но аз така или иначе предпочитах рамката Simple Smile
При мен излиза MATELAS BLEU и при вас ли излизаше това,защото аз искам рамката понеже матраци имам вече 3.
Направо да взема да поръчвам че ако се чудя още малко ще вземат пак да ги пращат тези матраци Laughing

# 706
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Момичета код 26921 за нови акаунти какво пращат матрак или рамката,че нещо не мога да разбера?

Аз го пуснах за матрака, но получих рамката в началото на месеца
И при мен така се получи. Явно матраците са свършили, но аз така или иначе предпочитах рамката Simple Smile
При мен излиза MATELAS BLEU и при вас ли излизаше това,защото аз искам рамката понеже матраци имам вече 3.
Направо да взема да поръчвам че ако се чудя още малко ще вземат пак да ги пращат тези матраци Laughing
Да, и на мен ми пишеше METALAS. Дори и на фактурата, с която пристигна пише същото.

# 707
  • Мнения: 486
Използвах код 51853, който е за розовата раничка Nike, но ми дава подарък жирафската чанта ANIS BEIGE G, както и намаля 20/33 и БД. Същата работа и с 51888.
Моля за малко разяснение-какво значи "намаля 20/33  "  newsm78  ,на мен ми дава само чанта но не ми маха БД.  Thinking



Намерих отговора на първа страница!Извинете! Peace

Последна редакция: пн, 28 сеп 2009, 21:10 от pashic

# 708
  • Мнения: 200
Кажете моля ей тея пусти чершавета с какво да ги намаля http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324118016&a … 1&Mode=Update

# 709
  • София
  • Мнения: 2 296
Кажете моля ей тея пусти чершавета с какво да ги намаля http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324118016&a … 1&Mode=Update
С 52000 или 51853,51888,но давай бързо,че да не изтече и този код... Mr. Green

# 710
  • Мнения: 200
Кажете моля ей тея пусти чершавета с какво да ги намаля http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324118016&a … 1&Mode=Update
С 52000,но давай бързо,че да не изтече и този код... Mr. Green

Не ми ги намаля..... Cry...само подарък и БД....

# 711
  • София
  • Мнения: 2 296
Кажете моля ей тея пусти чершавета с какво да ги намаля http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324118016&a … 1&Mode=Update
С 52000,но давай бързо,че да не изтече и този код... Mr. Green

Не ми ги намаля..... Cry...само подарък и БД....
Е,нали схващаш,че ще ти намали 20 от 33 Е.
Всички сегашни кодове,които намаляват при мини имат условие сумата да е минимум 33Е.


Също и с 51950(Бъз) и 52035(Ягодка),както и кодовете за Дора и Спайдърмен.

# 712
 newsm78 извинявам се, но искам да попитам как да ползвам кода 53228 - 20/33Е, БД, Подарък, в кошницата трябва да сложа само продукти от новата колекция но не трябва да пише нито PRIX MINI, нито другите такива, цялата сума с намалените цени трябва да е около 33 евроТака ли е?Правилно ли съм разбрала или ако не съм, моля да ми отговорите как трябва да го направя.Моля....

# 713
  • Мнения: 200
newsm78 извинявам се, но искам да попитам как да ползвам кода 53228 - 20/33Е, БД, Подарък, в кошницата трябва да сложа само продукти от новата колекция но не трябва да пише нито PRIX MINI, нито другите такива, цялата сума с намалените цени трябва да е около 33 евроТака ли е?Правилно ли съм разбрала или ако не съм, моля да ми отговорите как трябва да го направя.Моля....
Мила,можеш да сложиш каквито си искаш неща,но за да ти се задейства код 20/33,трябва поне 33 Е да са ти от новата колекция.....може и да са Prix mini ако това изрично е упоменато в кода....
Ако имаш още въпроси питай.

# 714
  • Мнения: 367
днес взех 2 поръчки с розови куфарчета, но вместо тях са ми сложили от лилавите ранички на найк. пиша информативно

# 715
  • София
  • Мнения: 2 296
newsm78 извинявам се, но искам да попитам как да ползвам кода 53228 - 20/33Е, БД, Подарък, в кошницата трябва да сложа само продукти от новата колекция но не трябва да пише нито PRIX MINI, нито другите такива, цялата сума с намалените цени трябва да е около 33 евроТака ли е?Правилно ли съм разбрала или ако не съм, моля да ми отговорите как трябва да го направя.Моля....
Горе-долу е така.
Търсиш този знак и сумата трябва да е над 33Е,не около.Някои кодове намаляват и при мини,както тези,които дадох в горния си пост.Това трябва да е в условието на кода,по принцип.
И не цялата сума,а основната,от която намалява кода.
Например,даден артикул може да е намален с 35%,и да е 22.68Е,а основната му цена е 34.90Е.Кода намалява от 34.90Е...

днес взех 2 поръчки с розови куфарчета, но вместо тях са ми сложили от лилавите ранички на найк. пиша информативно
С кой код ги пусна?

# 716
Много ми е тъпо че незнам за този код, досега съм пускала 5 поръчки и никога не съм ползвала такива кодове, винаги си чакам някой код да ми изпратят, и сега като се зачетох тук, установих че съм изпуснала доста.Затова питам така подробно и все още не ми е ясно, коя цена гледам на артикула от 7.90 редовна, намален на 4.90Е.Означава ли че когато общата сума ако ми е 35 евро с вкарването на кода аз ще платя с картата си 20 евро по - малко или нещо пак греша...

# 717
  • София
  • Мнения: 1 543
Здравейте, видях че пише много неща тук и то доста полезни, затова реших да питам нещо.Направих покана за регистрация на нов клиент - на мъжа ми.Изпратиха му чек на ел.пощата за 10 евро,съответно и код, но незнам как точно да го ползвам.Като наслагам няколко неща и го вкарам ми излиза че нестава.Някой може ли да ми помогне

Кода за 10-те евро ще се задайства ако цените на артикулите са кръгли. Иначе няма да стане. Търси кръгли цени и тогава вкарай кода.

# 718
  • София
  • Мнения: 1 543
Много ми е тъпо че незнам за този код, досега съм пускала 5 поръчки и никога не съм ползвала такива кодове, винаги си чакам някой код да ми изпратят, и сега като се зачетох тук, установих че съм изпуснала доста.Затова питам така подробно и все още не ми е ясно, коя цена гледам на артикула от 7.90 редовна, намален на 4.90Е.Означава ли че когато общата сума ако ми е 35 евро с вкарването на кода аз ще платя с картата си 20 евро по - малко или нещо пак греша...

Сложи си нещата от новата колекция в кошницата. После напиши и кода. Ще ти намали крайната сума с 20 Е. /и ще махне доставката/, но цената на всеки артикул ще се е намалила различно в зависимост от първоначалната му цена.

# 719
  • Мнения: 5 613

Гледаш редовната цена,на Нова колекция( не на всички артикули действат кодове,това го установяваш с пробване).Най-добре виждаш има/няма промяна като вкараш кода и следиш дали и как се променят цените на всеки артикул.Може да пробваш много кодове,преди да решиш кой ще ползваш и кой е най-изгоден за теб.Ако стоките отговарят на условията на кода,от 3 и над 33 Е би трябвало да ти приспадне 20.При всички положения кодът трябва да ти се "лови",т.е. да не ти излиза червен надпис отгоре с удивителна.
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт