Възможна ли е бременност с БТ 36.9?

  • 34 617
  • 40
  •   1
Отговори
Здравейте момичета! Искам да ви попитама дали е възможна бременност с БТ 36.9? Преди 3 дни започнах да си я меря БТ сутрин рано и първия ден ми показа че е 37, но следващите 2 дни по 36.9 Според вас нормално ли е това  като до МЦ имам още 8 дни?

# 1
  • Мнения: 3 154
По принцип всичко е възможно. Важното е да се задържи висока след датата на менструацията.
В момента си в лутеалната фаза, така че е напълно нормално да е ок. 37. А дали има бременност само времето ще покаже.
Успех!

# 2
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Да Peace БТ не е показател за бременност Peace. Но,ако се задържи висока(около 37) повече от 14 дни, може би си бременна. Момичетата които мерят БТ я ползват за ориентир. Така разбират кога е, и дали е имало ову, колко е дълга лутеалната фаза....А, че има много бременни графики с ниска БТ  Peace има.
А, при тебе 8 дни  ooooh! ... Ехееее, много бързаш Laughing търпение му е майката  Heart Eyes Успех !

# 3
  • Мнения: 13
Извинете ме за невежеството ,но от скоро съм тук и какво е това БТ?

# 4
  • Мнения: 3 154
Базална температура

# 5
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Извинете ме за невежеството ,но от скоро съм тук и какво е това БТ?
Ето малко повече за БТ http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=vi … 797&Itemid=13

# 6
  • Мнения: 13
благодаря Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 35 934
Да, ако разликата в БТ е достатъчна /0,4-0,6/
Този спад на Бт не е проблем ако се запазва средната разлика  в БТ.
Понижението на Бт може да е от естрогените - те се повишават след О. /има т.н. втори пик на естрогените около 7 ден след О.

# 8
Момичета днес пак базалната ми температура е 36.9. Правих сутринта тест за бременност, но е отрицателен чудя се дали има надежда за бременност.Ох,дано.... ще изчакам закъснението и пак ще направя още един тест след 7 дни.

# 9
  • Мнения: 879
От опит мога да споделя, че при БТ 36.9 знам, че лелката е някъде наблизо....  #2gunfire Не е задължително БТ да е над 37, но за да се каже нещо повече е добре да се мери през целия цикъл, за да се направи обобщение. През първата фаза БТ ми е около 36.6, а после се вдига до 37.1-2, но падне ли до 37 и на другия ден лелката е пред вратата ми!  #Cussing out

# 10
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Момичета днес пак базалната ми температура е 36.9. Правих сутринта тест за бременност, но е отрицателен чудя се дали има надежда за бременност.Ох,дано.... ще изчакам закъснението и пак ще направя още един тест след 7 дни.
Искаш да кажеш, че имаш 7 дни до М newsm78. Ако е така, какви тестове правиш  ooooh!. То и Господ не може да ти каже , дали си бременна ooooh! ooooh! ooooh!. Оплодената яйцеклетка, се имплантира между 6 и 10 ден след Ову. Едва тогава започва отделянето на хормона на бременността ЧХГ Peace. Тогава и тестовете, в зависимост от тяхната чувствителност, го хващат.
Моя съвет е , изчакай си датата или един ден закъснение, и тогава тест. Независимо колко е прехвален и чувствителен Peace

# 11
  • Мнения: 746
Да.
Може да имаш такава висока темп,няколко дни преди цъкъл.От опит ти го казвам Peace.При мен винаги БТ в края на втората фаза ми е доста висока и понякога в деня на цъкъла пак ,чак на другия ден пада .Аз мисля ,че е твърде рано за да се каже дали има бременност или не.
Изчакай си закъснението и направи тест. Peace
Пожелавам ти  EFP Успех

# 12
  • Мнения: 268
При мен пък 36.9 означаваше бременност.
Дано и при теб да е така- УСПЕХ!!!   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 35 934
Сама по себе си никоя стойност не може да означава бременност, дори и да имаш 37.0-37,1
Необходимо е разликата в Бт да е 0,4-0,6 /ФФ, ЛФ/

# 14
  • Мнения: 1 054
Сама по себе си никоя стойност не може да означава бременност, дори и да имаш 37.0-37,1
Необходимо е разликата в Бт да е 0,4-0,6 /ФФ, ЛФ/


Не мисля, че е нужно да се коментират повече стойности... Денис е права - разликата е важна. Все пак си чакай закъснение и тогава обръщай внимание и на температури, че и на тест. А по БТ можеш да съдиш, ако я мериш през целия цикъл, няколко цикъла подред. По 2-3 стойности никой нищо не може да каже.. когато и да са измерени  Peace

Общи условия

Активация на акаунт