Отговори
# 735
  • Мнения: 143
Аз пък знам,че на бременните с ниско кръвно точно кола препоръчват.

# 736
  • Мнения: 39
bobi6ana що не пробваш с 1-2 лъжици оцет - аз така се оправям  #Crazy

# 737
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
На мен за ниското кръвно казаха кафе сутрин,за кола не са казали.

# 738
  • Мнения: 39
На мен ми казаха газирано  Naughty, кафе - може. newsm78

# 739
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
А защо не може газирано,не че обичам но ми стана интересно.

# 740
  • Мнения: 39
Съвсем незнам - и аз доста се чудих  newsm78 То всеки лекар различно ще каже

# 741
  • Мнения: 157
Момичета, не съм ви чувала от много време, радвам се за всички, които вече знаят пола на бебчетата си:)))   bouquet
Не ми остава кой знае колко много време покрай работата и всички занятия в къщи, но ми е приятно да прочитам за емоциите ви Simple Smile
Отказах се от БХС, реших, че по скоро ще се притеснявам излишно, ако излезнат неблагоприятни резултати. Днес на ултразвук не успяха да видят пола на бебчо, сигурно ще се пробвам на 3D идната седмица...Макар че, този път наистина ми е все едно дали е девойка или младеж  Mr. Green Радвам се, че баткото е много грижовен и вече мисли за малкото човече....
Вече си купих първия панталон за бременни, който ще ми стане след около месец, но не се сдържах  Mr. Green Все пак трябва дори и бременни да изглеждаме добре Wink  макар никак да не е лесно да си намериш интересни и хубави дрехи. Вие как се справяте с това? Досега успявах да се побирам в летните си дрехи, но съвсем скоро, това няма да е възможно...


поздрави на всички и щастливо бременеене

# 742
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Боби, питах за прахчета Смекта и казаха, че са безвредни дават ги и на малки бебета. Аз с тях се оправям.   #Crazy

# 743
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте:)  

Ами изследването мина много добре! Ще си имаме момче  Видях пишка и тестиси  smile3521  Таткото е мн щастлив. Ина4е бебето е е 26см, 342грама, главата е 4.88см, бедрото е 3.3см и е мн добре  newsm32  Даже се по4еса зад тила при което на мен ми стана много смешно и лекаря се наложи да из4ака да ми мине смеха.  Успокоих се доколкото мога, и плацентата ми е високо горе.

А относно тази майка нали е за 2ри път изобщо не вярвайте 4е е заради те4ение, и аз имам те4ение и то няма как като стои на бельото няколко 4аса да не придобие миризма било то и лека или да не пожълтее или побелее! Аз си слагам превръзки ежедневни и ги сменям когато мога! Все пак прозра4но те4ение няма винаги е леко бяло или леко жълто! Така 4е попитайте си лекарите и се успокойте, за малко и аз да се хвърля във филма и се осъзнах! даже слагах глобули преди месец! утре ще питам на ЖК лекаря!  

Ами това е аз съм щастлива днес успокоих се и ще си гледам бебо Simple Smile

Целувки на вси4ки  Hug

# 744
  • Мнения: 112
Новата темичка ТУК  Hug Hug


Росии, честита ти пишка  tooth Много се радвам за теб  Hug Радвам се, най-вече и че бебо е добре. Само така!

# 745
  • Мнения: 39
Sashkova , честит ти син. Все така хубави новини да има...

На мен ми забраниха всякакъв вид превръзки и прашки...Тя мойта док. май малко чалната - всичко забранява, ама аз си я слушам.

# 746
  • Мнения: 262
момичета последно чух че не е било хубаво да спим по гръб
защото е имало някаква артерия, която намалява кръвопотока към бебето, тя се притискала акос е спи по гръб  Shocked
дали е вярно
та това ми е любимата поза
иначе на страни така ми провисва корема, като торба и ми тежи  Rolling Eyes

# 747
  • София
  • Мнения: 50
Бобишана, изстискани лимони без захар на гладно, ябълки или направо пектин от аптеката. и разбира се, повече картофи и ориз вместо мазни манджи и плодове/зеленчуци. а, забравих, освен ябълките, бананите също са плодове, които мнгоо помагат в такъв случай.

# 748
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Ами изследването мина много добре! Ще си имаме момче  
Е сега ако не ме признаете за пророк... Laughing Честит ти палавник!!

Само да споделя, че бананите и ябълките действат на Халюша разхлабващо, пък на много хора действат запичащо. Тъй че, по-добре да не се експериментира и да не се използват за лечение на едно от двете състояния.

Аз пък съм чувала за сурови оризови зърна -- гълташ няколко (десетина да речем) и си топ за нула време. Но тъй като съм вечния запек, не ми се е налагало да пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт