Лактана БИО- повръщане???

  • 10 247
  • 39
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 30 142
Здравейте,

тези, които ползвате Лактана БИО- случвало ли ви се е след ядене да връща от млякото (като пресечено мляко). Досега е нямало такова нещо  newsm78 Дали е реакция  newsm78 Леко сме притеснени от този факт  Sad

моля споделете мнение   Praynig

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 00:19 от missence

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Малката за кратко ядеше Лактана Био-случвало се е да повръща като пресечено,но това ми се е случвало и с розовия Хип ,с който замених Лактаната  Peace Няма място за притеснение ,случва се при бебетата  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 30 142
ох zabche ,

мерси много за отговора, много се притесних като никой не отговори, помислих, че е единичен случай  Sad А ти защо го смени с Хипп???

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Ами защото малката не го харесваше особенно  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 30 142
аха, ясно  Peace

# 5
  • Мнения: 1 596
Лактаната е превъзходно мляко.
Ако връща то е защото е малко бебе.Всички връщат.
Няма значение лактана ли ще е,Хип,Нестле и т.н

# 6
  • Мнения: 53
И ние сме на Лактана, но малката си повръщаше и като беше само на кърма, като минахме на смесено - пак.
Иначе млякото е единственото, което ни реши проблема с акането.........

# 7
  • Мнения: 479
Повръщането може да е по много причини - да се задавило, да не оригнало и т.н. Ако го прави след всяко ядене и повръща по много тогава е проблем.
Иначе Катето не е повръщала, с изключение на 1-2 пъти, когато съм я хранила легнала и не оригнала.

# 8
  • София
  • Мнения: 30 142
ей мами,

благодаря ви, знаете ли как ми олекна  Hug

Цитат
Ако го прави след всяко ядене и повръща по много тогава е проблем.

не е всеки път по 1 максимум 2 пъти на ден, но понеже преди не се е случвало и се притесних  Sad
Иначе яде на шезлонг полулегнал и може от това да е или често яде и заспива и не се оригва , може от това да е  newsm78

Каквото сте ме посъветвали в този форум, все правилно е излизало.

Благодаря   bouquet

# 9
  • Мнения: 53
Ами виж, до дете си е, беба като я храня вечер, тя е почти заспала, изобщо не я уригвам. И не повръща. През деня като я раздрусам, да сменя памперс, да я гушна, и тя вземе, че върне малко. И наистина, ако не е на фонтан, не е проблем. Почти всяко бебе повръща. Това се израства.....на колко лекари съм я водила.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 30 142
snowbell1211,

да като се преобува или като го "мачкаме" тогава го прави и не е на фонтан, но е различно количество. Някой път много малко, друг път малко повече, но не всеки път.

# 11
  • Мнения: 53
missence,
тогава не виждам за какво се притесняваш. Алекс веднъж повърна на фонтан /само през ушите не излезе, а беше само на кърма/. И при нас е различно количество, понякога, колкото да го има, друг път, малко повече. Спокойно, ако много се притесняваш, питай педито, но на мен тя ми каза, че това е рефлукс, да не се притеснявам. Дори да повърне на фонтан, ако е  единичен случай......пренебрежимо е.

# 12
  • София
  • Мнения: 30 142
snowbell1211,
bouquet
10х

Да ви питам, знаете ли, че освен Лактана БИО 1 има и Лактана БИО ПРЕ (в страницата на Toepfer), което май не се внася в БГ. Някой знае ли каква е разликата м/у двете??

Последна редакция: нд, 13 сеп 2009, 00:35 от missence

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Пре е за недоносени и деца родени с ниско тегло  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 30 142
ааа ясно, по-принцип "ПРЕ" на кутиите на много АМ това ли означава. Боже аз се ошашках да не е станала грешка и да трябва да се започва с ПРЕ, а не с 1-ца  newsm78, отдъхнах си  Peace

Общи условия

Активация на акаунт