Лактана БИО- повръщане???

  • 10 257
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 53
Браво missence,  най-накрая разнищихме въпроса  Hug

# 31
  • Мнения: 34
здравейте мами,
и ние от няколко дни сме на лактана био.малката е на почти два месеца и я храня и с кърма и с лактана,но тя доста повръща.не на всяко ядене -но повръщал.преди лактана и давах нан него пък въобще не го искаше и го държеше в устата,докато й се стичаше от нея.питах педиатърката -тя каза че е нормално но мен също малко ме притеснява това.понякога повърнатото е с леко жълт цвят,докато като повръща от кърмата цвета  е по бял.и при вас ли е така...

# 32
  • Мнения: 53
Както вече написах, и при нас положението е горе-долу такова. А за цвета не се притеснявай - сложи в две шишенца едно до друго кърма и Лактана и ще видиш, че двете имат коренно различен цвят - кърмата е по-скоро бяла, докато лактаната е жълтеникава. Точно както описваш и ти....

# 33
  • София
  • Мнения: 30 191
не се притеснявай, нали виждаш заглавието на темата и ние бяхме така  Wink, но отшумя за 1-2 седмици. Нормално било детето да връща малко след ядене. Питала съм и лекар и мамите тук   Peace

snowbell1211  ,

е как, захванем ли се с нещо ще го разнищим, я Simple Smile Както казва мъжъът ми "това майките сте страшна гилдия "  Peace Дано сме помогнали на други мами с информацията  Peace
 
 

# 34
  • Мнения: 68
Здравейте, момичета!
Като майка на две вече сравнително големи човечета да ви успокоя.
Ние и сега пием Лактана (е вече е Лактана 3). С нея решихме проблема с акането още в първите дни след раждането.
И двамата повръщаха до към шестия месец. В някои дни повече, в други по-малко. Като се замисля сякаш спряха да повръщат когато започнах да ги захранвам точно от шестия месец.
Да не пропусна да кажа, че до края на шестия бяха на смесено хранене, като преобладаваше АМ.
Така че не се притеснявайте - млякото е много хубаво, просто някои бебешоци са такива, с по-чувствителни стомахчета.

# 35
  • Мнения: 53
Както казва мъжъът ми "това майките сте страшна гилдия "  
 

И не само майките Simple Smile. Мъжът ми замина командировка 4 дни, а аз за нещастие съм със счупен крак. Та го пратих да купи храна..... Прибира се нашия с една самодоволна физиономия. На въпроса "Какво става" отговора беше " ами имаше 3 кутии Лактана. Аз взех една кутия, една жена също. Аз посегнах за втора, и тя също. Та след дълги пазарлъци кой да вземе третата кутия от щанда, предложих да викнем някой и да питаме дали имат още на склад. И докато се правя, че търся съответния служител, бях на касата и се хилех от другата страна на "барикадата" с две кутии Лактана в торбата.  Joy Joy

# 36
  • София
  • Мнения: 30 191
Цитат
И докато се правя, че търся съответния служител, бях на касата и се хилех от другата страна на "барикадата" с две кутии Лактана в торбата.

 Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 781
Бързо да добавя. Дадох Аптамил, но положението е същото. И пак се върнахме на лактана Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 30 191
Бързо да добавя. Дадох Аптамил, но положението е същото. И пак се върнахме на лактана Grinning
явно си е до дете, а не е от млякото. И ние го "надраснахме" повръщането (да не казвам голяма дума)  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 1 338
И моето дете, докато беше малко повръщаше по-малко дори да се е оригнало. Някъде към 5ия месец намаля. Знам, че към 4тия месец е нормално да намалява повръщането. Всички малко човецета връщат; едни по-малко, други повече Peace

Общи условия

Активация на акаунт