Щом Дюкан прочета черно бельо след това смело ще облека - 210

  • 30 929
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 731
Лененото семе сурово ли трябва да се консумира?Не може значи с триците да си го пека на питка? newsm78

# 691
  • Мнения: 52
Честит празник Вещи!Много здраве, щастие и късмет!

Тони по-полезно е сурово и то счукано, но може и на питка Hug
Кали Hug

# 692
  • Мнения: 5 001
Лененото семе сурово ли трябва да се консумира?Не може значи с триците да си го пека на питка? newsm78
Ако ще преминава термична обработка трябва да е на зрънца.
Смляно не се пече,защото става канцерогенно.

# 693
  • София
  • Мнения: 227
ВЕЩИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО Hug Hug Hug
Snow4eva  Hug дано да се оправят нещата и при теб  Hug и аз чакам МЦ и си мсилех,че може да е от това  newsm78 тази сутрин кантара показа - 300 г ,но ще видим какво ще стане по-нататък  Peace
Агнес поздравления за чудесните резултати  Hug Hug Hug
след малко отивам на пазар да видя какво ще се взима за вечеря,че нещо ми сваршиха режимните месца без дори да забележа  ooooh!
пожелавам ви прекрасен ден на всички   Hug Hug Hug

# 694
  • Мнения: 1 731
Ами аз сега като го смлях как да го консумирам?С кисело мляко ли как?Явно не е добре да се пече. newsm78

# 695
  • Мнения: 5 001
Ами аз сега като го смлях как да го консумирам?С кисело мляко ли как?Явно не е добре да се пече. newsm78
2с.л. трици+1с.л. ленено семе(смляно)-бъркаш с киселото мляко и папкаш  Mr. Green  Hug Hug Hug

# 696
  • Мнения: 5
Здравейте всички   bouquet
Минавам на бързо, за да честитя рождения ден на Вещи - да си жива и здрава, красива и щастлива Simple Smile  newsm59  party041

# 697
  • Мнения: 712
Вещи ,  newsm59 , пожелавам ти всичко най-хубаво
Денни , много се радвам за теб , желая ти спокойна бременност и здраво бебче newsm51

Нуш , Кри кри , Марчела 5 , Дори , Креми , Росчо  и всички останали , които познавам виртуално от форума  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Този чай скоро го "открих" за себе си , ето http://www.dieti-otslabvane.com/Мате ; http://mirsovetov.ru/a/miscellaneous/useful-know/paraguay-tea.html

# 698
  • Мнения: 723
Честит рожден ден, Вещи.
Нека твоите желания са мои пожелания   Gift

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 14 135
Благодаря ви много момичета!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
И е редно и да почерпя. Дюкански разбира се  Crazy

    

# 700
  • Мнения: 7
Здравейте Hug
Вещи, честит рожден ден  smile3525 Пожелавам ти много здраве,щастие,късмет и успехи във всичко,с което се захванеш.Весел празник  bigdance2
Сега да се отчета и аз-стигнах килограмите,които ми показа калкулатора 64кг Party и продължавам до моята цел 60 кг.И понеже кожата ми е леко поотпусната от днес започнах и Петимата тибетици Simple Smile ,въпреки,че четох някъде,че не се препоръчвали ако се храниш предимно с месо и млечни Rolling Eyes Но съм решила да пробвам,дано има ефект Praynig
Приятен ден на всички Hug Hug Hug

# 701
  • Мнения: 12
Вещи, ставаш с година по-голяма и си все така ЧАРОВНА , МИЛА И ЖЕЛАНА !
Честит Рожден Ден !
newsm51

Моята трета завърши почти катастрофално  +8кг.. Сега вместо четвърта отивам директно на поправка Embarassed , че жалко за усилията и новите дрешки.
Поздрави и целувки на всички момичета  lovekiss Hug lovekiss Hug lovekiss Hug lovekiss

# 702
  • Мнения: 1 731
RADAA,ти направо ме стресна . #Crazy Я разкажи какво се случи?Защо имаш такъв голям плюс?
Мастърче,всеки ден само с мляко ли бе ,душко? Joy

# 703
  • София
  • Мнения: 807
Мила Вещи Hug честит празник! Да си жива и здрава, много любов и късмет! и много да те радват близките ти и... ние!  Hug newsm59

RADAA  Hug вземи се в ръце! Стискам палци бързо да възстановиш щетите! Hug

# 704
  • Мнения: 5 001
Мастърче,всеки ден само с мляко ли бе ,душко? Joy
Примерно бе душа.  Laughing
Аз не всеки ден ям ленено семе....Даже някой път ей така с вода го изпивам.... Flutter

Общи условия

Активация на акаунт