На море в Турция - all inclusive, тема 8

  • 92 603
  • 738
  •   1
Отговори
# 195
  • sf
  • Мнения: 10 261
Аз не искам да рискуваме с друг хотел, защото тоя идеално ни подхожда на капризите. Далеч е от курорта, плажът е голям и само на хотела. Ще поровя за снимки,ако ви се гледат, макар че пусках преди.
И ние от комплекса не излизахме.
През април мислим да ходим с кола из Турция, но то е съвсем друго.

И аз чувах,че през немски оператори е по-изгодно да се резервира нещо. Даже имаше май някаква фирма с офис в Сф,ама пусто не помня. Ако на някой му попадне, моля да пусне онфо.

# 196
  • София
  • Мнения: 8 043
Мдам, мен също ме интересува, ако някой може да сподели за резервация през немски/английски туроператор. Вече чекнах през Дертур, Некерман, Томас Куук, Буукинг, но още не е излезнал явно хотела с цени. Хотелът ще е същия като предните 2 години, само дето му търся приемлива цена. Simple Smile
Възобновявам опитите си да резервирам лятната ваканция през чужд оператор. Simple Smile

# 197
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Честита нова година !
Още сме януари месец , студено време,  минусови температури , а вие вече  сте букнали за лятна почивка в Турция ! Ама разбирам ви и мене тази мисъл ме топли. Simple Smile
Чаках да стане стуено та да организирам посрещането на Нова година на къща под наем...е гризнах дръвцето щото всичко беше заето.
Сега не възнамерявам да го гриза...дървцето де Mr. Green

# 198
  • Мнения: 7 605
Немските туроператори със сигурност са публикували цените вече. Пръвите оферти излязоха още края на октомври  Sunglasses www.weg.de, примерно, предлага цените на туроператорите, вкл. и със собствен транспорт. Алтернатива са сайтове за резервация. Препоръчвам ви триваго (линк има в подписа ми), хем на български  Wink, хем ви показва рейтинга на хотелите, хем сравнява цените на всички големи и не толова големи сайтове за резервация, например експидия, буукинг, и много други  Peace

# 199
  • Мнения: 92
xera разбирам те и аз не мисля да чакам последната минута та да се запиша

# 200
  • Мнения: 327
Tatjana,нещо не откривам Делфина де лукс-Алания.Няма не го ли предлагат или аз нещо не мога да се ориентирам?
Тази година сме се запътили за него.

# 201
  • Мнения: 7 605
Tatjana,нещо не откривам Делфина де лукс-Алания.Няма не го ли предлагат или аз нещо не мога да се ориентирам?
Тази година сме се запътили за него.
http://www.trivago.bg/карабурун-32143/хотел/delphin-deluxe-resort-95028    bouquet

# 202
  • Мнения: 1 710
Мале, височки ми се виждат цените, на база на миналото лято.

# 203
  • Мнения: 7 605
Мале, височки ми се виждат цените, на база на миналото лято.

При туроператорите може да е по-евтино  Peace
Но и ние платихме повече за 2010г., в сравнение с 2009  Confused

# 204
  • Мнения: 1 710
Мале, височки ми се виждат цените, на база на миналото лято.

При туроператорите може да е по-евтино  Peace
Но и ние платихме повече за 2010г., в сравнение с 2009  Confused

И аз това си мислех - с отстъпка за ранно записване и с преференциалните цени, които получават туроператорите, може би цената ще стане по-поносима. Ние миналата година платихме по около 510 евра на човек за Делфина Делукс за почивка през юни, а през август имаше и по-изгодни оферти. Точно в този хотел имаше доста свободни стаи и често пускаха Last Minute оферти, така че ми се струва неоправдано тази година цените да са с 40% по-високи.
Ох, седнала съм да се вълнувам и да изчислявам, а тази година няма никакъв шанс да отида да почивам в Турция, защото ще съм със съвсем малко бебе на ръце. Явно ще навестя българското крайбрежие и ще въздишам...

# 205
  • Мнения: 327
На мен пък ми се струва,че е малко по евтино от мин.год
ето каква цена ми дават за Делфина
http://www.bookingturkey.net/Hotels.aspx?stype=1&country=1&a … amp;hotelsearch=1

това е за периода в който смятаме да пътуваме.
Мин.год. бяхме в Мирикъл ресорт и цената със собствен транспорт беше 156 евро ,за 2 възрасни и 1 дете на 11год.
А сега е към 136 евро.

# 206
  • Мнения: 92
някой пътувал ли е със среднощно такси до летище софия искам да разбера колко е платил за таксито

# 207
  • Мнения: 250
Зависи от фирмата на таксито и до коя точка на София ще го ползваш Simple Smile Но все пак вечер няма задръствания, така че не е много

# 208
  • Мнения: 92
ами  интересувам се колко е от някой хотел /в близост до летището/ до самото летище ако някой е ползвал такива услуги през нощта, защото полетите за почивките в турция са все нощни

# 209
  • Мнения: 250
Примерно от Плиска до летището е не повече от 10 лв.

Общи условия

Активация на акаунт