Сладки ЮЛЧЕТА с туту, всички казват пу-пу (тема 129)

  • 30 163
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 690
Еии, Кети, златна си. Бялото туту най-ме влечеше. Сега ще пиша на Бухти Simple Smile

# 61
  • Мнения: 367
По новините казаха, че ще получим субсидии  Joy
За кърмачки по- големи ли ще бъдат  Mr. Green
Запис  Blush

# 62
  • Мнения: 79
По новините казаха, че ще получим субсидии  Joy
За кърмачки по- големи ли ще бъдат  Mr. Green
Запис  Blush


 Joy

# 63
  • Мнения: 9 905
По новините казаха, че ще получим субсидии  Joy
За кърмачки по- големи ли ще бъдат  Mr. Green
Запис  Blush

да, под формата на жито и подплънки за сутиен  Laughing

# 64
  • Мнения: 367
По новините казаха, че ще получим субсидии  Joy
За кърмачки по- големи ли ще бъдат  Mr. Green
Запис  Blush

да, под формата на жито и подплънки за сутиен  Laughing

Ако не файда,файдица  Joy

Села ви,кажи как е мъжът ти оправи ли се  Hug

# 65
  • Мнения: 1 584
По новините казаха, че ще получим субсидии  Joy
За кърмачки по- големи ли ще бъдат  Mr. Green
Запис  Blush

да, под формата на жито и подплънки за сутиен  Laughing

За най-нуждаещите се - и по 1 чай  Joy

# 66
  • София
  • Мнения: 553
Е.Л., Бухтичка, благодаря за отговорите за туту-тата Simple Smile Бухтичка, с удоволствие бих поръчала и за двете ми госпожици, ама като сега става студено времето и ги ползват, живот и здраве, чак другата година, не знам как бих решила какъв да е размера  newsm78

# 67
  • Мнения: 4 371
Аз за тутуто на Анна поръчах дънки скини и лилави ботуши, на тях им било студено, не се излагайте Mr. Green
И на мен си поръчах също - ботуши и туту Flutter

# 68
  • София
  • Мнения: 18 679
Скини за бебето ли, мари Дуц? Верно ти е голям оня кусур, ама мнооого Mr. Green

Джоли, вземи си една жена да ти помага, ще се родиш. Това са най-добре похарчените ми пари Laughing

Шада, срам нямаш Crossing Arms Не се говорят такива работи пред жени с малки деца Crossing Arms

Какви суКсидии, изпуснала съм Crazy

Аз съм отчаяна. Другата седмица ще съм сама Cry Планирах разни неща да си върша преди почивката, сега нищо няма да мога да направя...Ще ме гледате на снимките от Барселона като черга в главата, с 5 см. корени Close И с мустаци Crossing Arms

# 69
  • София
  • Мнения: 1 946
Ще ме уморите от смях с тези субсидии!  Joy
Ей, колко е забавно във виртуалното вкъщи  Crazy

Белинда ме пита и още някой - баннаха ме, да, за 10 дни.. понеже "не слушах".. написах едно и също съобщение в 12 отчетни теми. Не правете така!  Naughty

Ели, снимките от кръщенето са невероятни просто! Лора толкова сладка, дори когато плаче.  Heart Eyes

... и аз се зарибих яко с тутутата...  Blush

Боядисах си в розово и двете кърмачески блузки и сега с нетърпение чакам новата зимна колекция  ooooh!

Яна все още има само 2 зъба, иначе е добре и другата седмица ще й слагат ваксината. Дано й няма нищо.  Praynig

За срещата в Борисовата в неделя - много се надявам да успеем да дойдем, но плануваме да сме извън сф и не знам кога точно в неделя ще се приберем. Дано е преди 17.00  Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 479
Верно ти е голям оня кусур, ама мнооого Mr. Green

Баш същото си го помислих  hahaha

Аз съм отчаяна. Другата седмица ще съм сама Cry Планирах разни неща да си върша преди почивката, сега нищо няма да мога да направя...Ще ме гледате на снимките от Барселона като черга в главата, с 5 см. корени Close И с мустаци Crossing Arms

Ти иди, ние всякак ще те одобрим  Grinning

# 71
  • Мнения: 367
Ще ме гледате на снимките от Барселона като черга в главата, с 5 см. корени Close И с мустаци Crossing Arms
Накарай Христов да снима и нито корени,нито мустаци ,нито снимки ще имаш  hahaha   Hug Отивай с децата в салона,там какичките ги гледат,че си нямат свои  Laughing

# 72
  • Мнения: 62
Ще ме гледате на снимките от Барселона като черга в главата, с 5 см. корени Close И с мустаци Crossing Arms
Накарай Христов да снима и нито корени,нито мустаци ,нито снимки ще имаш  hahaha   Hug

 Joy Joy Joy

Белинда за косата не мога да ти помогна. Мустачките аз си ги махам с лентички за лице на Veet. В аптеките ги продават на бройка, а иначе цялата кутийка са около 10,11 лв но са 20бр Много съм доволна от тях

# 73
  • Мнения: 12
Леле, луднахте с тия тутута, добре че имам мъжко чадо  Crazy

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 9 747
Белинда, с мустаци, ама в БарЦелона Wink
Аз нямам търпение вече за Мадрид, а сега замисля и до Лондон да ида Sunglasses Ще направя проверка за евтини билетчета. Party
Някой правил ли си е застраховка при пътуване?

Общи условия

Активация на акаунт