Сладки ЮЛЧЕТА с туту, всички казват пу-пу (тема 129)

  • 30 184
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 682
NBM, правих си миналата година. Май беше Алианц и за 10-ина дни струваше към 20-30 лева.
В ДиС има една уникална тема....напиках се от смях Joy Joy Joy . На една мацка съпругът и е програмист я използва за тест на програмите, който разработва. Има уникални бисери....

# 76
  • София
  • Мнения: 2 925
NBM, правих си миналата година. Май беше Алианц и за 10-ина дни струваше към 20-30 лева.
В ДиС има една уникална тема....напиках се от смях Joy Joy Joy . На една мацка съпругът и е програмист я използва за тест на програмите, който разработва. Има уникални бисери....

Дай линк де  Wink

# 77
  • Мнения: 79
Села ви,кажи как е мъжът ти оправи ли се  Hug
[/quote]
Иви, по-добре е . На специална диета и на лекарства. Така ще е много време но поне не го боли толкова.

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 23:53 от sela_wi

# 78
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, забавна е темичката. Аз в началото сериозно подходих, ама накрая изпростяхме масово, голям хилеж Joy Тоя е пълно туту hahaha

# 79
  • София
  • Мнения: 2 925

Села ви,кажи как е мъжът ти оправи ли се  Hug
Иви, по-добре е . На специална диета и на лекарства. Така ще много време но поне не го боли толкова.
[/quote]

Аз съм изпуснала,.....какво му е Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 79

Села ви,кажи как е мъжът ти оправи ли се  Hug
Иви, по-добре е . На специална диета и на лекарства. Така ще много време но поне не го боли толкова.

Аз съм изпуснала,.....какво му е Rolling Eyes
[/quote]

Кети, откриха му подагра.

Дайте линк към смешната темичка. Днес наистина имам нужда от нещо хубаво, че деня беше ужасен.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 946
Белинда, за пръв път те виждам с лентички. Хубави са, а снимката още по.. одеве забравих да напиша.

искам линк за смешната тема  Crazy

# 82
  • Мнения: 682
Села ви, дано мъжът ти се чувства по-добре Hug
Линк към темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=427478.0;all   Joy

# 83
  • Мнения: 69
Едни купонясват, други са разхождат насам-натам, а аз се скъсвам от учене. Утре съм на изпит. Ужасно ви завидях!

Лора е страшно красива, както винаги...
С тези тутута ми напомнихте колко задружно е всъщност във Варна. В София е много сложна организацията.  Rolling Eyes

Аз съм сигурна, че всичко ми е подадено в НОИ. Но явно ще трябва да пращам свеки на разузнаване.

Белинда, Бобо има страхотна устичка... Бояновата е разбита в момента и не става за снимки. Вчера Самуил се спъна, докато ми го носеше на прибежки, падна отгоре му и го плъзна по алеята, та лицето на Боян се охлузи и си прехапа устната. Текнаха едни реки кръв. Самуил ревна. Боян се разпищя. И двамата ме стиснали колкото могат - аз цялата в сълзи, сополи и кръв.
Мила семейна картинка.

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 00:03 от Донка

# 84
  • София
  • Мнения: 18 679
Белинда, за пръв път те виждам с лентички. Хубави са, а снимката още по.. одеве забравих да напиша.
Благодаря Hug Имах аз мнооого време лентички и снимки, и надписи, профилът ми беше като светофар. После нещо ми мина мерака...Сега си ги сложих от солидарност към портала бг мамма, не за друго Grinning

# 85
  • Мнения: 12
За съжаление разказчето на авторката на смешната тема е изтрито  Confused Нещо се е засрамила май... Ама прочетох някой и друг коментар, има доста яки, въпреки че не се разбира съвсем конкретно каква е първоначалната история. Някой, който я е чел, не ще ли да разкаже с малко повече подробности, че ми стана любопитно?

# 86
  • Мнения: 2 070
Включвам се за малко да споделя нещо, което все забравям

Ели от известно време използа на място думата Няма - когато го няма някой човек, или е свършило яденето и пиенето в чинията или нещо друго е празно и тн
Преди два-три дни изсука едната гърда, пуска я, гледа ме в очите и казва Няаамааа и се обръща ръчичките нагоре да покаже, че е празно  Laughing

И друго - от вчера се качва сама на вторият етаж на леглото, по стълбата - много е чевръста
По случая се принудих да махам стълбата, а пък сестра и се научи да се качва без стълба  Crazy
Лудницата е пълна, сега ще трябва да ги вардя постоянно
Веднъж по една дървения, която ни е зад леглото и е педя широка, Ели беше изпълзяла и се беше качила на скрина да си вземе нещо, което видяла  Shocked

# 87
  • Мнения: 12
ДеЩо, голяма умница и лудетина си имаш  Grinning
А къде са всички?  Shocked

# 88
  • Мнения: 9 908
кои всички?

белинда, ай ся, не можеш да си оскубеш мустаците в присъствието на децата ли? Simple Smile поне на Бобо?

Ясен най-сетне благоволи да се научи да пляска. тази сутрин заварвам баща му с ужас в очите да сменя пълен памперс и викам, айде сега, кажи браво на тати Simple Smile Ясен  вика: айде!айде! и пляска като смахнат  Joy

# 89
  • София
  • Мнения: 1 946
В тон с разказите на Дещо и Тити да споделя какво прави Яна. Обикновено пускам тв за фон, но тя не ми дава да сменям канала. Щом ме види да хвана дистанционно, дърпа го и вика "тати", "тати"... и така.. всички дистанционни у дома са на баща й и аз нямам право да ги пипам.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт