Септември'09 - 48- Хайде, бебешоци, чакаме ви!

  • 21 100
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 314
Ох Киара,милата HugДано по-бързо да свикне каката.Зоя за сега се държи страхотно,няма и помен от ревност и лиготия,ама съм в очакване.Може би и това,че е на градина през деня помага,знам ли.Дано се пооправят нещата като тръгне на градина Hug Hug Hug
А аз как се наспах самооооо,станах в 11:00.Не беше ми се случвало не помня от кога  Mr. Green
Е,от 2 до 4 се кърмихме и приспивахме и после от 7:30 до 8:30,ама нищо не е.Такъв сън му дръпнаххх.Лора много слушка,пупу.Дано ми е поспалива като кака си.И да я похваля още много добре суче.Не спира и не заспива докато не изпразни гърдата.Помня,че Зоя заспиваше като цокнеше малко,та се пощипвахме и побутвахме,а тва детенце ще ми изяде и ушите Joy
Да ви кажа,че това застояване у дома не ми се отразява хич добре.На път съм да се превърна в идеалната домакиня.Само се чудя какво да изчистя,подредя...направо не мога да се позная hahahaВчера пуснах 6 перални,даже и домашните чехли изпрах.  ooooh!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 153
Chopar, Честит Рожден Ден ! Много здраве, щастие и любов!

Находката, честита Ви годишнина! Още много такива да празнувате!

Честитити рожби на LaDiDa ,dreems,Klara!Да са ви живи и здрави бебчовците!  bouquet

# 17
  • Мнения: 14
Ето ги и новите бебета newsm44 newsm68
Честито на Клара, dreems и ЛаДиДа!Да са ви живи и здрави и да ви пълнят къщите с много смях и щастие!
tchopar Честит Рожден Ден,мила!Много здраве,щастие и сладко бебче! newsm59
bebe6oci   от нашия термин никой не се е разписал още,сигурно вместо 15 трябваше да ни пишат 35(ако можеше) Mr. Green,така че ще си правим компания още доста Peace
Надина и на мен кръвното вчера ми беше 135/86,сложиха ме да полежа половин час и ми падна на 123.Казаха ,че е наред и няма място за притеснение.
Киарра,дано малката да свикне бързо.Може би трябва да я правиш по-съпричастна ,да и даваш да ти помага с бебчо Thinking

# 18
  • Мнения: 260
Здравейте милички, аз от два дни не съм писала че имах такива страшни болки в кръста Sad ужас , явно се престарах с гнезденето , та сега два дни на легло , но днес съм добре Hugдори излизах на кафе  Flutter
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМЧЕТА ГУШНАЛИ СВОИТЕ СЛАДКИ РОЖБИ!!!ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЧОПЪР  С ПОЖЕЛАНИЕ СКОРО ДА ГУШНЕ ЕДНО ЗДРАВО И ПУХКАВО БЕБЧЕ!  bouquetИ ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА НАХОДКАТА ЖИВИ И ЗДРАВИ И СЪВСЕМ СКОРО ЕДИН ПРЕКРАСЕН БЕБЕШОК  bouquet

# 19
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ЛАДИДА И ДРИЙМС! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ!  smile3525

Чопър, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  newsm59 БЪДИ ЗДРАВА И СКОРО ДА СЕ РАДВАШ НА НАЙ-ХУБАВИЯ ПОДАРЪК!

Момичета, преди малко се върнахме от консултация. Бебка е вече около 3.500 кг. и 50 см., шийката ми е леко скъсена, плацентата е хубава, околоплодните води също. Доки каза - Скоро ще е! И аз - ей така  #Crazy! Шубето е голям страх! Измери ми таза, каза, че не ми е тесен и се очаква леко раждане, ама Божа работа!

Поздрави и прегръдки на всички!

# 20
  • Мнения: 655
Искрено ви благодаря момичета за пожеланията,знам че сте искрени и затова се надявам всичките ви пожелания да се сбъднат  newsm03 smile3521

tchopar,честит рожден ден мила,да си жива и здрава и да получиш най-прекрасния подарък в най-скоро време-живо,здраво,сладко бебче  newsm51 newsm51 newsm59

Клара, ЛаДиДа,dreems ,честито милички за бебчетата,нека да са ви живи и здрави,да ви носят много щастие в семейството и да пълнят къщите ви с весел детски смях   love001 за мамите-бързо възстановяване и целувки  smile3525 smile3525 smile3525

айде за сега това от мене, имам още доста задачки да свърша  newsm68
много ви целувам всичките,разходете се,е времето е върха  Nature Sunny и когато има време Лидка пак ще пише  Joy  love001

аааааааааааа да ви почерпя за хубавия слънчев ден с по едно парче  Mr. Green /ама не чакайте да е от торта  Whistling Whistling Whistling/
http://www.vbox7.com/play:562238c4-оххххххххх котиооооооо  #Silly #Silly #Silly

# 21
  • Мнения: 224
охх момичета нямам никаква телевизия и умирам от скука Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 183
Момичета, не знам какво щях да правя без вас. Много окуражително ми подействахте, дано наистина се справим по-скоро с това положение. Днес проведох един едночасов разговор с каката, чак майка ми се учуди на търпението ми, след което се почувствах по-добре. Само да имам сили, за да продължавам в този дух.

Ianita28, знам че те е страх миличка, но дано доктора се окаже прав и имаш много леко и безпроблемно раждане, аз съм сигурна че ще се справиш перфектно с тази задача. Просто когато дойде момента, мисли само за това, че скоро болките ще минат и за награда ще гушнеш най-прекрасното същество, което някога си виждала.  Hug

arllina, много се радвам, че Лорка е толкова послушно бебче и суче толкова добре. Ние до вчера бяхме мързелива работа, както разказваш за Зоя - посуче пет минутки и заспива и се налага непрекъснато да го щипкам, за да се събуди. Обаче от днес става по-активен, даже преди малко едвам му извадих цицката от устата, сега очаквам да повърне, защото и той като каката не успява изобщо да се уригне. Явно жълтеницата започва да му преминава, щом става все по-активен.

kriskata Simple Smile блазе ви за разходката.  Grinning Ти на кой ден изведе малката принцеска навън? Добре че времето пак се оправи и можете да се възползвате от него. Аз каквато съм бъзла, кой знае кога ще се престраша да изведа малкия навън, при всяко кихане си мисля че се разболява, а уж трябваше вече да съм по-смела, като ми е второ дете. Абе луда работа съм...

Хайде отивам да полегна малко, че и двамата бандити заспаха. Дано после успея пак да се включа.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 143
Здравейте и от мен Hug
Да са живи и здрави бебчетата на Клара, Dreems и Ладида, а на мамите бързо възстановяване! smile3525
Находката, честита годишнина! Дано я празнувате още много пъти, да се обичате и уважавате и да се радвате на здрави и добри дечица!
Чопър, и на теб честит рожден ден, с пожелания за щастие, късмет и здраво бебче! Gift

Да се отчета и аз - пуснаха ми системата сутринта и в крайна сметка се оказа, че на този етап няма нужда от секцио, на бебо му понасят добре контракциите yes Държаха ме около час и половина и тоновете си бяха все добре. Та така, засега ще си чакам нормално раждане и само ще ходя да го следят дали му е добре. Ако не друго поне вече няма да се чудя що е то контракция - като пуснаха системата започна да ме присвива почти веднага. Вече ще мога да ги разпозная като дойде моментът Laughing
Това е от мен засега, отивам да гладя бебешките дрехи. Хубав ден ви пожелавам Party

# 24
  • Мнения: 118
Привет и от мен в новата темичка! Hug
Клара,Дриимс,Ладида,да са ви живи и здрави бобоците и само радост да ви носят!На вас бързо възстановяване!  bouquet
Чопър,честит рожден ден! newsm67
Находката,честита годишнина! 1dating
Киарра,миличка- Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 314
Киара:моята педи каза да изчакам да стане на 10 дни и тогава  вън по- малко.Вярно че е второ,ама аз с първото бях по-смела сякаш.Сега с тези болести си имам все едно на ум и това бебе май няма да го разголвам колкото каката. ThinkingАз не уригвам Лора,тя си заспива на цицата.Зоя също не съм я уригвала и нямаше проблем.Мисля че за бебета на АМ е задължително,а с кърмените няма проблем Peace

# 26
  • Мнения: 5 026
И аз тук Simple Smile
Искам да раждам вече, тумбака ми се е уголемил драстично за 1 седм, едвам се местя вече. Сутринта изгладих, изчистих, наготвих, викам ще се изморя и съм готова за раждане. Да,ама не.Спах.Тапата продължава да ми се точи на части.

# 27
  • Мнения: 474
Момичета и аз да се разпиша, че много рядко го правя. Честито и от мен на всички мами, гушнали своите слънца  newsm51.
Днес бях на 3Д и казаха, че бебо е над 3,600 кг.
Аз имам и проблем с раничка на шийката, така, че решихме да не ме мъчат излишно, а да родя секцио.
Платих го тази сутрин и ще бъде на 15-ти септември /ех, каква дата Simple Smile/ при д-р Ковачева в Тина Киркова.
Та това е от мен - сега ми е малко притеснено /нали ми е първо раждане/, но стискайте палци всичко да мине ок.
Иначе коремът ми е огромен, и ме боли силно ниско долу, особено отляво.
Вече не мога нищо да правя без помощ - дори да се обличам. Оплаках ви се  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 14
Atrakciq,хайде де!Аз от вчера съм те заплюла,че си следващата,пък ти не та не!!! Mr. Green

Днес вече имам интернет и на лаптопа,та сега го изпробвам!Ама то си е друго ,като има още един компютър.Иначе все ред чаках! Wink

Plamito,пожелавам ти всичко да мине,като по учебник! Peace

# 29
  • Мнения: 183
arllina, освен и аз да изчакам още няколко дни и ще започнем първо на терасата да стоим по няколко минутки, пък след това може да се пробваме и с количката пред блока. А за уригването - при нас си е проблем. Винаги около половин час след кърмене малкия повръща и тъй като е легнал, кърмата излиза не само през устата, а и през нослето. И ако не съм до него, може сериозно да се задави, въпреки че лежи на една страна. Дано да няма рефлукс, че за каката имахме такива съмнения.

Plamito, ама и ти на моя РД ще раждаш, а?  Grinning Ще стискам палци всичко да мине по мед и масло, знам че се притесняваш, но после чувството е страхотно.  Hug

mim4eto007, ти как си бе миличка? Нали пропуснах няколко темички, та не съм много в час.  Embarassed

Atrakcia, стискам палци да си следващата, много е неприятно това чакане.

Общи условия

Активация на акаунт