Най - обичаме през есента ОКТОМВРИйчета да гушкаме в ръка

  • 20 960
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 27

Едира , да ти е честит първолака и само шестици да ти носи вкъщи .  bouquet Много е сладък !

# 676
  • Мнения: 1 715
 Shocked Не мога да се меря с твоя корем  Confused Чак се притесних,моя е доста по-малък.

# 677
  • Мнения: 20
 #CrazyНорче, определено гооолям корем. Аз се оплаквам с моя, а той е на половина на твоя Rolling Eyes

# 678
  • Мнения: 103
Еееееее, Норче, не е честно! Ти си с 2 жокераааааа  Crossing Arms

# 679
  • Мнения: 99
Норче голям е корема ама там са се настанили две принцеси  Party Конкуренция може да си правите само с другите мами с двойка-скул  Wink Ние с по едно бебе ще си траем  Laughing

# 680
  • София
  • Мнения: 1 595
  Нора коконата и косата си издухала, но въпреки това хубавата прическа не може да ни отклони вниманието от гигантската пупа  Laughing Как се справяш, Норе, просто не знам. Мойта шкемба от един месец насам не е мръднала като размер (поне на мен така ми се струва), с килцата също държа фронта и все още са 69, т.е. 11+. Ако успея наистина да да вляза да раждам мечтаните 70 кила ще съм много доволна. Така ще имам само 15-ина да сваля за да изглеждам така както на сватбата си  (целулитът и увисналата кожа не ги броя) Grinning
  С пазаруването приключих. Сега само сутиени за кърмене и колан за след раждане трябва да си взема. Къде има по-голям избор на подобни неща? Не съм сигурна доколко ще ги нося тия сутиени и затова хич не ми се дават по 50 и кусур лева за брой.

# 681
  • Мнения: 203
Ger4o-изглеждаш прекрасно просто!
Cho_ko -малките са много сладки и как се гушкат просто голяма идилия!!!
Edira-честит ти първокласник!Да ти е много умен и начетен и само шестици да ти носи!
nora-много си стилна браво smile3501

# 682
  • Мнения: 1 715
ААаа Нор4е ,тази подробност я забравих,ти си с 2 бебенца Wink , не е 4естно  Simple Smile

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 420
Ихааааа, Норка, ти трепеш рибата, но е факт, че в пупата ти се мъдрят две бебешорчета;-) Много си сладка:-)

# 684
  • Мнения: 571
Норче водиш класациите определено. Hug
Момичета много благодаря за пожеланията и хубавите думи за синчето ми.
Много мило от ваша страна  Hug

Много завиждам за срещичката днес. Аз трябваше да взема детенце,  и нямаше как да дойда, а много ми се искаше...
Все пак нямам против още една среща в последните слънчеви дни  Hug

# 685
  • Мнения: 101
    Аз за едната тортичка си спретнах състезание, вие го взехте на сериозно  Laughing - естествено, че с две бебета е огромно шкембето, просто исках да дам кураж на мамчетата, че може и по-зле  Joy 
    Да си призная, природата си го е измислила и се търпи тежестта, само стария кокал ме наболява и то основно през нощта като се обръщам или ако се заседя.
    Да стискаме палци и на другото ни близнашко мамче baby_one, че тя сега е в болницата - дано всичко е наред и се чувства добре с бебките.
     Аз в петък отивам на "пазарлък" с доктора, ако всичко е наред вместо другия четвъртък, 24.09, да правим секциото, да го поотложим с една седмица, дори и ако трябва да полежа в болницата. По-добре аз да лежа 1 седмица, отколкото после с бебетата да "кисна" в тъпото Шейново.
    На всички пожелавам лека безпроблемна нощ!


# 686
  • Мнения: 1 341
Джоя, честита годишнина!  bouquet

Норе, определено водиш класацията. От мен имаш една виртуална тортичка. Пък като се замъкнем някой ден до Бугарско, ако имаш желание ще се реванширам подобаващо. Wink

Маманче, радвам се, че намина и всичко е наред при вас! Hug

Еди, голям чаровник е синчето ти. Heart Eyes По вода да му върви, с лекота да изкарва само 6-ци! Wink

Ние днес си спретнахме голяма разходка с Емата. Купих дрешки за Ема и бебето. Взех им зимни якета, дънки, панталонки, блузки...много добре ми подейства. Simple Smile

Сигурно пропускам нещо и някого, но съм гроги и ще се оттегля в семейното ложе да полегна. Crazy

# 687
  • Мнения: 71
ЕЕЕ, Нора браво на теб-корема е огромен #Crazy, но пък ти изглеждаш чудесно. Все пак има 2 бебки вътре на топло, нормално е да е голям.
Едира, много е хубав сина ти- да ти е жив и здрав!!!
Джоя, честит празник  bouquet
Ако, пропускам някой - ще ме прощавате, ама с тоя пилешки мозък ooooh!
Днес от прегледа-нищо конкретно кога ще се ражда Thinking Бебето било добре, плацента-добре, води - добре. Не искаше да ме гледа за разкритие ( и по-добре). Спрях лекарствата и сега всяка седмица на лекар, докато не му дойдело времето да излиза, когато си реши бебето, според лекаря Peace
Хубава вечер и да няма будуващи тази нощ!!

# 688
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен,
Jeny, кошарата е супер  Peace.
Герчо, изглеждаш много добре на снимкте. Норе, ти също - браво  Hug
Чоко, дано скоро да си вземеш двете бебки вкъщи и най-накрая да свършва този ужас с болниците.
Joya, честита годишнина - пожелавам ви да сте щастливи още много години!  Hug

# 689
  • Мнения: 1 107
Нора- много ми хареса и коремчето и прическата (като си помисля откога не съм виждала подредена моята четина и срам ме хваща Embarassed), а за роклята да не говорим Mr. Green Имаш един глас за тортата от мен  Peace

Гинче- преди време беше споделила, че не доставят твоята количка до България- ето един сайт да провериш ако искаш как е положението и цената.

Общи условия

Активация на акаунт