Най - обичаме през есента ОКТОМВРИйчета да гушкаме в ръка

  • 20 947
  • 728
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Благодарим за заглавието на Кака Дора!
Октомври 2009


Тук сме събрани 153 бъдещи мами и очакваме 156 сладки бебчета.
Имаме 3 двойки близнаци.
Очакваме 56 и 59 ,
а 39 бебчета все още се крият!

Нашите вестителки за чудесните новини

Flowers Sunflower Моля ,изберете си момиче,чийто телефон да поискате на ЛС Flowers Sunflower

Нашите бебета:

26.08
Димана-1900гр. и Константина-2000гр. на Cho_Ko(с термин 26.10)
04.09
Белослава-3800гр. и 50см. на iskrichka(с термин 01.10)
06.09
Валентин-2710гр. и 46см. на Dely87(с термин 08.10)
08.09
Валерия Мария-2350гр. и 46см. на MVinzens(с термин 22.10)
Галин-2800гр. и 49см. на plamitoto(с термин 06.10)
14.09
Диана-3070гр. и 48см. на Mirkam(с термин 01.10)
Мартин-3500гр. и 50см. на Venera26(с термин 05.10)



01.10
moondream-Варна
ivedi-24г,Варна
ddesipas
mnbvcx-27г,Германия stork-boy
Ради-М-28г,София stork-boy
goldy24 - 29г stork-boy
rali-83-Пловдив stork-boy
extra77-31г,Германия stork-boy
mam4e84-Варна stork-boy

02.10
radost_i_na-25г,София  stork-girl
nin4eto-Стара Загора stork-boy
First expectation-28г,Пловдив stork-boy
milenda,30г, Русе  stork-boy
elenova77-32г, София stork-boy  
el_pl stork-girl


03.10
djesssi-22г,София
Ani Boland-25г,Варна  stork-boy
desitka-29г,Варна
Миши06-25г,Разград
nanito 28г,  stork-boy


04.10
Ронка-25г,Тулуза,Франция stork-boy
Dushica-USA,New Jersey stork-girl


05.10
atadar-27г,София stork-boy
Sashy-39г,София stork-girl


06.10
ДесиX2-32г,София  stork-boy
ina_maria-22г,Благоевград stork-boy
Elly1-34г,Шумен stork-girl
dessy77-32г,София stork-boy
Мария Стойчева


07.10
Pocahontas -30г, София stork-girl
ginbay-29г, Пловдив stork-boy
Gillanfen-32г, Пловдив stork-boy
Паля-31г., София stork-boy
bibi_73-36г.  stork-girl


08.10
joya-31г,София  stork-girl
megs-26г,София  stork-girl
Rony7-33г,София stork-boy
anjei-34г,Белгия stork-girl


09.10
anhelika - 25г., Димитровград  stork-girl
amarillo-Зап.Канада stork-boy
OnlyOne-24г, Русе  stork-boy
vania74-35г, София, stork-girl
BabyMamma-24г, София stork-girl
ively stork-girl
yana_ya-Казанлък stork-boy
irjika- stork-boy


10.10
styllisima-34г,Дупница  stork-girl
kristijna-28г, Варна stork-girl
noraishkova, София newsm06
Alexsa_-30г,Варна stork-boy
lili_pld
sisi99
julia-kristi stork-girl


11.10
tbanks-30г,Велико Търново  stork-boy
seagirl83-25г,Балчик stork-boy
Divata_kotka stork-girl


12.10
alanna - 25г, София
edira-29г,София  stork-boy
нина2020-Варна stork-boy
Spasena- Велико Търново stork-boy
Siiisko-25г  stork-girl
usmifchica-25г  stork-boy
Nadomma-25г. София stork-boy
titi86-София
monnnn-29г,Плевен stork-girl


13.10
annivv  - 29г, Пловдив stork-boy
ruppy-32г,София
zuzu-София
desy^86-Чирпан


14.10
Ger4o-30г,София stork-girl
Marinela82-27г,Пазарджик
НАДЕЖДА ВИНАГИ ИМА...
Tsveteto-София
baby_one - София newsm06
desifame-София stork-boy
qroslaw-34г,Несебър stork-boy
Adi84-25г,София stork-girl


15.10
сгодена-23г. stork-boy
rumi73 -36г,Ловеч  stork-boy
˙•٠ pretty٠•˙ -28г,София stork-girl
divanence-29г,Германия(Русе) stork-boy
sisi808-29г,Варна
*Jeny*-28г,София stork-girl
Terri-31г,Варна stork-girl
Nikitali, София stork-girl
svetla_81-Благоевград stork-boy


16.10
Стефи и мама-19г
nikmar
XM stork-boy


17.10
peteto_83-25г,Милано(Благоевград) stork-boy
sladurana_83, В. Търново stork-boy
kokonata_6  stork-boy
chip4e-28г,Плевен stork-girl
*Rums*-28г, Aachen, Германия stork-girl
stasy.vn-Варна(Ямбол)
tan4oni-Варна stork-girl


18.10
yulka509
dani-puh-36г,София stork-girl
Хриска stork-girl
Velvet_nn11-София stork-girl
veseto78-София stork-boy


19.10
bubka-Белгия(Асеновград) stork-girl
Vania_P - Пловдив stork-boy
Lora33


20.10
vanirra-27г  stork-girl
миленка_д-30г,София
Lilcho-София stork-boy
Ansh  stork-boy
My angel-Асеновград


21.10
irenkasirenka -  Видин
iliana_dakova
kaki  stork-boy


22.10
sofy-30г,София stork-boy
Future_maman-France stork-girl


23.10
stelacat stork-boy
bubeto21-21г,София stork-girl
nevito-София
mimiss-Варна stork-boy
Hoty - stork-girl


24.10
Naya-33г,София stork-girl
mirence-28г, София stork-girl
Galina Bobcheva stork-girl
marieta_zh , София stork-girl
alex4e83-Бургас stork-boy


25.10
ivi85-Варна  stork-boy
buba_katinka-29г,Варна stork-girl
icyangel-София stork-boy
kallii-29г,Габрово stork-girl
mactub stork-girl


26.10
dressta
-silvana- 31г,Казанлък stork-boy
manoelas stork-girl
milonchik-Пловдив stork-boy


27.10
malina_-Пловдив stork-boy
mama_toni-София stork-girl
julianka-София  stork-boy
tuncho stork-girl
biberona stork-girl
Girl from Ipanema stork-girl
tsveti_ stork-girl


28.10
bunsy-28г,София  stork-girl
miracle82-26г,Варна  stork-girl
Melly.G-28г, Бургас stork-boy
kaka_dora- Монреал(Пловдив) stork-boy
anittta stork-girl


29.10
Addri-26г, София stork-boy
savi_2210
plami-alex-Варна


30.10
Мрън-27г,София
Hope777-София  stork-girl

31.10
stiliakoleva
omana-32г,София stork-girl
sisi870808 -Варна stork-boy


01.11
Mishinka_M-София stork-boy

02.11
askim87-Димитровград stork-girl

През октомври чакат бебчета още:
vladi71, desiforever, silna, maminos,heureuse stork-boy, RUSTJE, BrownSugar,Krisi_80



За съжаление си имаме и ангелчета:

Кюбит-мама на две ангелчета
Tancholina-мама на ангелче
Elfi88-мама на ангелче Александър

Нека душите им почиват в мир! Flowers Rose Flowers Rose

Нашата поща:oktomvriiki09@abv.bg
Парола на лични!!!

Предложения за нови заглавия:
kaka_dora
''Облаци сърдити плуват във небето, мама очаква през ОКТОМВРИ детето''

"Зима, пролет, лято, есен и ОКТОМВРИйче иде с песен"
"Най - обичаме през есента ОКТОМВРИйчета да гушкаме в ръка"
"Вън ще бъде страшна зима, в къщи ОКТОМВРИйчета ще има"

Bulechka
''ОКТОМВРИйчета с любов и грижи обградени - добре дошли в "Родени"! ''

yana_ya
"През ОКТОМВРИ с мама, вече ще сме двама"

anhelika
''Още малко ни остана,през ОКТОМВРИ ще сме двама.''
 
 
Старите теми:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,
31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50
51,52,53,54,55,56,57,58
59


Моля за въпроси,корекции,допълнения,мнения,критики и идеи пишете ЛС  на oktomvriiki09,а ако е пълна кутията на- Mirkam,ginbay,Girl from Ipanema,moondream!

Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 15:28 от oktomvriiki09

# 1
  • Мнения: 239
Записвам се в темичката  bouquet

Стискам палци на Атадарчето и Герчо и на всички с неразположения fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 2
  • Мнения: X
 втора  Party

# 3
  • Мнения: 432
Ронка,това чувалче ми се струва някак като "вързоп",незнам как ще стоят ръцете,нещо много високо,не е с цип,странно.Поне моите представи от чувалчето на Ники са други.Пък незнам за спане ли е,за количка ли,какъв плат,струва ми се шушляк.Ти кажи на какво ти прилича,на мен на "нинджа",само очите и устата да се виждат.

Стилисима,моите поздравления.Направо ме шокира.Много хубаво и добре подбрано.Браво за вкуса и търпението.Да живеете щастливи в този уютен дом.

Чо-ко е как може толкова да си приличат тез моми,те като порастнат ще си менкат гаджетата.Хайде другата седмица в къщи.

Стискам палци на мамите по болници.Да се оправят-или там с бебета или в къщи.Да няма средно положение

# 4
  • Мнения: X
Запис. PeaceНека новата ни темичка е пълна само с хубави новини. Hug

# 5
  • Мнения: 282
Айде и аз в новата темичка. Стискам палци на всички мами с неразположения. И в новата тема само хубави новини!!!!!!

# 6
  • Мнения: 203
Уууу да се запиша на първа страница!Да ни е честита новата тема и само хубави новини в нея Peace

# 7
  • Мнения: 199
Здравейте момичета и мерси за прекрасната темичка   bouquet

За втори път успявам да се запиша на първа страничка и пак с честитка за бебчета, какво по-хубаво  Heart Eyes:
Плами да ти е жив и здрав Галин  Heart Eyes! Да расте здраво и умно дете и да ви прави много щастливи   bouquet! Каки, а на теб да ти е честит племенника и скоро да му родиш здраво другарче  Hug!
Геринела да е жив, здрав и честит и вашия Георги  Heart Eyes! Много се радвам за двете братовчедчета  Heart Eyes!
Искричка радвам се, че сте си вкъщи и че Белослава е такова кротушанче Heart Eyes.
Стискам палци на Атадарче и на Гер4о (и аз предната бременност накрая вдигнах кръвно и полежах 1 седмица в ТК в патолгията, знам колко е неприятно Sad! Дано хапчетата да подействат и скоро да я изпишат да си почива в къщи докато дойде момента на раждането.
Дес аз съм маниячка чистофайница, ама ти ме надминаваш, като те прочета тия дни и все се сещам, че и на мен ми е останал хладилника или нещо друго  ooooh!. Вчера бърсах входната врата, а Васко скача около мен и една комшийка се шокира с този тумбак защо съм хванала парцала Laughing, катерих се по прозорци, шкафове и къде ли не тези дни и все не съм съвсем доволна Crossing Arms

За раждането-аз съм категорично за нормално раждане, първото ми мина като по вода, отидох на бързо да родя и все едно ей така между другото родих, имах само 1-2 шева и си бях на крака веднага като ме махнаха от гадната маса в коридора (само дето на нея ме държаха 5 часа, че пак имаше бейбибум в ТК #Cussing out). Наистина има много за- и против- за двата вида раждане, но за мен секциото е операция по медицински причини (не искам да засегна никого). Иначе ме тресат страхове, но те са от сорта на - къде ще ме свари раждането и дали ще можем да реагираме бързо с Васко, защото сме самички през деня, а също и знам, че много ще плачка за мен, защото никога не сме се отделяли и незнам и аз как ще издържа без него  Cry Ей такива неща...Миналата бременност като лежах в патологията приеха една майка, която щяха да свалят на другия ден да ражда и тя тъгуваше за другото си детенце, което я търсело и плачкало за нея вкъщи. А на мен тогава ми се стори странно, че и предстои такова "страшно" нещо, а тя мисли за вкъщи ooooh!

Момичета, знаете раб. време на лекарите в ТК, в смисъл като са ми казали за някой, че е следобед от колко до колко часа ли е това, че забравих да питам  newsm78?


# 8
  • Мнения: 1 341
Благодаря за новата темичка!  bouquet

Деси77. Това май е нещо тип космонавт, за количка се води, отстрани се отваря цялото. Но не съм сигурна дали ще му е удобно на бебето с ръчички вътре. С 2 думи отпада като вариант. Единствено цената ме поблазни.

Я кажете как мислите да ги извеждате бебоците зимата. Облеченки с космонавт и отгоре завити с одеалце и в коша? Аз сякаш не съм гледала дете, ама моето беше на друга възраст по това време. Embarassed
Или пък с космонавт и пъхнати в чувал? newsm78
Дано не ми се смеете много, но се чудя от какво ще имам нужда.

Хайде аз подредих един гардероб, остава ми още 1, но като се събуди детето, че е в нейната стая. А в събота съм планувала да пера пердета и да мия прозорци.

# 9
  • Мнения: 99
Хайде и аз тук  Peace

Стискам палци на Герчо и Атадарче  Praynig всичко да мине както трябва  Hug

Радвам се, че ви е харесало жилището ни  Hug Благодаря за пожеланията   bouquet

# 10
  • Мнения: 432
Ронка, Ники ми е роден на 13.10.Първата му разходка беше на балкона по минути-5,10,до към 20мин.По-дългите разходки бяха  след погачата,значи края на ноември -с количка облечен с космонавт,отдолу памучно комплектче,боди,терлички,ръкавички,шапка и дебела пелена,плетена на 1 кука.Нямам спомен колко градуса е било,но до магазина и обратно за 30-тина минути.Излизах към 14 часа,защото сутрин си беше студ.Някъде на припек,завет,той спи,аз пия кафе и двамата доволни.Сега се надявам пак да има хубави дни.

http://media.snimka.bg/4253/014760767.jpg

http://media.snimka.bg/4253/014760829.jpg

Намерих 2 снимки

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 16:43 от dessy77

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,момичета!

Аз нямах нет тази сутрин,а и преди малко се прибрах от консултация.Добре сме-водите са си напълнов норма и плацентата е супер.Така че засега според тези показатели няма закъде да се бърза.Бебка обаче този път я измериха мъничка Thinking.Ама каква да е Crossing Arms-аз да не съм 2 метра жена.И Криската го родих 2600,така че,колкото-толкова.

Иначе и моята тапа май падна във вторник,но си мисля,че стана заради това,че два пъти ме ''бъркаха'' за разкритие в понеделник-във филми бяхме,ама мина Whistling

Както и да е-тапата и без това не я считам за сигурен признак.Чакам или водите или и аз незнам вече какви контракции да чакам-най-много с напъни да ида този път Tired

Това е за бебка.Отделно какъв ужас изживях вчера вечерта с Криси-събори телевизора върху себе си Cry Sad Rolling Eyes.Аз си бях легнала и гледах,а той си играеше и изведнъж реши ,че ще го дръпне,хвана го и буквално го захлупи.Аз колко бързо мога да скоча от дивана,голям шок и за двамата.Слава Богу,нямаше му нищо.Поплака 2 мин и всичко забрави,ама на мен какво ли не ми мина през главата Rolling Eyes.Голям палавник.300 пъти го събличах да му гледам ребрата и го опипвах-добре е.Господ да ги пази Praynig

.......
Лилчо и аз постоянно съм с тези мисли в главата си.Сигурно ще ми е много мъчно,защото и ние не сме се делили и той верочтно много ще страда.Като си предтсвя малката муцунка и как казва''мамиии'' и очите ми се напълват със сълзи,но трябва да сме силни.Ще се върнем с нещо прекрасно Flutter

Хоти,здравей и добре дошла.Дано ти е приятно с нас Hug.Някои момичета вече са готови с покупките,а други не чак дотам Grinning.Но имаш още време,така че не се притеснявай. Peace

Стискам палци на Герчо и Атадарчето Peace.Ама защо така не я пускат да се прибере вкъщи да си прави разкритието ,а там само да се депресира...

# 12
  • Мнения: 1 107
Да се запиша и аз в ролята на голяма калпазанка (Адри няма да е сама Wink)- счупих една бутилка с зехтин на пода и 2 часа клечах да я бърша  Joy Сега ми е смешно, но тогава направо ми идеше да се самолинчувам от некадърност Embarassed

Като заговорихме пак за космонавтите- кой размер би следвало да купи човек за новородено? То има и 50-ти, но сигурно ще се ползва 2 седмици Grinning Аз имам един, но е доста по-голям размер, поне за 3 месеца и се чудя какво да взема за началото newsm78

Миркам - голяма страхотия е било, добре че е без последици!

# 13
  • Мнения: 57
И много благодаря, че веднага модераторът ме е добавил на първа страничка! Много приятно ми стана!  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 715
Запис и от мен Peace Нека само хубави постове да има в тази теми4ка.
Миркам,радвам се,4е вси4ко е наред,и звучиш много спокойна,да ти завиди 4овек Hug
Аз утре съм при Паскалева,дано и при мен са добре нещата,4е тези дни си ме наболява корема.
А за запис на тонове ,предварително ли се записва,ако е така,зна4и и утре няма да има ooooh!
Досега не са ми правили ,а мисля,4е е време ве4е.
Хайде,4акаме още беб4ета  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт