Юли-2006 , тема 89

  • 32 413
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 708
Иси вече си предколедно настроена гледам.  И аз се вълнувам Heart Eyes
   Обожавам Коледа  Wink. Днес останах съвсем сама и сега се чудя какво да правя. Цял месец и повече тичах след тримата ,а днес ги изпратих . И сега се ровя тук ,ако на някой му е интересно. http://by-hand.ru/catalog?catalog=%D0%9E%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB … %D0%B5&page=1

# 736
  • Мнения: 1 240
Честит празник на всички, които празнуват!   bouquet

Нямам много време, отиваме на ваксина, ще се включа довечера.  Hug

# 737
  • Мнения: 444
Жоржи, весел празник! Да ти е жив и здрав именяка! Hug

Нан, на същото мнение съм за форума и грамотността. Неграмотността и самочувствието тук вървят ръка за ръка и нарастват правопропорционално. А правописната грешка почти винаги може да се разбере, когато е от бързане и кога е от недоучване.
Интернет има голяма вина за неграмотността на учениците.
Мале, Рени, каква си фина! Flutter И да искаш, не може да станеш слонче....
Ели, какви са тия палачинки в тефлон с олио....  newsm78 Shocked И моето свеки готвеше солено, мазно, с бульони и сухи супи, но я коригирахме. Naughty Ми така де, кат' има мерак да ни носи, поне да го ядеме, а не да го хвърляме. А пък колко пъти съм й казвала да слага маслото накрая в супата Whistling ...поне не ползва вече маргарин.
Лала, напомни ми за нашата история с коремчето на Дани миналата Коледа. Оттогава насам не отлагам консултация с лекар, че горкичкият, колко болка изтърпя, докато се сетят майка му и баща му, че не са просто колики и спазми от прекарания вирус с разстройство, а по-сериозен проблем. Как е Мишел, оплаква ли се още или напълно отшумя болката?

Дани пък с новото време стана в 7ч., а Кико спеше. Close Tired Не, че не го събуди почти веднага и него... Сега чакам Кико да се наспи, за да приспя баткото. Той от няколко дни си спи в дет. креватче, а бебо между нас на спалнята. Отвикнала съм да спи малко човече между нас, много шавливо, като пумпалче, но поне започна да прави нощни паузи от 4-5 часа без манджа. От скоро започна да казва "баб/а/" и е много смешен.
Будни сме, до скоро! Heart Eyes

Последна редакция: пн, 26 окт 2009, 14:44 от Nanny

# 738
  • Мнения: 326
Привет сладурски мами

Честито на всички Димитровци и производните на него. Много Много Многоооооо здраве, късмет, любов, весели игри и забави.  Hug

Мимка мерси за почерпката, мммммм много вкусна  Wink

В събота и неделя нещо не сме много активни  Crossing Arms
То и аз нямам кой знае какво да споделя, нищо интересно не се е случило. Но най-важното е че сме здрави.
Дано всички дечковци да са здрави а и мамите и татита де.
Целувки и усмихнат ден на всички.  Hug

# 739
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Забравих да се похваля, че днес идва един куриер и вика: "Имам пратка за вас, плажна хавлия". Казвам си бре, не съм поръчвала хавлия newsm78 После се сетих, че преди около 2 месеца се регистрирах в една томбола на Ескапеле, та съм спечелила хавлия от тях Grinning Супер е, ви казвам, голяма, колкото едно единично легло Shocked Та сега, щем не щем, трябва да ходим на море догодина Whistling
Ето, че не съм съвсем без късмет, бе Sunglasses

# 740
  • Мнения: 2 478
Браво Нан честито Hug

Кой ще пуска темичка май настана време newsm78

Нанни тя готви много мазно,много(една картофена манджа нейна е с три пръста олио отгоре),само сухи супи яде,пилешки кренвирши,готови спагети дето се заливат с вода гореща,и палачинки ама пържени чак ужас всичко най- вредно,какви масла какви супи,а Юл като викне бабо искам от твоетооо и полудявам ooooh!

Иси -красоти,напомни ми че нищо не съм правила тази година за ДБМ,за базар,ще поизмисля нещо до тогава че винаги е хубаво после чувството че си се включил и участвал,минали години зарибявах и приятелки вижте какво бяхме правилиhttp://elinoria.snimka.bg/arts/koledni-v-lshebstva.193067
http://elinoria.snimka.bg/arts/zanimavki.240555.5695900  Сега реших поне свещи ще измайсторя дааааа Hug Иси ще видя и идеи от този линк за нещо Hug

Последна редакция: пн, 26 окт 2009, 15:05 от Eli83

# 741
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Жоржи много си лоша   Heart Eyes Като тазманийския дявол съм  newsm22 eat

Сладурка Heart Eyes
Ели,извинявай,ама чак ми се догади като те четох за свекито. Sick

Нан
,Честито.Браво и аз много обичам да печеля...че то кой не обича Mr. Green.

Свекърва ми ще я оперират днес,че съм се спекла малко.От сутринта милата е в болницата,държаха я гладна и жадна и после и казаха,ела в 15ч и ще те оперираме в 17ч Shocked Rolling Eyes.И така..дано да мине успешно всичко.не е тежка операцията,но все пак око... Tired

Иси,
страхотен сайт Peace

# 742
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Жоржи, и тук да ти честитя празника. Жив и здрав да ви е малкия сладур, много щастие и къмет, а в скоро време и една сестричка да получи.
Успех на свекърва ти, всичко да мине по мед и масло.

Моята свеки е същата, като прави супа после с черпака една купа мазнина отсипвам #Crazy
Добре, че вече я поизместих в готвенето.

Нан, честита печалба Mr. Green

Относно палачинките ще ви издам моята тайна- вместо в тигана се капва малко мазнина в самата смес и ако се правят на тефлонов тиган въоще не залепват.

# 743
  • Мнения: 2 478
Яница то хубаво ама ако и кажа ще капне малко олио къмто 1 чаша,абе незнам как си е хранила децата така,но от както сме с моя нейни манджи не ядем и аз готвя за нас,от скоро тя се отдели да си готви и ми е даже по- добре,като знам че не съм готвила значи няма за ядене неразчитам на мазнотиите и

Пък и  бая процент от пенсионерите в тази държава с мизерните си пенсии ядат болкуци,като е инат да си готви
 Crossing Arms

Жоржи какво и е на твоята на окото нещо перде ли newsm78 Дано мине всичко  наред

# 744
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Жоржи какво и е на твоята на окото нещо перде ли newsm78 Дано мине всичко  наред

Да,перде ,вече не вижда въобще с това око. Sad Милата...

Яница и аз така правя палачинките Wink

# 745
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Мацки,да пускам ли новата тема или има други желаещи?

# 746
  • Мнения: 590
Жоржи, честит празник и от нас. Да ти е жив и здрав Митето, много да ви радва. Успех и на свекърва ти. И аз като правя палачинки, само намазвам тигана с памук, напоен с мазнина или със суха кърпа от кухненските ролки.
НАН, честито и от мен. Другия път по-голяма награда да спечелиш.
Ели, ти какво си мълчиш, кажи му на мъжа ти кой дава боклуци на детето.   Ева много кашля от вчера. Довечера ако намеря ряпа ще изпрабвам рецептата.

# 747
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
На Десито й е слаб нета, така че аз почвам да поготвям темата. Ако някой има мерак, последен срок да каже Simple Smile

# 748
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Скачайте тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=439796.0

Обявявам слагането на катинара на първата ни голяма тема! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт