Юли-2006 , тема 89

  • 32 437
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 170
Хайде започна се то - вирус след вирус.И ние сме в отбора.Гоги от следобед е с Т - 37.2,после стана на 37.9.Люси сега преди да легне ми се стори топличък и той с 37.2.Малко е, но явно не отиват на добре.Утре няма да ходи на градина,както не ходи и цялата минала седмица.Тогава само сополи имаше малко,но реших да си го гледам,че уж да се позакрепи.Така ли ще я караме цяла зима,не знам.Няколко дни на градина,няколко в къщи.
Спирам,че само за болести пиша.Не мога да се организирам да се включвам по често,но ви чета най-редовно.
На болничките скорошно оздравяване и дано по-лесно ги изкарваме болестите тази зима. Hug

# 691
  • Мнения: 1 341
Лала, дано Мишел се оправя бързо и не е нещо притеснително. А що за въпрос...как защо пишеш?! На нас ни е приятно да те четем.

Всички болнички да оздравяват!

Аз си имам ревльо вкъщи! Tired Направо в чудо се виждаме с него, все реве това дете беее. Няма денем, няма нощем, все нещо не му изнася и му е криво. Само го разнасяме на ръце, но и това не винаги помага. Опасенията ми за ревливо бебе се сбъднаха, за съжаление. Tired Да ми е жив и здрав, пък и този зор ще мине...към 3-тата годинка може би! Rolling Eyes

Изчезвам да се хоризонтирам, че 2 не виждам.

# 692
  • Мнения: 1 584
Ронка, честити ви колики  Wink Hug Ще минат коликите, ще почнат зъби, абе ти си знаеш  Mr. Green Ама като почнат да се хилят двете заедно - всичко забравяш  Heart Eyes

Много болни пак..и тук, и в другата отчетна..Моите са здрави, ама аз добре се подредих в София и още се влача с явно задна хрема или както се вика, страхотно главоболие. Точно онзи ден при ваксината на Ноеми за пневмококи си мислех дали благодарение на нея все пак остават здрави ..Те че са и калени, са калени де..ама преди има няма каже ми гледачката за някой вирус..а тях все подминава - чук чук де  Praynig

# 693
  • София
  • Мнения: 512
 Hug
Лала, дамо всичко е добре с малката, Цеци, като беше лятото с ентерувируса го болеше много коремчето, сигурно е това  Praynig Боже, докъде стигнахме да се молим, да е вирус, та да не е нещо по страшно, ама и аз съм така де  Sad
Майра, браво, че си успяла да калиш децата, аз май изпуснах момента, та сега не знам, дали не съм закъсняла, да се пробвам, че моят е доста кекавичък.
Ронка, честито ти ревльо  Hug Майтапче, ще мине и това (по ранко от 3 години, май към 1-2 минава  Wink ), майтапче, да е жив и сдрав, ти си го казала добре. Ема ходи ли на градинка, тя как е?
Ели, добре дошла, твоите приключения край нямат с тази свекърва, ама тя много модерна бе, кафенца едно друго, не може с Юл да и разваляш рахата  Wink Не заслужава баба да и вика, ей, какви жени има.
Моята майка само като щракна с пръсти и пристига в София, да го гледа, да ми е жива и здрава, че на нея разчитаме, да я пази бог  Praynig
Мгиздова, дано се оправи скоро детенцето, какъв ужас е изживяло просто е ужасно.

Ренка, и аз не ти вярвам, че си напълняла много  Wink Кажи Галко какво прави?

Данито, чакам да чажаш вълшебните капки, моля те  Praynig

Да ви разкажа за родителската среща, на която бях. Аз се омотах, ако щете вярвайте, ама децата имат български език, литература, математика, пеене, рисуване, английски, дали не проспускам някой предмет  newsm78 Мисля, че ги подготвят от другата година за химия и физика  Joy То много учене, много нещо  #Crazy И ние как не бяхме 2 седмици на градина, аз се поуплаших, че много учебен материал сме пропуснали и трябва да наваксваме.
Моето детенце е най малко в групата, има деца които са почти на 5 години и госпожата казва, че Цеци добре се справя, ама да видим. Ще правят открит урок, да видим, какво са научили децата- по основните предмети един и по английски един. Отделно имат два пъти в седмицата латино танци и ще ни изнасят танц към нова година  bowuu

Ами основно е това май, аз се втрещих  Shocked

# 694
  • Мнения: 433
Рони,Криско за копменсация на кротката и поспалива кака Ема Laughing
Ели,искрено сачувствие за свеки PraynigГоляма скучибра тази жена бе #Cussing outВчера моя приятелка така ме изуми с нейната майка...продала бабата на 48 години един имотец за 20 000 евро,купила си кола и т.н. удоволствия,хванала си 28 годишен любовник ,а на тях с малко детенце им дала 500 лева ShockedМалее,аз ако съм на нея направо няма да я погледна повече..
Ивка,направо ядрена физика ще мятат да учат Mr. GreenПобъркаха се с тия учебни програми.Ние едно време като сме го учили едва в училище да не сме останали неграмотни.Дори напротив,сега са толкова тъпи децата в училищна възраст,че съм в кошмар какви ще са времената,докато нашите пораснат.Вие вярвате ли ми,че вчера получих съдено решение от един млад съдия,който е написал усигуровки Shocked
Рени,покажи тубачко Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 2 481
Аааа баба си и е, няма как иначе ,много обаче ни мрази нас със сина и, и си го изкарва на нас чрез нея,не може да кажеш на внучето-махай се умряла съм за тебе, и да не иска да я гледа е само за да си отмъсти на нас,иначе всички хора я познават като мнооооого добра,услужлива,мила,ама не е,даже като разправям на мои приятлеки не вярват,щото я познават "каква е",но това нейното е ЛИЦЕМЕРИЕ,пред хората е света вода ненапита,услужлива,за хората всичко дава,комшийки,приятелки,са много по-важни от нея дори,инат голям е,мразя нейната зодия и такова Инат животно не бях виждала и такова лицемерие,но аз нали не съм лицемерна и не мога да се правя на мила и добра снаха,който може -прав му път bowuu
  Стига за нея че ме втриса

Искам и аз хубава градина за дететоо,сега нашите бункери ги боядисват в шаренко,поне да е чисто ако не друго,играчки ще купим,но най -важен е педагога,неговия подход към децата,а това не го виждам в нашите учителки,млади са-да,дано бъркам и започнат да ги учат на нещо,ако тръгне на градинка ЮЛ ooooh!

Тиция аз цял живто(той голям живот ама) бъркам О-У ,може да му е слабост,зная правилото,зная всичко изключения,но те са толкова много че се обърквам,и пиша когато както ми дойде,може да не е знаел,но е трябвало да потърси как е правилно,за което едва ли се е сетил човека,но карай,някои не държат да са перфектни,може и да си мисли че е правилно ,но спор няма че днешното образование е -гола вода ooooh!

# 696
  • Мнения: 1 341
Точно снощи споменаха по новините, че Бг деца са най-необразовани в Евросъюза! Confused
Дано нещата скоро се променят, че е страшно.

Ели, нямам думи за товето свеки. Close Ума не ми го побира, що за отношение е това. Дано скоро се отделите и не ви се налага да я търпите, че не знам как издържаш. ooooh!

На моят малък Крис изключително много му влияе храната което ям. Вчера цял ден съм на супички и то милото нощта спа спокойно. Прилагам и правилата на Д-р Карп и нещата са мнооого по-розови! Wink Нощта сме спали като бели хора/да не чуе дявола/ Simple Smile

# 697
  • Мнения: 1 298
Eli ми как да не е гола вода,с тия малки заплати на учителите..Закво да си дават зор  Wink

Не съм се още снимала.Качила съм 2кг,колежките казват че не ми личало,ама като хапна коремчето щръква preggo

Ронка споко душко,с коликите е така,ще му мине.Майка ти до кога ще е при вас?
За количката нищо не казваш..

Лала ходихте ли на хирург?

Ивка пробва ли вит Ц в носът?

# 698
  • Мнения: 1 240
Добро утро и от мен  Hug Да попиша малко, докато Коцето е по-спокоен.

Ронка, първите два месеца ми бяха кошмар.  Tired От няколко дни вече е по-спокойно. Гука и се смее за 20-30 минути и после пак рев. Ама поне виждам светлина. Надявам се скоро да спре да плаче, но нас ни тормозят и много колики. Ограничи и млечните храни, поне при нас имаше малко ефект.

Майра, радвам се, че сте здрави.  Hug Всички други болни да оздравяват.

Вчера в ДГ са раздали на децата вит. Ц от РИОКОЗ, но Гергана не ще да го пие.  Laughing За сега и ние удържаме фронта, от тръгването на ДГ в началото на септември до сега Гери няма отсъствие. Дано все така я караме.

Ели, свеки си е свеки, затваряй со очите и не се ядосвай излишно, няма смисъл.  Hug

Рени, хайде и аз чакам снимки, липсва ми бременността.  Crazy

Ивка, какви са тия предмети, те са за учлище направо.  Laughing При нас има три книжки от "Моливко". Повечето неща са за рязане, лепене, оцветяване и рисуване, има цифри и букви. Това е. Вие в частна ДГ ли сте?

Крис, малкия вече е навършил годинка. Ходи ли? По-лесно ли ти е сега?

Лала, дано не е нещо сериозно, предолагам бързо ще се оправи Мишел.

Мгиздова, дано бързо мине уплахата и забрави Ева за случилото се.

Хайде, че ме чака дълъг ден.  Hug

# 699
  • Мнения: 2 481
Ооо момичета,и Дидито преди беше питала,да се отделим си остава мечта!Купихме имот,но до там,иска прекарване на ток,вода,канализация и тогава да строим къща,което си е далечно бъдеще Rolling Eyes иначе имаме план за къщата и всичко необходимо като документи,сега търсим оферти за груб строеж Rolling Eyes е, почнали сме, но сме далече от отделянето Crazy

Рени в една друга тема споря за образоваността на учителите, и въобще  не ми се мисли пък за заплатите им,колкото знаят- за толкова и работят,който знае повече да става депутат ако ще ooooh! вече ми писна нещо

Дю онзи ден и чух разговор със нейната роднина от Смолян,гласи се да ходи на нова година в Смолян защото тук не можела да изтърпи,на бъдни вечер щяла да е в другия син,"на нова година, вика, ако може да дойда у вас, че тука само нерви"-така каза,и вика- ако ми дадат детето ще го взема, ама едва ли ще ми го дадат! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Та може да дойдем към нова година да ги закараме да ви видим хем,знам ли, то има бая време Crossing Arms Пък и ако слуша дотогава(свеки де) Mr. Green

# 700
  • Мнения: 1 341
Рени, хайде снимай се и показвай малкото тумбаче. Радвай му се, че времето летиии.
Кога си на преглед? На ФМ, ще ходиш нали? Разпитвам като някоя свекърва, но пусто любопитство. Embarassed

Майка ми е тук до 31.10. Още седмица. Хем ми е мъчно, че си тръгва, хем хубаво, че ще останем сами и ще влезем в ритъм. Simple Smile

Количката е невероятна, много съм доволна от избора си. Лека, маневрена, удобна за мен, а и за бебока. Ще видя как ще е като порасне малчо. Но колкото и да натежи мен не ме притеснява, защото тук никъде, наистина никъде не ми се налага да я вдигам. Навсякъде има асансьори, рампи за колички и т.н. А количката държа в мазето, дори и 1 стъпало не изкачвам. Супер удобно ми е. Като й обяснявах на майка ми, че никъде няма да се наложи да я вдигам количката, тя малко скептично ме гледаше, но се убеди сама.

Лала, чакаме новини от прегледа! Hug

# 701
  • Мнения: 1 298
Рени, хайде снимай се и показвай малкото тумбаче. Радвай му се, че времето летиии.
Кога си на преглед? На ФМ, ще ходиш нали? Разпитвам като някоя свекърва, но пусто любопитство. Embarassed

Майка ми е тук до 31.10. Още седмица. Хем ми е мъчно, че си тръгва, хем хубаво, че ще останем сами и ще влезем в ритъм. Simple Smile

Количката е невероятна, много съм доволна от избора си. Лека, маневрена, удобна за мен, а и за бебока. Ще видя как ще е като порасне малчо. Но колкото и да натежи мен не ме притеснява, защото тук никъде, наистина никъде не ми се налага да я вдигам. Навсякъде има асансьори, рампи за колички и т.н. А количката държа в мазето, дори и 1 стъпало не изкачвам. Супер удобно ми е. Като й обяснявах на майка ми, че никъде няма да се наложи да я вдигам количката, тя малко скептично ме гледаше, но се убеди сама.

Лала, чакаме новини от прегледа! Hug

Добре де,ама никъде не казваш каква е  Thinking

Ще кажа на мъжо да ме снима,че ан огледалото нещо не се получава  Rolling Eyes
На преглед ще ходя на 28-ми мисля да отидем всички,че Галко и той да види бебока.Досега не сме го водили.А на ФМ казаха към 19-20 седмица да отида..

# 702
  • Мнения: 845
Не съм писала тези дни, понеже освен Венци с вируса и Гоги направи гнойна ангина. Като се тръгне няма спиране  ooooh!
Да, наистина 42 градуса са голяма уплаха и от спешното не искаха да дойдат, а самото дете е като ни на земята, ни на небето....ужасно е. Никой не познаваше, само мен гушкаше и говори бълнувайки. Страшното е да не направи менингит. Благодарна съм, че се разминахме. Аз от висока Т не се страхувам, ама да е до 40 градуса. Гоги постоянно ми вдига такива и знам как да се справям сама, но е жалко да гледаш детето си безпомощно.....
Покрай моите неволи забравих да честитя на Дю  bouquet Честито ти християнче и дано Господ е винаги с него!
Мгиздова, милото дете Sad дано бързо мине уплахата и за Ева да забрави бързо случката.
В понеделник ходих на доктор за моите проблеми. Той е обнадежден, че до 6 месеца ще хвърля лекарствата поне за няколко години. Дано излезе прав. Ако ме стопират ще има огромна черпня за Деси, която ме свърза с него.  Hug Hug Hug Проблем ми е качването на 10 кг. Sad, макар че според доктора това е признак на подобрение, но нищо не ми става вече Sick Три дни обикалям магазините и взе се виждам като прасенце  Rolling Eyes

# 703
  • Мнения: 1 341
Малеее Рени, извинявай, не съм разбрала, че не си наясно с марката. На Джейн Карера Про се спрях. Peace
Да пишеш след прегледа.

# 704
  • Мнения: 590
Ети и вие сте изживяли някакъв ужас. Как се децата сега? А за теб важното е да оздравееш, килограмите в случая не са важни.
Много болнички пак, бързо оздравяване на всички. Лала, водихте ли Мишел на хирург? Ева лятото така една вечер рева, че я боля корема, сутринта се събуди в 6 часа с рев, че пак я боли и тичахме до Пирогов. Нищо и нямаше слава богу, ама доста се ошашках.  Дидито, водих я миналата събота да и леят куршум. Казвай за капките? Кои са?  Ронка, Ева първите 2-3 месеца много плачеше от коликите, после стана най-послушното бебе. Гласа и не се чуваше. Ще отмине и този период.

Общи условия

Активация на акаунт