Ще пускам Обща поръчка от Next.co.uk

  • 66 794
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 367
И аз искам да се включа в следваща поръчка от  NEXT моля.

# 31
  • Мнения: 66
Аз се отказвам.  Peace

# 32
  • Мнения: 1 232
И аз съм почитател на next. Ако има следваща поръчка, тук съм. Има ли доволни от първата? Оскъпяват ли се нещата много?

# 33
  • Мнения: 793
И аз искам да поръчам.

# 34
  • Мнения: 0
Ако някой ще пуска поръчка от next и аз ще се включа!

# 35
  • Мнения: 55
Всъщност кой ще я пуска Simple Smile

# 36
  • Софето
  • Мнения: 622
.....и аз искам да се включа  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 156
Май няма кой да я пусне. Аз поръчвах чрез посредниците - оскъпява се с 10% и плащам 1.50 лири на килограм вместо 1 лира. Както и куриерската такса за доставка в България.

# 38
  • сусурлево
  • Мнения: 474
запис

# 39
  • Мнения: 107
аз също искам да се включа

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Пусната ли е поръчката вече? Или още не е?
Искам де се включа.

# 41
  • Мнения: 115
Тъкмо раздадох пакетите от първата поръчка и за сега ще изчакам малко със следващата.... Ще пиша отново тук като се реша, защото като гледам желаещи не липсват Simple Smile

# 42
  • Мнения: 55
Ще чакаме Simple Smile

# 43
  • Мнения: 9 095
мога ли да попитам тук- понеже искам да си поръчам, но от европейския сайт http://www.nextdirectory.eu/page.asp?b=X44&p=320&o=1 ето този, виждам че тук има много почитателки на марката, как са им обувките, виждат ми се страхотни моделите и на много прилични цени Rolling Eyes ще се радвам някой да сподели от опит  bouquet

# 44
  • Мнения: 97
мога ли да попитам тук- понеже искам да си поръчам, но от европейския сайт http://www.nextdirectory.eu/page.asp?b=X44&p=320&o=1 ето този, виждам че тук има много почитателки на марката, как са им обувките, виждат ми се страхотни моделите и на много прилични цени Rolling Eyes ще се радвам някой да сподели от опит  bouquet

Теди, дори и те не шипват до Бг, ако това смяташ да правиш.
За обувките - не знам дали са хубави, аз имам от там само един чифт за щерката и много се разочаровах - не си отговаряха на номера и се скъсаха бързо.

Общи условия

Активация на акаунт